rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Адвокат при обшуку і виїмці

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


На порозі вашого будинку чи офісу працівники правоохоронних органів, які хочуть провести обшук чи виїмку? Насамперед, зверніться за юридичною допомогою. Адвокат під час обшуку Київ — це гарантія дотримання ваших прав та свобод під час проведення слідчих дій.

Обшук — процесуальну дію, що здійснюється представниками прокуратури, правоохоронних органів у приватному чи службовому приміщенні з метою виявлення факту кримінального правопорушення, зброї злочину, матеріальних цінностей, здобутих незаконним шляхом, встановлення місцезнаходження зниклих осіб. Підставою для проведення обшуку може бути лише ухвала слідчого судді за клопотанням обвинувачуючої сторони.

До участі у заході можуть залучатися потерпілий, підозрюваний, експерти, інші особи.

Прокурор, співробітники поліції, служби безпеки, антикорупційного комітету мають право проводити фото- та відеозйомку, складати плани та схеми приміщень, виготовляти зліпки, робити відбитки окремих предметів, вилучати документи та речі, що мають значення для кримінального провадження.

Проведення обшуку спрямоване на виявлення предметів, які можуть бути пов'язані зі злочином, у той же час мета виїмки — виявлення та вилучення конкретно певних речей.

Чи обов'язкова участь адвоката? Присутність адвоката під час вилучення, обшуку бажана, адже нерідко в таких випадках порушуються права обшукуваного. Щоб захистити себе від незаконних дій правоохоронців, зверніться за допомогою до юридичної компанії «Легал Солюшнз». Виїжджаємо по всьому Києву.

Чим корисний адвокат під час обшуку?

Послуги адвоката під час обшуку або проведення інших слідчих дій не можна недооцінювати. Насамперед — це професіонал, фахівець, який віртуозно розуміється на всіх процесуальних тонкощах кримінального провадження та зможе достовірно встановити правомірність та законність обшуку житла чи іншого приміщення.

Адвокат завжди діє за принципами об'єктивності, законності, неупередженості. 

  Заручившись підтримкою висококваліфікованих фахівців юридичної компанії Legal Solutions під час обшуку або виїмки, підозрюваний може гарантовано розраховувати на:

 • всебічне дотримання своїх прав, свобод та законних інтересів;
 • відсутність порушень процесуальних вимог з боку слідчих органів, прокуратури;
 • відсутність технічних помилок;
 • своєчасне виявлення будь-яких порушень та їх оскарження;
 • запобігання фальсифікаціям.

Вартість послуг адвоката під час обшуку визначається в індивідуальному порядку. Ви можете зв'язатися з нами у будь-який зручний час та заручитися професійною юридичною підтримкою як при проведенні окремої слідчої дії, так і для комплексного захисту кримінального провадження.

Участь адвоката під час обшуку — гарантія законності та неупередженості

Протокол обшуку, виїмки — це документи, що мають доказове значення. Тому перебіг процесуальної дії може кардинально вплинути на результат досудового розслідування та підсумкове рішення щодо кримінального провадження.

Присутність адвоката гарантує дотримання законності та виконання всіх вимог кримінально-процесуального законодавства. А у разі порушень адвокат адвокат своєчасно подасть свої зауваження або оскаржить неправомірні дії слідчого в установленому законом порядку.

У загальному вигляді порядок проведення слідчих дій такий:

 1. Прокурор або слідчий оформляють клопотання про дозвіл на обшук і направляють його до суду.
 2. У разі отримання позитивного рішення слідчого судді про обшук, провадження виїмки правоохоронці приходять за місцем проживання, знаходження майна обшукуваного. Як правило, озвучується прохання надати речі чи документи добровільно.
 3. Проводиться огляд необхідних об'єктів.
 4. За результатами складається протокол обшуку, вилучення документів, інших предметів, один із двох примірників якого видається особі (обшукуваній). 
 5. Згідно з нормами Кримінального процесуального кодексу проникнення на територію будинку, підприємства дозволено лише один раз на підставі ухвали судді.

Серед найбільш поширених порушень при обшуку — недотримання термінів досудового розслідування, внесення неправдивої інформації до протоколу, допуск до проведення заходу неуповноважених осіб, вилучення документів, комп'ютерів, іншої техніки, що паралізувало діяльність компанії. Ми знаємо, як запобігти таким помилкам та захистити права своїх клієнтів.

Допомога адвоката при обшуку: послуги Legal Solutions

Фахівці нашої юридичної компанії: 

 1. Проводять консультації щодо дій клієнта під час перевірки, роз'яснюють нюанси кримінального процесу.
 2. Перевіряють правильність оформлення рішення слідчого судді.
 3. Оцінюють відповідність дій правоохоронців закону.
 4. Відслідковують фіксування вилучених речей у протоколі.
 5. Допомагають оскаржити неправомірні дії з боку органів звинувачення.
 6. Допомагають уникнути фальсифікацій.

Хочете дізнатися вартість послуг адвоката під час обшуку Київ, стати нашим клієнтом? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом — по телефону, через e-mail або чат-бот на сайті.

Ніхто з нас не застрахований від неприємних ситуацій, але у ваших силах зробити все, щоб захистити свої права та інтереси, а адвокати юридичної компанії Legal Solutions вам у цьому професійно допоможуть. Звертайтесь!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Адвокат при допитіДопитання — слідчу дію, що проводиться у межах кримінального провадження. На допит можуть викликатися не лише підозрювані чи обвинувачені. Такі ...
 • Кримінальний адвокат за статтею 212Стаття 212 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за ухилення від сплати податків, пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльн...
 • Адвокат за статтею 364 Кримінального кодексуЗазначеною статтею КК України передбачена відповідальність за зловживання владою та службовим становищем. Нині це дуже популярна норма для НАБУ. За ...
 • Адвокат у кримінальних справах в Києві Кримінальні справи - найбільш складні і трудомісткі з точки зору визначення правової позиції і побудови стратегії захисту. До них, зокрема, віднос...
 • Захист підозрюваного в кримінальних справах Вас підозрюють у скоєнні злочину: розкрадання коштів, шахрайстві, ухиленні від податків? Здійснили ДТП? На жаль, від подібних ситуацій ніхто не...


Коментарі:
  Додати коментар