Останні новини:

23 Травня 2023

Бізнес у Великій Британії: як зареєструватиБізнес у Великій Британії: як зареєструвати
0/5
Усього голосів: 0

Якщо хочете вести бізнес у багатій країні з прозорою системою оподаткування, Великобританія – ідеальний вибір. Тут цінують чесний бізнес і не вітають офшори, тому здійснювати керівництво навіть великої компанії буде спокійно. Але процес оформлення не простий, тому наш сьогоднішній гайд має допомогти вам розібратися у всіх тонкощах реєстрації. Продовжуйте читати та знайдіть відповіді на всі ваші запитання. 

Особливості процесу оформлення

Щоб зареєструвати компанію у Великій Британії, ви повинні відповідати низці вимог:

 • Бути старше 16 років і не бути юридичною особою. 
 • Придумати не менше трьох назв компанії.
 • Вказати організаційно-правову форму. 
 • Вказати розмір статутного капіталу (від 1 мільйона фунтів).
 • Зібрати весь пакет документів. 

Якщо ви відповідаєте цим критеріям, в результаті отримаєте масу переваг. Звільніться від листування з податковою, зможете подавати звітність щорічно в електронному вигляді, вам не потрібно буде призначати місцевого директора, здійснюючи діяльність через номінального секретаря. Тому реєстрація компанії в Англії залучає з кожним роком все більше людей по всьому світу. Адже крім плюсів, перерахованих вище, є ще один найважливіший: аудит компанії не проводиться, якщо річний дохід компанії менше 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів, а кількість співробітників менша за 50.

Але є й мінуси. І головне в тому, що для відкриття компанії обов'язково потрібна фізична адреса на території держави. По ньому приходять клієнти, перевірки та надсилається важлива документація. Отже, вести бізнес, не будучи в країні, ви зможете. Але без фізичної адреси, тобто офісу це зробити не вдасться. Щоб спростити собі життя та зробити все правильно, люди звертаються за допомогою юристів. І на те є низка причин.

Чому варто звернутися за допомогою юриста

Окрім відкриття офісу, є ще один нюанс. Система законодавства Великобританії відрізняється від континентальної правової системи. У ній треба розбиратися, а без спеціальних знань це важко. Щоб отримати бажаний результат і не отримати зайвого головного болю, найкраще скористатися послугами спеціаліста в галузі англосаксонського права. Крім того, досвідчений юрист зможе:

 • Проконсультувати з усіх питань. 
 • Зібрати потрібний пакет документів. 
 • Вибрати відповідну систему оподаткування. 
 • Допомога підібрати фізичну адресу. 
 • Подати документи до органів реєстрації та отримати виписку. 

Отже якщо ви хочете здійснювати бізнес-діяльність у Великій Британії відповідно до норм законодавства, краще довірте процес реєстрації кваліфікованим фахівцям. Таким чином ви досягнете бажаного без втрати часу, сил та нервів. А це, погодьтеся, приємно!

Коментарі:
  Додати коментар