rating
/5

Всього відгуків:

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Юридичний супровід будівництва
Однією з найбільш складних в правовому відношенні галузей на сьогоднішній день є будівництво. У повсякденному житті ми можемо спостерігати безліч об'єктів, які не здані в експлуатацію з тих чи інших причин – не оформлена земельна ділянка, немає дозволу на будівництво тощо.

Щоб уникнути проблем з законом, всі правові нюанси слід враховувати ще до початку будівельних робіт. Без допомоги юриста в такому випадку не обійтися. Фахівці компанії Legal Solutions готові допомогти вам на всіх етапах будівництва, починаючи від виділення земельної ділянки та затвердження проектної документації і до введення об'єкта в експлуатацію. Ми представляємо інтереси як інвесторів, так і кінцевих споживачів – покупців та орендарів, а також підрядників. Надаємо консультації при особистій зустрічі в Києві, за домовленістю – в інших містах. Також відповімо на будь-які питання, пов'язані з узаконенням будівництва, в телефонному режимі, по Skype, Viber, електронній пошті.

Які послуги ми надаємо

 • Юридичні консультації з будь-яких питань легалізації будівельних об'єктів і укладання угод, підготовки документації.
 • Отримання дозволів на будівництво.
 • Оформлення різного роду документів – технічних та дозвільних.
 • Всебічний аудит документації.
 • Узаконення самобудів і перепланувань.
 • Переведення об'єктів з житлового в нежитловий фонд і навпаки.
 • Допомога при введенні в експлуатацію.
 • Захист інтересів клієнтів в земельних питаннях.
 • Супровід угод купівлі-продажу, підряду та інших.
 • Реєстрація права власності на об'єкти будівництва – як готові до експлуатації, так і незавершені.
 • Представлення інтересів клієнтів в держорганах, судах, комунальних службах.
 • Участь в переговорах з контрагентами за договорами, вирішення спорів, пов'язаних з угодами.
 • Надання рекомендацій щодо мінімізації оподаткування будівництва.

Ми також здійснюємо правовий аналіз угод з нерухомістю, займаємося підготовкою землевпорядної документації. Готові підключитися до роботи на будь-якій стадії, будь то підготовка дозвільної документації або легалізація самовільної будівлі. Якою б не була ситуація, ми націлені виключно на позитивний результат.

Наші послуги призначені для:

 • Приватних інвесторів та інвестиційних компаній.
 • Будівельних фірм та організацій-підрядників.
 • Забудовників.
 • Проектних організацій.
 • Постачальників будматеріалів.
 • Приватних осіб.

Чому варто обрати нас

 1. Наші знання в сфері права та будівництві допоможуть вам врахувати всі ризики і нюанси проведення робіт.
 2. Ми гарантуємо високу якість послуг за мінімальних строків роботи.
 3. Допоможемо знайти вигідне рішення навіть в несприятливій ситуації.
 4. Пропонуємо повний юридичний супровід будівництва та операцій з нерухомістю.
 5. Маємо величезний досвід у відстоюванні інтересів клієнтів.

Дізнатися про вартість послуги та терміни виконання робіт ви можете безпосередньо під час консультації з нашим юристом.

Скільки за часом займає оформлення об'єкта?

Витрати часу залежать від його типу: житловий або нежитловий, відноситься до первинної або вторинної нерухомості. Окрема категорія справ - узаконення перепланувань, самобудів. Для того, щоб визначити приблизні терміни, юристам необхідно детально ознайомитися з ситуацією і вивчити документи.

Від чого залежить ціна на послуги?

Вартість роботи юриста залежить в першу чергу від її складності і від тимчасових витрат. Крім того, враховується весь комплекс дій фахівців компанії «Легал Солюшнз» (консультації, складання документів, звернення до держорганів і т. П.). Точна сума буде відома після ознайомлення з нюансами справи і наявними у вас документами.

Ви виїжджаєте на об'єкти?

Ситуації, коли клієнт не може під'їхати до нас в офіс по тій або іншій причині - не рідкість. Тому наші співробітники готові приїхати до вас. Виїжджаємо по Києву і найближчого передмістю.

Ви можете прискорити процес реєстрації мого об'єкта?

У будь-якому випадку терміни будуть коротшими, ніж у випадку, якби ви займалися процедурою самостійно. У ряді випадків прискорити реєстрацію дійсно можливо, але тоді ціна послуги буде вище стандартної. Однак бувають ситуації, коли терміни ніяк не залежать від наших юристів, і державні органи не дозволяють їх скоротити.

У вас є сертифікати?

Безумовно. Якщо ми підключаємо до роботи інженерів, землевпорядників, нотаріуса, то вони обов'язково повинні бути сертифікованими фахівцями. З усіма документами можуть ознайомлюватися та наші клієнти.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • НерухомістьНерухомість знаходиться на фундаментальному місці серед національних коштовностей країни, вона пов'язана з повсякденністю і напрямою діяльності населе...
 • Земельне правоЗемельні суперечки - дуже поширене явище, яке для досягнення необхідних результатів вимагає втручання висококваліфікованих, а головне професіоналів, щ...