rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Адвокат із компенсації збитків під час війни

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Як отримати відшкодування за пошкодження нерухомості: допомога адвоката щодо компенсації збитків під час війни?

У тих, хто зіткнувся безпосередньо з російською агресією, і чиє майно було пошкоджено під час військових дій, виникає справедливе питання – до кого звертатися та як отримати компенсацію за шкоду. У цій справі допоможе адвокат із компенсації збитків під час війни, який спеціалізується на цих питаннях.

Чи допоможе одержати кошти адвокат із компенсації збитків, завданих внаслідок агресії Росії?

У березні 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про порядок проведення процедури відшкодування збитків від військової агресії Росії. У зв'язку з цим постраждалі мають підстави отримувати компенсацію за отримані ушкодження майна.

Виплати здійснюватимуться від стягнутих активів РФ, які вже активно заарештовують країни Європи. Також деякі компенсації задовольняють із бюджету держави або допомоги партнерів Вказані.

Кожна справа розглядається індивідуально, а сама процедура досить складна та тривала. Деякі особи отримують компенсацію вже зараз, іншим доведеться чекати на закінчення війни і отримувати свою виплату протягом 3 років після закінчення військового стану. У будь-якому випадку, знадобиться адвокат із компенсації збитків, завданих внаслідок агресії Росії, щоб допомогти із запуском процедури та її реалізацією.

Які послуги надає адвокат із компенсації збитків під час війни?

Для стягнення збитків потрібно грамотно зафіксувати все, задокументувати та провести аналіз збитків із фіксацією суми. Для формування цих документів та доказів і потрібні послуги компетентного адвоката, який:

  1. Проведе документальну фіксацію пошкоджень, що трапилися у зв'язку з війною.
  2. Збере необхідні документи для судового стягнення збитків. Зокрема, це – заяви, письмовий та відео-збір доказів, акти оглядів, звернення до держслужб та інші підтвердження, які потребує процедура.
  3. Ініціює у відповідних службах експертизу розмірів завданих збитків.
  4. Відправить позов до суду для запуску судового процесу щодо стягнення компенсації.

Також знадобиться низка документів, що підтверджують право власності на нерухомість приватної чи юридичної особи, яка подає прохання на відшкодування збитків. За судовий розгляд не потрібно платити, оплачуєте лише послуги адвоката.

Яка може бути компенсація збитків внаслідок війни?

Розгляд справи може тривати до 3 місяців, після чого буде ухвалено рішення про виплату або відстрочення справи до завершення військового стану. Компенсація збитків внаслідок війни може бути у вигляді фінансового нарахування або, що найчастіше, у форматі нерухомості, що за оцінками аналогічна втраченому майну.

Ви можете скористатися послугами нашого юриста, щоб проконсультуватися та підготуватися до судової справи. Наш адвокат підготує пакет документів для розгляду позову, збере докази у форматі необхідних експертиз та представлятиме ваші інтереси в суді. ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар