rating
4,6/5

Всього відгуків: 53

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Аудиторскі послуги
Аудиторські послуги становлять собою комплекс дій, які спрямовані на перевірку фінансової та бухгалтерської звітності, первинних документів та інших відомостей про господарську діяльність компанії. Під час аудиту визначається достовірність обліку та звітності, проводиться аналіз документів на відповідність нормам законодавства.

Замовивши послугу аудиту в компанії Legal Solutions, ви зможете підвищити ефективність вашого бізнесу за рахунок:

 • впровадження єдиної методики ведення обліку – податкового та бухгалтерського в компанії та її підрозділах;
 • своєчасного виявлення та усунення помилок при відображенні господарських операцій в обліку;
 • правильного і за єдиним принципом оформлення документів за господарськими операціями;
 • виявлення та усунення причин, які перешкоджають реалізації можливостей компанії.

Наша мета – розвиток і процвітання вашого бізнесу, ефективна робота відповідно до національних і міжнародних нормативно-правовими актами, відсутність проблем з податковою службою.

Ми проводимо:

 • Аудит фінансової звітності.
 • Податковий аудит.
 • Юридичний аудит (Due Diligence).
 • Оглядові перевірки, ревізії.
 • Аудит заборгованості.

У комплекс наших послуг входять обов'язкові перевірки бухгалтерської звітності з наданням аудиторського висновку; ініціативні перевірки з метою удосконалити управління компанією, оптимізувати облік – бухгалтерський і податковий; експрес-аудит перед перевірками фіскальних органів.

Команда аудиторів, юристів, бухгалтерів компанії Legal Solutions також готова допомогти в питаннях переведення звітності на МСФЗ, ведення та відновлення бухобліку, складання звітності відповідно до П(С)БО та міжнародних стандартів. Крім того, надаємо консультації з будь-яких питань аудиту.

Серед наших клієнтів – як підприємці – фізичні особи, так і компанії – представники середнього, дрібного та великого бізнесу. Якщо у вас є запитання з приводу проведення аудиту в вашій компанії – задайте їх нашим співробітникам по телефону або через форму зворотного зв'язку. Що стосується вартості наших послуг, то вона залежить від багатьох факторів.

Від чого залежить ціна аудиторських послуг

 • Від виду перевірки - обов'язкова, ініціативна або експрес-аудит.
 • Від мети аудиту (наприклад, відновлення обліку, оцінка податкових ризиків, отримання висновку тощо).
 • Від організаційно-правової форми підприємства та виду діяльності.
 • Від ступеня автоматизації обліку в компанії.
 • Від стану документів, які підлягають перевірці.
 • Від замовлення супутніх послуг.

Крім того, на вартість можуть впливати кваліфікація фахівця, який проводитиме перевірку, час, витрачений на роботу, інші чинники.

Чому ми

 1. Надаючи клієнтам послуги, ми не обмежуємося лише перевіркою і наданням аудиторського висновку. Робимо все можливе щоб передати знання, які допоможуть надалі розвивати бізнес і підвищувати конкурентоспроможність на ринку.
 2. У нас працюють фахівці у сфері аудиту, бухгалтерських послуг, юристи. Це дає можливість здійснювати якісний, всебічний аналіз діяльності вашої компанії.
 3. Виконуємо роботу строго відповідно до законодавства, з огляду на останні його зміни. Після проведеного нашими співробітниками аудиту у вас не виникне проблем при перевірках податкової інспекції, інших держструктур.

ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво: