rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Бухгалтерскі послуги
У сучасному світі бухгалтерія є основою економічної діяльності суб'єктів підприємництва. Не менш важлива вона і для неприбуткових організацій. Професійна допомога бухгалтерів дозволяє оптимізувати управлінські та фінансові витрати, звести до мінімуму грошові ризики, оцінити ефективність діяльності компанії, уникнути штрафів контролюючих органів. Більш того, бухгалтерський облік зобов'язані вести всі організації.

У підприємців є два варіанти ведення бухобліку: найм штатного співробітника або супровід аутсорсингової фірми. На сьогоднішній день як великі, так і дрібні компанії дедалі частіше вдаються до замовлення бухгалтерських послуг. Головна перевага замовлення послуг у таких фірм – в економії коштів на оплату праці постійного працівника, а також у виборі кваліфікованого фахівця, який вміє знайти вихід навіть у нетипових ситуаціях.

Бухгалтери, які працюють в компанії Legal Solutions, щодня стикаються з досвідом роботи різних організацій, спільно аналізують інформацію, що дозволяє в подальшому уникнути ризиків при роботі з іншими клієнтами. Ми працюємо з фізособами-підприємцями, а також з юридичними особами. При наданні аутсорсингових послуг обов'язково підписуємо договір.

Які бухгалтерські послуги ми надаємо

 • Консультування з питань оподаткування.
 • Постановка обліку в компанії або його відновлення.
 • Бухгалтерський супровід підприємств та ФОП.
 • Податкове планування.
 • Складання фінансової та податкової звітності.
 • Нарахування заробітної плати співробітникам.
 • Трансформація звітності за стандартами МСФО.
 • Легалізація господарської діяльності.
 • Представлення інтересів клієнтів в податкових, правоохоронних органах, фінустановах.
 • Аналіз правильності оформлення первинної документації.
 • Підготовка та подача звітності в контролюючі органи.

У нас ви можете замовити як пакет послуг, так і окремі їх види. Ціна залежатиме від сфери підприємницької діяльності замовника, системи оподаткування, трудових і тимчасових витрат на виконання послуг. Якщо у вас є запитання, ви можете задати їх нашим співробітникам за телефонами, які ви бачите на сайті, або заповнивши форму зворотного зв'язку.

Чому ми

 1. Замовивши послугу в Legal Solutions, ви заощадите кошти на створенні нового робочого місця або декількох штатних одиниць.
 2. Забезпечимо безперервність обліку у вашій компанії. Наша команда не йде у відпустку і не хворіє. Ми оперативно реагуємо на щоденні запити наших клієнтів.
 3. Гарантуємо конфіденційність наданої нам інформації.
 4. Працюємо строго на основі чинного законодавства.
 5. Ви можете обрати два способи оплати: за повний бухгалтерський супровід вашої компанії або за окремі послуги.

Щоб ми змогли якісно надавати бухгалтерський супровід, вам необхідно самостійно фіксувати всі операції та своєчасно передавати інформацію нашим співробітникам.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво: