Останні новини:

11 Березня 2022

Bank Polski спростив правила для українцівBank Polski спростив правила для українців
0/5
Усього голосів: 0

Сьогодні тисячі українців у зв'язку із ситуацією в нашій країні переїхали до Польщі. Відтепер громадянам України Konto bez Granic надається безкоштовно протягом 12 місяців з моменту відкриття, а тимчасова картка може бути оформлена на момент відкриття рахунку у вибраних відділеннях банку.

Банк скасував комісію за швидкий переказ у Кредобанк та за замовлення закордонного переказу до будь-якого банку України. Bank Polski завжди активно допомагає нужденним. Саме тому війна та тяжке становище не залишили байдужими польські банки.

Пропозиції Bank Polski

Банк пропонує:

  1. Відкриття рахунку без оплати за обслуговування протягом 12 місяців.
  2. При відкритті рахунку для іноземців не потрібна наявність адреси проживання в Польщі та телефон польського оператора мобільного зв'язку.
  3. Тимчасова розрахункова картка видається відразу при відкритті рахунку у вибраних відділеннях банку.
  4. Зняття комісії за швидкий переказ у Кредобанк та замовлення іноземного переказу в будь-який банк України. Пропозиція діє 3 місяці.

Також Фонд Bank Polski відкрив спеціальний рахунок для платежів на допомогу Україні. Також можна внести депозит у мобільному додатку.

Представники Bank Polski стверджують, що оновлені правила не призводять до дефіциту готівки. Сьогодні спостерігається підвищений інтерес до зняття готівки як у відділеннях, так і банкоматах. Bank Polski гарантує клієнтам, що він добре підготовлений до цієї ситуації, аналогічна ситуація вже мала місце на початку 2020 року, одразу після спалаху пандемії COVID-19.

Банк має в своєму розпорядженні достатні кошти і в більшості відділень і банкоматів вони доступні на постійній основі. У деяких місцях, де попит на готівку особливо високий, може бути складно тимчасово зняти готівку, доки не буде доставлена ​​наступна партія. Однак ці ситуації мають локальний і короткочасний характер виключно через логістичні обмеження.

Звертається увага і на те, що при знятті готівки у відділеннях у більших розмірах необхідно повідомляти банк, тобто інформувати відділення про намір зробити таку виплату та призначити зручну дату операції. Необхідність повідомлення про великі платежі не є новим рішенням, воно використовується вже багато років і є наслідком необхідності заздалегідь планувати відповідні поставки готівки.

Усім клієнтам, у т. ч. громадянам України, пропонується використовувати безготівкові рішення – перекази, платежі за картками та перекази BLIK.

Коментарі:
    Додати коментар