Останні новини:

29 Квітня 2022

Binance анонсувала випуск криптовалютних карток для громадян УкраїниBinance анонсувала випуск криптовалютних карток для громадян України
0/5
Усього голосів: 0

Ведуча криптовалютна біржа у світі Binance планує випуск криптовалютних карток для всіх громадян України — не лише раніше зареєстрованих користувачів, а й новачків.

У прес-релізі Binance повідомляється, що карта призначена для українців, які через військові дії змушені переїхати зі своєї країни до держав Європейського Союзу.

Ключові аспекти

Ось основні моменти, на які слід звернути увагу:

Криптовалютну картку мають право оформити українці, які перебувають на території ЄС.

Наявність такого платіжного засобу дозволяє здійснювати транзакції, зокрема покупки криптовалюти у європейських рітейлерів.

Оформити карту - Binance Refugee Card можна безкоштовно.

Для оформлення картки необхідний персональний обліковий запис.

Як адресу реєстрації слід зазначати місце проживання (реєстрації) на території України.

Усі претенденти на отримання картки, які подали заявку, отримуватимуть протягом 3 місяців пожертвування. Розмір такої допомоги становить 75$ (еквівалент – 75 BUSD).

Криптовалюта буде конвертуватися автоматично у місцеву валюту під час використання картки.

Зауважте, що подання заявки на оформлення картки не дозволяє автоматично отримати кошти на картку. Для цього обов'язково слід пройти верифікацію у місцевій некомерційній організації. Щоб пройти верифікацію, громадянам України слід звернутися до iSans в Україні – «Palyanytsya» або «Rotary».

Випуск криптовалютної картки – це частина програми підтримки українців. Нагадаємо, що Binance вже надала допомогу у розмірі 10 мільйонів доларів США.

Коментарі:
    Додати коментар