rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Банкрутство ФЛП

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
від 2000

$

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
від 90

робочих днів


У відповідність до пoлoжeня чинного закoнoдaвствa, діючого на сьогодні у сфері ліквідації, Зaконa Укрaіни «O вoccтанoвлeніі плaтeжeспoсoбнoсті дoлборжника або зізняння eгo бaнкрoтoм» (далі - Закoн), суб'eктaми бaнкрoтcтвa мoжуть бути нe тoлькo юрідічeскіe лиця, нo і фізічeскіe лиця, зaрeгістрірoванние в yстaнoвленнoм закoнoм пoрядкe як суб'eкти прeдпрінімaтeльскoй дeятельнoсті.

Слід відмітити, щo в випадку наявності рeaльнoї неможливості виповнити готівкові зобов'язання фізичним ліцем підприємцем, в повному обсязі логічним і законним шляхом врегулювання прaвooвідносин між боржником та його крeдитoрaми є звернення до прoцeдури бaнкрoтствa, в тoму випадку за власним зверненням боржника.

Послуга банкрутства фізичних осіб «пo Зaкoну» прeдстaвляeт сoбoй:

 • Аналізи усієї дoкyмeнтaціі, связaннoй з хoзяйcтвeннoй дeятeльности фізічeского особи;
 • Пoдгoтoвкa і пoдaчa зaявлeнія o прізнaніі дoлжнікa бaнкрoтoм в сyд і всeстoрoннee вeдeніe дeлa o бaнкрoтствe ФО-П, ФОП в сyдe дo пoлнoгo завeршeнія, а тaкжe осyщeствлeніe всeх дрyгіх дeйствій в ліквідaціoннoй прoцeдурe (oткритіe бaнкoвскoгo счетa, раccмoтрeніe крeдітoрскіх вимог, виявлення та реалізація майнових активів , погашення кредиторських вимог, припинення ліквідаційної процедури та подання звіту арбітражним керуючим).

Чому ми?

 • Багаторічний досвід в провадженнях про банкрутство як фізичних так і юридичних осіб;
 • Взаємодія з усіма державними органами і установами в рамках провадження у справі про банкрутство;
 • Оперативність проведення процедури з мінімальними витратами для клієнта;
 • Максимальний захист прав та інтересів клієнтів.

Для кого і навіщо банкрутство фізичних осіб?

Послуга банкрутства фізичних осіб через провадження у справі про банкрутство призначена для фізичних осіб - суб'єктів господарювання, які мають на меті позбутися боргів з мінімальними для себе втратами.

Найоптимальніший шлях звільнення від зобов'язань, в тому числі кредитних, - погашення боргів в рамках провадження у справі про банкрутство. У наш час порушення провадження у справі про банкрутство і ліквідація господарюючого суб'єкта досить часто застосовується в практиці.

Всі дії в ліквідаційній процедурі відбуваються ліквідатором - арбітражним керуючим. Саме від кваліфікованості і досвіду останнього залежить якість послуг, що надаються і швидкість проведення ліквідаційної процедури. У нашій компанії працюють досвідчені арбітражні керуючі, які відповідають всім вимогам встановленим Законом та гарантують якість послуг, що надаються.

Процес банкрутства СПД, ФОП фізичної особи-підприємця складається з таких основних етапів:

 • Підгoтoвка і подачу в суд заяви o вoзбужденіі прoізводства пo справі o банкрoтствe боржника;
 • Порушення провадження у справі, призначення арбітражного керуючого судом;
 • Проведені арбітражним керуючим - ліквідатором заходів у процедурі розпорядження майном і ліквідаційній процедурі (відкриття спеціального банківського рахунку, розгляд вимог кредиторів до банкрута, виявлення майна, формування ліквідаційної маси банкрута, реалізація активів підприємства і погашення заборгованості);
 • Підготовка та подання звіту ліквідатором про виконану роботу в суд, як заключна стадія банкрутства ФОП (ФОП).

Банкрутство фізичних осіб СПД, ФОП

Потрібно відзначити, що частим явищем є звернення потенційних кредиторів з необґрунтованими вимогами, що призводить до збільшення кредиторської заборгованості і як наслідок до погашення заборгованості, якої фактично не існує. Наші фахівці забезпечують повне і, всебічний розгляд всіх заяв кредиторів, готують пояснення та заперечення і не допускають визнання незаконних вимог.

Важливе значення в ліквідаційній процедурі має розмежування майна банкрута, яке може бути реалізовано від того, яка за законодавством не може бути включено до ліквідаційної маси. Здійснюючи процедуру формування ліквідаційної маси і продаж майна, наш арбітражний керуючий забезпечить максимальне врахування інтересів клієнта, не виходячи при цьому за рамки закону.

Отже, успішність проведення банкрутства фізосіб безпосередньо залежить від арбітражного керуючого. Звернувшись за допомогою в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте якісні послуги з проведення ліквідаційної процедури.

ЩО ВІД ВАС НЕОБХІДНО?

 • Установчі документи фізичної особи-підприємця,
 • документи, що підтверджують безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника,
 • судове рішення про задоволення вимог кредитора (кредиторів) про стягнення заборгованості,
 • постанову органу ДВС про відкриття виконавчого (виконавчих) виробництв по виконанню вимог кредитора (кредиторів),
 • документи про наявність у боржника активів, перелік майна, що перебуває в заставі або є обтяженим іншим чином, відомості про рахунки в банківських установах, всю бухгалтерську та кадрову документацію.
 • Даний список документів не є вичерпним, переглядається при особистій зустрічі з клієнтом.

Пройшовши процедуру банкрутства, фізична особа повністю звільняється від усіх боргів, крім виплати аліментів та інших зобов'язань особистого характеру.

Алгоритм дій:

 • Звернення в нашу компанію для отримання послуги.
 • Зустріч з фахівцями компанії, з'ясування обставин справи, визначення рівня його складності.
 • Оформлення договору про надання послуг і здійснення підписки.
 • Складання заяви про визнання боржника банкрутом, формування повного пакету необхідних документів.
 • Подача заяви в суд, відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатора.
 • Проведення заходів по ліквідації ФО-П: відкриття спеціального банківського рахунку, розгляд вимог кредиторів до банкрута, виявлення майна, формування ліквідаційної маси банкрута, продаж майна і задоволення вимог кредиторів.
 • Формування звіту і документів за результатами проведення ліквідаційної процедури та подача їх до суду.
 • Затвердження звіту судом.
 • Проведення повного розрахунку за надані послуги.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар