Останні новини:

17 Травня 2021

Анонсовано запуск нової платіжної системи в Європі в 2022 роціАнонсовано запуск нової платіжної системи в Європі в 2022 році
0/5
Усього голосів: 0

Йоахим Шмальцль - голова EPI, анонсував запуск нової платіжної системи Європи в 2022 році, над створенням якої вже повним ходом ведеться робота. 

Очікується, що новий сервіс складе конкуренцію всесвітньо відомим PayPal, Mastercard, Visa, Google і Apple. 

Для розробки і запуску будуть потрібні інвестиції в кілька мільярдів євро. Сьогодні в проекті беруть участь 30 провідних банків. І спонсори вже вклали 30 мільйонів євро. 

Першими підтримали ідею Німеччина, Іспанія, Бельгія, Нідерланди та Франція. Пропозиція створити нову платіжну систему підтримали європейський центральний банк і Єврокомісія. 

Причина розробки такої ідеї полягає в наданні продавцям і споживачам можливості реального вибору. Приблизно 4 з 5 транзакцій проводяться платіжними системами Mastercard і Visa та обробляються, в основному, американськими компаніями. 

Нова платіжна система дозволить: 

  • робити грошові перекази; 
  • проводити онлайн-транзакції; 
  • отримувати гроші в банкоматах; 
  • розплачуватися карткою в магазині. 

Робота над новою платіжною системою ведеться вже 9 місяців. Її запуск планується в 2022 році. 

Нагадаємо, раніше в 2011 році вже робилися аналогічні спроби. Платіжна система Monnet Project так і не була втілена в життя переважно через відсутність політичної підтримки.

Коментарі:
    Додати коментар