Останні новини:

16 Квітня 2020

Бізнес ідеї в Україні під час карантинуБізнес ідеї в Україні під час карантину
0/5
Усього голосів: 0

Хвилювання в бізнес сфері неухильно збільшуються в зв'язку з поширенням по безлічі країн світу смертоносного вірусу COVID-19. Підприємці несуть серйозні збитки через встановлені карантинних обмежень - розриваються контракти, губляться бізнес зв'язку, зменшується кількість клієнтів, що дуже згубно позначається на результатах роботи і призводить до закриття підприємств. Перебування в карантині істотно змінить співвідношення бізнес сфер, оскільки дуже багато фірм будуть змушені припинити своє існування і поступитися своїм місцем більш затребуваних видів бізнесу. Наведемо деякі бізнес ідеї, які стали перспективними під час карантину.

Переорієнтація оффлайн бізнесу на нові умови

В умовах вимушеного перебування населення на самоізоляції класичні можливості комерційних підприємств максимально знижуються і їм на зміну приходять безконтактні форми торгівлі і спілкування. Ті види бізнесу, які не зможуть відійти від фізичного контакту зі споживачами, не зможуть утриматися на плаву. Але ті, хто зможе організувати безконтактну роботу свого бізнесу, отримають нові перспективи розвитку. Так, промислове виробництва та сільське господарство повинні робити упор на максимальну автоматизацію процесів і перенесення більшої частини операцій в віддалені домашні умови.

Якщо це ритуальні послуги, то їх слід перевести в інтернет, щоб для обговорення всіх умов поховання досить було інтернет спілкування. Оформлення замовлення, оплата послуг та отримання відеозвіту після виконання роботи - ось шлях для оновленої ритуальної служби.

Медична допомога теж повинна надаватися з використанням онлайн-діагностики і роботизації деяких операцій, щоб зменшити контакт пацієнтів з іншими пацієнтами і медпрацівниками. Так само побудувати роботу і в ветеринарії і допустити особисті контакти тільки в найсерйозніших випадках.

Служба доставки теж повинна переглянути свої можливості і перейти на безконтактні способи доставки замовлень - товарів, продуктів, ліків та інших товарів першої необхідності. Для цього можна використовувати безпілотні дрони і автомобілі з функцією автопілота.

Кожен суб'єкт господарської діяльності, який бажає адаптуватися в нових умовах, повинен переглянути класичні принципи своєї роботи і перебудувати їх на мінімальну контактування з клієнтами і контрагентами.

Основні бізнес ідеї в умовах карантину

Цікаві бізнес ідеї для підприємницької діяльності в нових умовах:

 • інтернет торгівля;
 • безпечна доставка замовлень;
 • онлайн-курси навчальні або інформаційні;
 • домашні мікропідприємства з приготування і доставки їжі;
 • кур'єрська доставка продуктів з супермаркетів на будинок;
 • онлайн-діагностика;
 • послуги охорони;
 • онлайн-торгівля комісійними товарами;
 • продаж спортивних товарів для домашніх занять;
 • бухгалтерські послуги онлайн;
 • консультування з фінансових або юридичних питань.

Якщо в ході переорієнтації підприємства вам буде потрібно кваліфікована юридична допомога - звертайтеся в компанію Легал Солюшнз, де наші співробітники дадуть будь-яку консультацію, яка допоможе найбільш вигідно представити ваші товари або послуги на ринку.

Коментарі:
  Додати коментар