Останні новини:

11 Травня 2016

10 травня 2016 року депутати розглядали законопроект, згідно з яким відміняється обов'язкова державна реєстрація зарубіжних капіталовкладень10 травня 2016 року депутати розглядали законопроект, згідно з яким відміняється обов'язкова державна реєстрація зарубіжних капіталовкладень
0/5
Усього голосів: 0

Також, передбачалося прибрати ці пункти з Господарського кодексу. Аналогічний закон № 2763 на сьогодні прийняли у ВР, як основу. У ньому говориться про занесення поправок в певні акти закону України, стосовно відміни невід'ємної реєстрації зарубіжних інвестицій.

Варто повідомити про те, що на поточний період існують припущення, що державна реєстрація зарубіжних капіталовкладень, разом з ануляцією робиться Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, а також обласними і міськими адміністраціями Києва і Севастополя через 7 днів, з моменту, коли надаються відповідні документи, потрібні для оформлення (переоформлення) зарубіжного капіталовкладення, або їх анулювання.

Держ. реєстрація може бути заборонена, якщо порушується Український закон, стосовно зарубіжних капіталовкладень. Зарубіжні інвестиції, що не були зареєстровані, не передбачають знижки і гарантії, які існують для зарубіжних інвесторів і організацій із зарубіжними інвестиціями.

Коментарі:
    Додати коментар