Останні новини:

07 Березня 2023

Банкрутство фізичних осіб: особливості процесуБанкрутство фізичних осіб: особливості процесу
0/5
Усього голосів: 0

Банкрутство фізичних осіб є багатоетапним процесом. Процедура включає реструктуризацію боргів, їх погашення та отримання вигідних умов для реструктуризації іпотечних кредитів у іноземній валюті. Людям, що опинилися в

У скрутному фінансовому становищі ці умови допоможуть вийти з нього. Щоб дізнатися, хто може скористатися послугою банкрутства та що потрібно для виконання процедури, читайте статтю далі. 

Що потрібно знати

Процедуру банкрутства можуть пройти такі групи людей:

  • Ті, кому не вистачає заробітку для одночасного погашення заборгованостей та утримання сім'ї.
  • Ті, хто має в заставі за іпотечним кредитом в іноземній валюті єдине житло сім'ї.
  • Ті, хто має борги понад 30 мінімальних заробітних плат. 

Хоча для оголошення себе банкрутом доведеться провести інвентаризацію майна, аудит боргів, оцінити ризики процедури, зібрати всі необхідні документи та подати їх до суду для запуску процесу, люлі все одно вибирають банкрутство фізичних осіб, щоб вийти зі становища з мінімальними втратами. Метод має чимало інших переваг.

Для початку за його допомогою вдається конвертувати борги в іноземній валюті в гривню за курсом НБУ, не застосовуючи індексу інфляції за час прострочення. Та й термін погашення цих боргів призначається таким, щоб фізична особа могла її погасити. Крім цього скасовується арешт, який було накладено на єдине майно боржника. 

Якщо вважаєте процес складним, краще звернутися по допомогу досвідченого юриста. Кваліфікований спеціаліст, який спеціалізується на цьому питанні, візьме на себе весь клопіт і зобов'язання, надавши вам бажаний результат.

Чому варто звернутися за допомогою юриста

Допомога юриста дозволяє не тільки уникнути помилок, а й позбутися нервування і заощадити час при вирішенні бюрократичних питань. Послуги спеціаліста включають:

  • Детальна консультація з питань того, як вам краще вчинити у вашій конкретній ситуації. 
  • Підготовка та оформлення всього пакету документів для запуску процедури банкрутства. 
  • Отримання довідок про визнання неплатоспроможності боржника та наявність у нього кредитів та заборгованостей. 

Після завершення всієї цієї тяганини юрист надасть вам документ про надання вам статусу банкрута. Результат буде гарантований і при цьому не доведеться стикатися з бюрократичним світом. Збереження душевної рівноваги в наш непростий час того варте, згодні? 

Коментарі:
    Додати коментар