Показово:

1200+
ПРОЕКТИ
600+
КЛІЄНТИ
150
ПАРТНЕРИ
4
ОФІСИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Відгуки

Консультації юриста онлайн від компанії "Легал Солюшнз"

Компанія «Легал Солюшнз» рада вітати Вас на нашому сайті. Ми надаємо комплексні юридичні послуги малому, середньому і великому бізнесу на території України. У разі потреби клієнта в юридичних послугах на території інших країн ми готовий підключити наших партнерів, як з регіонів України, так і з Кіпру, Латвії, Литви, Естонії, що дає нам можливість надавати комплексні юридичні послуги бізнесу в усіх областях України і за кордоном. Нашим обов'язком є надання високоякісного юридичного обслуговування в таких сферах практики: договірне право, корпоративне право, податкове право, реєстрація неприбуткових організацій (благодійних організацій, фондів, профспілок, релігійних організацій), ліквідація підприємств (у тому числі. За 1 день), комплексні послуги по легалізації іноземців, а також ряд додаткових послуг: отримання виписки та витягу з ЄДРПОУ, різних довідок та інших документів. Команда компанії «Легал Солюшнз» складається з юристів з досвідом роботи понад сім років і володіють англійською мовою, бухгалтерів та арбітражного керуючого має значних досвід антикризового управління підприємствами.

ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

НАШІ КЛІЄНТИ

Юридичні послуги. Індивідуальний підхід по клієнта від "Легал Солюшнз"

Ми вважаємо, що тільки індивідуальний підхід до клієнта може мати місце в юридичній практиці. Відразу ж після звернення до нас партнер призначає того, що веде Вашу справу юриста з урахуванням потреб Вашого бізнесу, тому більшість наших клієнтів звертаються до нас за рекомендацією і залишаються на бухгалтерському обслуговуванні у нас. Наші юристи завжди стежать за останніми змінами законодавства і постійно підвищують свій професійний рівень.

Ми надаємо первинну консультацію нашим клієнтам, а у разі виникнення додаткових складнощів у справі вартість наших послуг залишається визначеною договором. Цінностями юридичної компанії "Легал Солюшнз" є пунктуальність і професіоналізм. Ми оперативно відповідаємо на запити наших клієнтів і доступні на зв'язку 24 години в добу 7 днів в тиждень і 365 днів в році.

Офіс нашої юридичної компанії знаходиться в центрі Києві біля станції метро Майдан Незалежності, вулиця Михайлівська 5, що дозволяє клієнтам оперативно добиратися до нас. Також, Ви можете отримати юридичну консультацію онлайн, зв'язавшись з нами по електронній пошті або через соціальні мережі.

Поділіться інформацією: