rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Адвокат з питань банкрутства

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Коли підприємство не може виконувати свої фінансові зобов’язання, воно переходить в процедуру банкрутства. Тут потрібна допомога адвоката з питань банкрутства.

Чим може допомогти цей фахівець?

 • підготує пакет документів до суду;
 • бути присутнім при перевірках контролюючих органів;
 • допоможе закрити рахунки;
 • зніме компанію-банкрута з обліку в податковій;
 • залучить спеціалістів для складання ліквідаційного балансу;
 • підготує підприємство до реструктуризації боргу;
 • проконтролює роботу арбітражного керуючого;
 • супроводить процедуру уступки проблемної заборгованості;
 • допоможе розблокувати рахунки після завершення процедури.

Всі ці питання на себе візьмуть спеціалісти нашої юридичної фірми Легал Солюшнз. Наші адвокати з питань банкрутства постійно стежать за змінами у законодавстві, підвищують свою кваліфікацію та професійний рівень.

Ціна на послуги адвоката з банкрутства залежить від складності справи і вартості майна. Якщо є вимоги дебіторів, банкрутство провести складніше. Треба аналізувати вашу справу індивідуально, єдиних алгоритмів не може бути. Інколи буває, що підготувати треба 30-40 різноманітних документів (відзиви, заяви, клопотання, скарги). Процедура займає не менше 3-6 місяців. Вже на початку нашої співпраці ми якісно оцінимо ситуацію як з точки зору термінів, так і вартості послуг.

Додатково оплачується судовий збір і послуги арбітражного керуючого. Усі нюанси ми зможемо обговорити на першій консультації.

Адвокат з питань банкрутства працює за договором.

Тільки комплекс заходів допоможе досягти бажаного результату якнайшвидше.

Послуги позаштатного арбітражного керуючого

Арбітражний керуючий допомагає мінімізувати ризики при банкрутстві. Він має відповідне свідоцтво і внесений до Єдиного реєстру.

Банкрутство потребує великої кількості часу та нервів. Ми завжди раді допомогти професійною порадою і посприяти зміні умов реструктуризації боргу на більш вигідні для боржника.

Банкрутство фізичних осіб

Кредити і заборгованість громадян можуть стати приводом для того, щоб фізичну особу визнали банкрутом. Якщо вартість майна, яке має особа в рази менша за борг, нічого іншого не залишається як розпочати процедуру банкрутства. Є певні нюанси: житло, що є єдиним для проживання родини боржника, не може бути включене до ліквідаційної маси. Також до неї не включаються кошти на рахунках пенсійних фондів.

До заяви адвокат із процедури банкрутства долучає необхідні докази.

Податковий борг, старший за 3 роки, списується автоматично. А от заборгованість із виплати аліментів не має строку давності. Особа стає банкрутом, якщо вона не зможе виконати план реструктуризації боргу.

Обмеження щодо фізичної особи, яка визнана банкрутом

Особа, яку визнали банкрутом, зобов'язана повідомити про це при укладанні договорів позики та кредитних договорів. Протягом трьох років фізична особа-банкрут не може вважатися такою, що має бездоганну ділову репутацію. А от на виїзд за кордон ніяких обмежень не передбачено.

Дізнайтеся більше у адвокатів з питань банкрутства Легал Солюшнз:

 • телефоном;
 • електронною поштою;
 • в онлайн-чаті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар