Останні новини:

09 Травня 2023

Binance: ажіотаж навколо нового стандарту токенівBinance: ажіотаж навколо нового стандарту токенів
0/5
Усього голосів: 0

Binance: ажіотаж навколо нового стандарту токенів

Після тимчасового призупинення виведення біткойнів повернулося на Binance, хоча і з більш високими комісіями. Найбільша криптобіржа у світі також перебуває в центрі уваги федеральної влади США.

Найбільша у світі біржа криптовалют знову викликає ажіотаж. Binance тимчасово призупинила виплати біткойнів пізно ввечері в неділю і знову на кілька годин рано вранці в понеділок. Перерва була виправдана "проблемою перевантаження". Це неминуче призвело до масових спекуляцій про стан фондового ринку в соціальних мережах.

Однак відтоді Binance відновила виплати біткойнів на платформі. Транзакції відображаються як успішно відправлені на гаманці користувачів.

Binance пояснила перевантаження мережі непідтвердженими транзакціями в мемпулі. Вони досягли рекордного рівня в понеділок вранці, коли було 444 000 незавершених транзакцій. Біткойн-транзакції, що очікують, - це ті, які були відправлені користувачами, але ще не додані в блокчейн майнерами мережі.

У проблемах із перевантаженням звинувачують галас навколо так званих токенів BRC-20. Це забезпечує високий рівень активності і, таким чином, доводить мережу Біткойн до межі своїх можливостей. Плата за транзакції в біткойнах різко зросла в міру зростання інтересу до нового стандарту токенів. Середня комісія за транзакцію збільшилася майже в п'ять разів з березня, досягнувши найвищого рівня за два роки.

Так звані збори за газ - це витрати, які користувачі блокчейна платять валідаторам, коли хочуть виконувати транзакції в мережі. Витрати збільшуються в міру того, як дедалі більше користувачів намагаються вмістити свої транзакції в блок з обмеженою ємністю.

У відповідь на значну кількість незавершених транзакцій у блокчейні, Binance збільшила комісію за виведення коштів у BTC. Майнери віддають пріоритет транзакціям із вищими комісіями, коли попит на блокчейн-простір є конкурентоспроможним.

Щоб уникнути подібних сценаріїв у майбутньому, Binance також працює над тим, щоб дозволити виведення біткойнів через Lightning Network, мережу рівня 2, призначену для прискорення і здешевлення транзакцій.

Незважаючи на цей інцидент, напередодні вихідних, навколо Binance і її боса Чанпена Чжао було більше негативних заголовків. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з цим питанням, федеральна влада США розслідує, чи порушила криптобіржа санкції США. Розслідування Міністерства юстиції США зосереджено на тому, чи використовувалася компанія, щоб дозволити росіянам ухилятися від санкцій.

Це нове розслідування. Наразі Binance залучений до низки розслідувань. Крім Міністерства юстиції, центр криптотрейдингу також зазнає тиску з боку Комісії з цінних паперів і бірж США, яка стає дедалі жорсткішою в розслідуваннях після фіаско навколо криптобіржі FTX.

Комісія на чолі з Гері Генслером ініціювала загалом 30 примусових дій, пов'язаних із криптовалютами, у 2022 році - на 50 відсотків більше, ніж у 2021 році. У перші місяці поточного року SEC знову збільшила темпи і вже проведено 13 виконавчих дій.

Коментарі:
    Додати коментар