Останні новини:

17 Квітня 2023

Абонентське юридичне обслуговування: чому це корисно для бізнесуАбонентське юридичне обслуговування: чому це корисно для бізнесу
0/5
Усього голосів: 0

Абонентське юридичне обслуговування є супровід юриста при вирішенні різноманітних завдань діяльності компанії в правовому полі. З його допомогою вдається уникнути неправильних рішень та помилок, які можуть призвести до збитків та серйозніших проблем із законом. Чому так важливо користуватися можливостями обслуговування ви дізнаєтесь із сьогоднішньої статті. 

Що таке абонентське обслуговування

Яким би профі ви не були, якщо займаєтеся бізнесом, то вам знадобиться правова допомога кваліфікованого фахівця. Якщо не хочете наймати юриста до штату, оскільки не щодня є в ньому необхідність, відмінне рішення – це абонентське юридичне обслуговування. Таким чином, ви залучаєте людину для вирішення проблеми у міру її виникнення. Але найприємніше в абонентському обслуговуванні те, що вам не потрібно щоразу залучати нового фахівця – ви дзвоните до того, з ким уклали контракт. Такий юрист зможе відразу вникнути в суть проблеми вашої компанії, не вивчаючи її додатково, та надає ще низку послуг:

  • Консультує з усіх питань усно та письмово. 
  • Здійснює добірку нормативних правових актів з поставленого питання. 
  • Проводить перевірку та аналіз юридичної документації фірми. 
  • Проводить експертизу договорів та інших документів на їх відповідність до норм законодавства. 
  • Готує всі необхідні документи. 
  • Бере участь у переговорах і виконує судові рішення. 

І це вже не кажучи про те, що абонентське юридичне обслуговування бізнесу значно скорочує ваші витрати на штатного юриста, який, до того ж, не завжди може бути компетентним у вашому питанні. А так ви за свої гроші отримуєте гарантований результат і при цьому не несете видатків на зарплату штатного співробітника, його відпустку та лікарняні. Плюс, ви навіть на відстані можете отримати необхідну інформацію. 

При цьому, фахівця, який працюватиме з вами, ви наймаєте самі. Тобто, ви маєте можливість співпрацювати з тим, хто вам подобається, завжди отримуючи правову допомогу при веденні бізнесу для його успішного функціонування. Яке б питання не виникло - навчений фахівець швидко та професійно його вирішить, щоб ви отримали бажане! А це коштує своїх грошей, чи згодні?

Коментарі:
    Додати коментар