rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Послуги адвоката по ДТП в Києві

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Юридична компанія «Легал Солюшнз» захищає водіїв у випадках ДТП в столиці. Високоякісна робота всіх адвокатів нашої компанії по ДТП - гарантія досягнення позитивного результату.

ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ АДВОКАТА ПО ДТП: ЩО І ЯК?

 • можна записатися на персональну зустріч;
 • відправити заявку на отримання послуг адвоката по ДТП в режимі онлайн;
 • зателефонувати на гарячу лінію.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ АДВОКАТІВ

Практична діяльність без перерв і спеціалізація адвокатів - це те, що дозволило сформувати повноцінний набір послуг юридичного характеру. Він забезпечує захист водія у випадках ДТП. Адвокат по ДТП по кожній справі ретельно розробляє і детально погоджує з замовником юридичну індивідуальну схему захисту і список необхідних дій. З цієї причини ти як замовник, вже на першому етапі роботи будеш озброєний інформацією про необхідні дії юридичного характеру, їх відповідної послідовності і умовах досягнення хорошого результату. При подібному підході у тебе буде повноцінне бачення справи і розуміння того, за що саме ти віддаєш свої фінанси. Ти будеш завжди знати, на якій саме стадії ця річ, а, яка робота буде проводитися адвокатом завтра, через день і через місяць.

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС ДТП

Всі адвокати по ДТП в цій компанії забезпечать повний захист на кожній стадії розгляду по ДТП. Тому ти можеш сміливо розраховувати на максимальний захист юридичного характеру на місці того, що сталося ДТП, в ДАІ до моменту передачі справи до суду, на етапі судового розгляду справи по ДТП, під час визначення вартості нанесеного матеріального збитку, в процесі подачі документів, а також проведення переговорів в компанії зі страхування, при різних регресивних вимогах цієї компанії, під час отримання компенсації з винуватця аварії або МТСБУ.

Розцінки НА ОПЛАТУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ ПО ДТП

В принципі, не може бути двох однакових по ДТП справ. Оскільки кожна така справа вимагає особливого підходу і різного об'єму роботи адвоката. Саме це зумовлює різну вартість послуг адвоката по ДТП. Вартість послуг адвоката по ДТП залежить від рівня складності справи, від кількості у всьому процесі сторін, від етапу, на якому адвокат вступає в процес і від багатьох інших моментів.

І ти можеш навіть не сумніватися в тому, що по твоїй справі фахівці зроблять все можливе для того, щоб ти міг без вникання в тонкощі роботи юриста по ДТП отримати своєчасну, ефективну юридичну допомогу професійного рівня. Досягти поставленої мети вдасться в мінімальні терміни із суворим дотриманням процесуальних вимог законодавства.

РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

За довгий час роботи нами було проведено велику кількість трудомістких справ по ДТП і найголовніше - ми стали надійним партнером для багатьох замовників.

Якщо ти звик мати спільну справу тільки зі справжніми професіоналами і цінуєш свого часу, то ми - ті, хто тобі дійсно потрібні.

Чому адвокат ДТП необхідний в разі аварії?

Адвокат вбереже вас від некваліфікованих дій співробітників МВС, проконтролює правильність оформлення матеріалів про дорожньо-транспортну пригоду, допоможе в отриманні страхових виплат, допоможе стягнути матеріальну та моральну шкоду з винуватця ДТП.

Як відбувається процедура оцінки завданої шкоди?

Оцінка збитку, заподіяного в результаті ДТП, проходить в 2 етапи:

 • проведення незалежної автоекспертизи;
 • розрахунок вартості ремонту або компенсації.

Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога, зверніться до фахівців компанії "Легал Солюшнз".

Як стягнути відшкодування заподіяної шкоди з винуватця ДТП?

Стягнути завдані збитки з винуватця дорожньо-транспортної пригоди можна декількома способами:

 • в добровільному порядку;
 • шляхом направлення письмової претензії;
 • в судовому порядку.

Чи зможу я до рішення суду почати ремонтувати авто?

Ви можете починати ремонт машини до винесення судового рішення, оскільки розгляд може затягнутися. Але фахівці компанії "Легал Солюшнз" не рекомендують цього робити до проведення автоекспертизи і складання висновку про пошкодження.

Чи потрібна експертиза обставин ДТП?

Така експертиза необхідна якщо:

 • вина в ДТП оскаржується в суді;
 • є сумніви щодо правильності та обґрунтованості висновку експерта;
 • необхідно стягнути збитки з дорожніх служб;
 • причина аварії - незадовільний стан дорожнього полотна.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар