rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Послуги адвоката у Дніпрі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Як часто жителі повсякденного життя стикаються з проблемами, що мають юридичний підтекст? А скільки негараздів та розбіжностей підстерігає представників малого, середнього та великого бізнесу при здійсненні господарської діяльності?

У більшості випадків і фізичній, і юридичній особі потрібна кваліфікована юридична допомога. А де знайти хорошого фахівця, який реально допоможе захистити права та вирішити будь-яку проблему?

Ви звернулись за адресою. Юридична компанія Legal Solutions пропонує адвокатські послуги у Дніпрі від провідних фахівців у галузі юриспруденції, які мають успішний, багаторічний досвід роботи та досконалі знання правового поля України.

Географія нашої діяльності Київ, Дніпро, Львів, Харків, Рівне, Одеса та інші міста України. Якщо вам потрібна допомога адвоката «Дніпро» з питань цивільного, адміністративного, господарського. міграційного, міжнародного чи кримінального права, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Адвокат Дніпро: що ми можемо запропонувати клієнтам?

Сьогодні послуги адвоката — це не надмірність і не розкіш, а необхідність вирішення проблем юридичного характеру. Юридична компанія «Легал Солюшнз» пропонує послуги адвокатів у Дніпро, які є фахівцями та професіоналами з великої літери. Більш ніж 10-річна практика команди талановитих, віртуозних юристів дозволяє вирішувати проблеми будь-якої складності, які виникають у фізичних та юридичних осіб.

Сьогодні звання адвоката підвищується та зміцнюється. Тепер тільки людина, яка має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, може представляти інтереси клієнтів перед державними органами та в судах.

Якщо ви зіткнулися з проблемою, яка потребує невідкладного втручання спеціаліста і ви якусь годину вводите в пошуковий рядок «шукаю адвоката Дніпро», можете сміливо припиняти пошуки, оскільки ви на вірному шляху. А щоб ви в цьому остаточно переконалися, ми розповімо про наші пропозиції та ключові напрямки діяльності.

Послуги адвоката Дніпро для фізичних осіб

Більшість наших клієнтів — представники малого та середнього бізнесу, але при цьому ми не забуваємо про наших громадян і готові запропонувати наступні адвокатські послуги Дніпро:

 1. По суперечкам цивільно-правового характеру (сімейні правовідносини, житлові питання, право власності, спадкові суперечки, договірні зобов'язання тощо).
 2. Міграційні послуги (оформлення ВНЖ, ПМП, громадянства, отримання документів — дозволи на імміграцію, працевлаштування, представництво інтересів перед компетентними державними органами, отримання посвідчення водія іноземцями, імміграція через інвестиції та ін.).
 3. Послуги адвокатів Дніпро з ДТП, кримінальних проваджень, адміністративних правопорушень.
 4. Трудові суперечки.
 5. Спори, які з договірних зобов'язань, що з кредитними правовідносинами (зокрема. суперечки з банками).

Це не вичерпний перелік послуг, які ми пропонуємо клієнтам – фізичним особам. Щоб ознайомитися з детальною інформацією та отримати консультацію, ви можете зателефонувати чи написати нам.

Якщо вас цікавить найкращий адвокат Дніпро, ціна на послуги, зараз заповніть форму для зворотного зв'язку і ми передзвонимо вам в найкоротший час.

Адвокат у Дніпрі для юридичних осіб

Як показує практика, представники малого та середнього бізнесу не лише у Дніпрі, а й інших містах України, у більшості випадків надають перевагу юридичним послугам на аутсорсингу, а не штатним фахівцям. По-перше, зміст юрисконсульта чи юридичного відділу який завжди вигідно з фінансової точки зрения. По-друге, юрист, який працює на підприємстві, не знає всіх тонкощів та аспектів, як вузькопрофільні фахівці, які залучаються для вирішення проблеми клієнта.

Якщо ви хочете замовити адвоката Дніпро для захисту особистих інтересів або вашого бізнесу, звертайтесь до юридичної компанії Legal Solutions. Ось короткий перелік ключових послуг, які ми пропонуємо суб'єктам господарювання всіх організаційно-правових форм:

 • реєстрація бізнесу в Україні та за кордоном у будь-якій юрисдикції світу «під ключ»;
 • послуги корпоративного юриста;
 • юридичне абонентське обслуговування;
 • вирішення господарських спорів;
 • ліквідація суб'єктів господарювання;
 • вирішення спорів, що випливають із земельних правовідносин;
 • вирішення спорів, пов'язаних із договірними зобов'язаннями;
 • вирішення митних спорів;
 • врегулювання проблем із податковою;
 • оскарження рішень, дій та бездіяльності компетентних державних органів (митної, податкової служби тощо);
 • послуги з легалізації документів;
 • представництво інтересів у судах з адміністративних, господарських справ;
 • захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні;
 • оформлення ліцензій та дозволів та багато інших.

Якщо ви хочете дізнатися про актуальну інформацію, замовити послуги адвоката Дніпро, ціна яких прийнятна та адекватна, зверніться до нашої юридичної компанії. Команда «Легал Солюшнз» — це професіонали, експерти, на рахунку яких сотні постійних клієнтів по всій Україні та тисячі успішних кейсів щодо вирішення суперечок та проблем будь-якого характеру та складності.

Як замовити послуги адвоката у Дніпрі?

Щоб стати нашим клієнтом, вам необхідно вибрати один із зручних способів для зв'язку:

 • телефонний дзвінок;
 • електронну пошту;
 • чат-бот на сайті.

Також ми завжди раді бачити вас у нашому офісі. Як тільки від вас надійде заявка, і ми обговоримо всі деталі, наші юристи почнуть працювати, щоб допомогти вам. Оскільки кожна ситуація є індивідуальною, ми завжди обираємо індивідуальний підхід до клієнта. Ніяких шаблонів та стандартів, тільки оптимальні, ефективні та доцільні рішення для вас та вашого бізнесу!

Знайти адвоката у Дніпрі та отримати реальну допомогу — це все «Легал Солюшнз»

Наша юридична компанія – це команда професіоналів, однодумців, спеціалістів у різних галузях національного та міжнародного права.

Під час співпраці з клієнтами ми дотримуємося наступних принципів:

 1. Клієнтоорієнтованість.
 2. Пошук оптимального рішення.
 3. Дії виключно на користь клієнта і в рамках закону (оскільки це понад усе).
 4. Відповідальність.
 5. Чесність та відкритість.
 6. Надійність.
 7. Конфіденційність.

Ми ніколи не даємо 100% гарантію в успішному результаті справи, але кожного клієнта ми можемо запевнити, що зробимо все можливе для захисту прав та законних інтересів.

Legal Solutions: чому наші адвокати у Дніпрі — найкращі?

Ось кілька аргументів, що свідчать на нашу користь:

 1. Високий професіоналізм команди. У нас є юристи та адвокати, які віртуозно розуміються на різних галузях права. За потреби ми залучаємо вузькопрофільних фахівців, експертів, арбітражних керуючих.
 2. Колосальний досвід. Ідеальне знання теорії — це одне, але важлива ще й практика. За плечима фахівців нашої компанії є величезний, успішний досвід. На шляху у нас були й невдачі, але це тільки зробило нас сильнішим і дозволило покращити якість наших послуг.
 3. Самовіддача. Єдина мета, яку ми переслідуємо, — надати реальну допомогу клієнтам, щоб вони поверталися до нас знову. У зв'язку з цим ми гарантуємо 100% залучення до процесу та зацікавленість у успішному результаті справи.
 4. Абсолютна конфіденційність. Ми гарантуємо збереження будь-якої інформації, яка стала відома нашим співробітникам – персональних даних фізичних осіб, комерційної таємниці, корпоративних відомостей тощо.

Вартість послуг адвоката Дніпро

Оскільки кожна ситуація є індивідуальною, вартість наших послуг визначається відповідно. Є послуги, які ми надаємо за фіксованою вартістю відповідно до прайсу. Нерідко ми встановлюємо погодинну оплату послуг адвоката.

  Умови співпраці ми обговорюємо із кожним клієнтом перед підписанням договору. Усі ключові моменти відображаються у договорі та є обов'язковими до виконання. Ми гарантуємо чесну, прозору та взаємовигідну співпрацю за адекватними цінами.

Адвокати Дніпро: топ-5 причин звернутися до компанії «Легал Солюшнз»

У вас проблеми, і вам потрібна кваліфікована допомога адвоката. Зверніться до нас, оскільки ми:

 • команда висококваліфікованих спеціалістів;
 • гарантуємо реальну допомогу, а чи не порожні слова;
 • завжди стоїмо на варті ваших інтересів;
 • на зв'язку 24/7 та можемо забезпечити миттєвий виїзд адвоката (якщо виникне така потреба);
 • добре знаємо свою справу.

Не чекайте, поки проблема вирішиться сама собою, адже в більшості випадків навіть невелика неприємність може стати витоком бурхливої річки правових негативних наслідків. Чим раніше ви звернетеся до адвоката за допомогою, тим вища ймовірність, що все закінчиться, навіть не розпочавшись. Чекаємо на вас у юридичній компанії «Легал Солюшнз» у Дніпрі!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Податкові суперечки. Адвокат та юрист з податківСфера оподаткування — динамічно галузь, що стрімко розвивається. Правовідносини між платниками податків та контролюючими державними органами рег...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...


Коментарі:
  Додати коментар