rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Банкрутство юридичних осіб

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
від 2000

$

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
від 120

робочих днів


Нормативно-правова база та ряд підзаконних актів України визначає і строго регламентує порядок банкрутства юридичних осіб. Дотримання такого порядку є обов'язковим для кожного з учасників судового процесу. Тільки справжні фахівці зможуть допомогти Вам у справі про проведення банкрутства будь-якого типу підприємства згідно основним законодавчим вимогам.

Що включає в себе послуга з питань банкрутства підприємства?

Будь-яке банкрутство діючих юридичних осіб складається з декількох етапів:

 • підготовчий: накопичення повної інформаційної бази і підписання договору;
 • сам судовий процес;
 • оприлюднення рішення суду про ліквідацію і банкрутство.

Дана послуга призначена для юридичних осіб, які бажають позбутися тягаря кредиту або оперативно припинити господарську діяльність з мінімальним збитком.

У чому полягає процес банкрутства?

На сучасному етапі значні економічні труднощі і відсутність підтримки з боку держави роблять ведення власного бізнесу збитковим заняттям. І погасити кредит в таких умовах практично неможливо. Пропонована процедура оголошення фірми банкрутом дозволить Вам зробити перезавантаження свого бізнесу, позбутися від накопичених боргів та зобов'язань. Саме тому ліквідація юридичних осіб користується величезною популярністю сьогодні, про що свідчить щоденна практика господарських судів.

У процедурі банкрутства підприємства багато що залежить від призначеної ліквідаційної комісії. Її основне завдання - виявлення активів боржника і, тим самим, погашення вимог кредитів. Ліквідатор повинен провести інвентаризацію всіх активів і пасивів банкрута, провести пошук майна, якого немає в наявності, дбати про безпеку наявного майна, а також вимагати дебіторську заборгованість.

Основний етап ліквідаційної процедури - продаж майна. Вона повинна відповідати всім законним вимогам, так як найменші помилки можуть призвести до визнання угоди недійсною. Наші фахівці мають великий досвід в продажах майна шляхом прямих договорів, а також з аукціонів, що дозволяє клієнту отримати бажаний результат у встановлений термін. Тривалість ліквідаційної процедури не може перевищувати 12 місяців.

Які документи необхідні від замовника?

Замовник повинен надати повний пакет документів, на підставі яких можна зробити висновок про стан його активів, встановити форму власності підприємства. Також, він повинен надати: всі договори підприємства, акти інвентаризаційних комісій, статутні документи, особисті справи співробітників і інші цінні папери. Від того, наскільки повно надана технічна інформація, залежить оперативність проведення заходів при процедурі банкрутства.

Чому варто звертатися за допомогою в нашу компанію?

Наша компанія надає наступні послуги в даній сфері:

 • призначає арбітражного керуючого у справі про банкрутство на будь-якому з етапів.
 • Представляє інтереси кредиторів у випадках підготовки та подачі вимог до суду, представництва в ньому інтересів, ознайомлення з матеріалами справи, написання скарг на дії арбітражного керуючого і т.д.
 • Готує і оформляє будь-які процесуальні документи.

Алгоритм співпраці з компанією:

 • дати запит в компанію;
 • прийти на призначену зустріч з фахівцями;
 • проаналізувати ситуацію, визначити її складність;
 • оформити договір з компанією і провести передоплату;
 • написати заяву і підготувати пакет документів для подачі в суд;
 • провести заходи щодо виявлення, оцінки майна підприємства та визнання його банкрутом;
 • розглянути кредиторські вимоги;
 • реалізувати активи, включені до ліквідаційного процесу;
 • підготувати і передати архів документів;
 • сформувати звіт про виконану роботу і її результати;
 • провести остаточний розрахунок з компанією.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар