rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерський супровід (аутсорсинг)

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Світ бізнесу — українського та міжнародного, змінює стереотипи та на зміну штатним бухгалтерам приходять фахівці профільних компаній, які надають бухгалтерські послуги на аутсорсингу.

Така форма ведення бухобліку на підприємстві, незалежно від організаційно-правової форми, має безліч переваг, зокрема:

 • власник бізнесу заощаджує на витратах, пов'язаних із утриманням штатного спеціаліста (відпускні, лікарняні, організація робочого місця, відрядження тощо);
 • вартість послуг з ведення бухгалтерського обліку доступна і клієнт платить лише відрядно;
 • бухгалтерським обліком займаються лише професіонали, а за необхідності вирішення інших завдань залучаються вузькопрофільні фахівці.

Якщо ви замислюєтеся над тим, щоб відмовитися від штатної бухгалтерії та перейти на аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ, звертайтесь до юридичної компанії Legal Solutions.

Ми — команда професіоналів, які працюють на юридичному ринку України понад 10 років. У нашому штаті є висококваліфіковані бухгалтери, фахівці з оподаткування, міжнародне право, які допоможуть вам збільшити рентабельність підприємства, мінімізувати податкове навантаження та фінансові ризики.

Для кого бухгалтерський аутсорсинг є актуальним?

Така послуга оптимально підходить:

 1. Для компаній. Ведення бухгалтерського обліку, і якщо потрібно, приведення бухгалтерії у відповідний вид, пошук найбільш відповідної системи оподаткування для замовника, здійснення контактів із податковими органами.
 2. Для підприємців. Найчастіше, самостійне ведення бухгалтерських справ веде у себе безліч помилок, у тому числі порушення термінів здачі звітів, штрафи. Зі свого боку ми пропонуємо грамотний бухгалтерський супровід, завдяки якому ви зможете спокійно вести свій бізнес, не відволікаючись ні на що.

У низці вічних поправок у законі, незрозумілих нормативних актів дуже складно знайти суть. На сьогоднішній день бухгалтерський облік складний і зупиняє роботу багатьох компаній, особливо підприємців, де кожна людина важлива. Життя диктує свої правила, тому у кожній галузі потрібна наявність знань та досвіду. Ви хочете залишити в минулому проблеми, пов'язані з бухгалтерією та повністю поринути у бізнес? Ви знаходитесь в пошуках грамотного бухгалтера, який заслуговує на вашу довіру? Ми готові запропонувати свої послуги.

Бухгалтерський супровід є одним із ключових напрямків нашої діяльності. Бухгалтерському обслуговуванню підлягають всі відділи вашого бізнесу: каса, банківські рахунки, кадровий відділ, облік основних засобів та ін. .

Аутсорсинг бухгалтерських послуг від «Легал Солюшнз»: які завдання ми допомагаємо вирішити?

Для початку давайте розберемося, що є аутсорсинг? Бухгалтерські послуги надаються сторонньою, профільною компанією, яка спеціалізується на комплексному веденні бухгалтерського обліку.

За допомогою наших фахівців ви зможете вирішити будь-які завдання, у т. ч.:

 • організувати бухоблік для новоствореної юридичної особи;
 • відновити, виправити податковий або бухгалтерський облік;
 • автоматизувати процес ведення господарських операцій, складання звітності;
 • оптимізувати оподаткування та багато інших. ін.

Професійні бухгалтерські послуги: аутсорсинг від Legal Solutions

Що отримає клієнт, якщо бухоблік вестиме наша аутсорсингова компанія? Бухгалтерські послуги найвищої якості, компетентний, експертний підхід до виконання завдань, персонального бухгалтера, який буде на зв'язку 24/7.

Що має на увазі бухгалтерський аутсорсинг? Послуги, які ми пропонуємо клієнтам:

 1. Організація бухобліку з нуля (автоматизовані системи, підготовка документів, складання звітності, вирішення питань, пов'язаних із оподаткуванням).
 2. Вибір оптимальної системи оподаткування.
 3. Набуття статусу платника податку на додану вартість.
 4. Надання звітності та представництво інтересів перед компетентними, контролюючими державними органами.
 5. Складання первинної документації.
 6. Юридичний супровід банківських, господарських, фінансових операцій.
 7. Відновлення бухобліку.
 8. Юридичні консультації.
 9. Облік заборгованості — дебіторської та кредиторської.
 10. Договірна робота.
 11. Комплексну організацію документообігу відповідно до вимог чинного законодавства.
 12. Супровід перевірок компетентних органів.
 13. Оскарження рішень, дій/бездіяльності контролюючих органів.

Це не всі послуги. Ведення бухгалтерського обліку може включати виконання інших завдань, що виникають у процесі провадження господарської діяльності. За потреби ми залучимо до роботи юристів, вузькопрофільних фахівців, забезпечивши комплексне виконання будь-якої складності та специфіки.

Ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг)

Надання послуг з бухгалтерського обліку: особливості

Ми не працюємо за шаблонами або стандартними схемами. Кожен суб'єкт господарювання має свою специфіку діяльності, тому організація та ведення бухобліку повинні повністю відповідати потребам клієнта.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Проаналізувавши особливості господарської діяльності, ми готуємо унікальну торгову пропозицію. Ведення бухгалтерських послуг — ця послуга, яку ви точно оціните належним чином.

Керівнику не доведеться відволікатися на виконання контролю над роботою бухгалтера, оскільки бухоблік вашої компанії буде в руках професіоналів.

Довіривши нам ведення бухгалтерських послуг, ви:

 • набудете 100% впевненість у законності, правильності проведення всіх операцій, оформлення документації;
 • 24/7 зможете скористатися послугами висококваліфікованих фахівців, які завжди на зв'язку.

Ключовою перевагою бухобліку на аутсорсингу є універсальність. Ви ніколи не почуєте від наших співробітників, що вони запізняться, чи хворіють у відпустку. Ми не допускаємо форс-мажорів і у виняткових випадках швидко знайдемо заміну.

Чому послуги з бухгалтерського аутсорсингу варто довірити компанії Legal Solutions?

Ось основні переваги, за якими з нами вигідно та надійно співпрацювати:

 1. Відповідальність. Спеціалісти нашої компанії при обслуговуванні клієнтів у рамках аутсорсингу несуть персональну відповідальність за виконані дії, ухвалені рішення.
 2. Надійність. Ми гарантуємо комплексну підтримку, консультативну допомогу та оперативне виконання покладених завдань. Вам не варто переживати, що працівник відсутній на робочому місці через форс-мажор, оскільки у нас такого не буває. Якщо відповідальний спеціаліст, закріплений за вашим підприємством, з об'єктивних причин не може продовжити роботу, ми швидко здійснимо заміну, непомітно і без втрати якості послуг, що надаються.
 3. Контроль та мобільність. Заручившись підтримкою професіоналів юридичної компанії «Легал Солюшнз», ви можете бути впевнені, що бухгалтерія у вашій фірмі працюватиме злагоджено, без перебоїв. Для зручності ми можемо надавати послуги віддалено або використовувати спеціальні програми.
 4. Мінімізація податкового навантаження. Багато бізнесменів зазнають збитків через неправильні рішення, прийняті з питань оподаткування. Багаторічний, успішний досвід, колосальна база знань допомагають нам вибрати оптимальну систему оподаткування для вашого підприємства з урахуванням специфіки економічної діяльності.
 5. Доступні ціни. Якщо ви замовите бухгалтерський аутсорсинг, вартість послуг вас приємно здивує. Ви платите лише за реально виконану роботу та результат. Таким чином, ви заощадите кошти і нестимете менші витрати в порівнянні зі змістом штатного співробітника.

Від взаємовигідного співробітництва з питань бухгалтерії вас відокремлює лише один крок — дзвінок до юридичної компанії Legal Solutions. Якщо вас цікавлять подробиці, ви хочете дізнатися, як здійснюється аутсорсинг бухгалтерських послуг, вартість та інші питання, ми чекаємо на вас! Передайте свою бухгалтерію до надійних рук професіоналів! ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Бухгалтерський супровід (аутсорсинг)Світ бізнесу — українського та міжнародного, змінює стереотипи та на зміну штатним бухгалтерам приходять фахівці профільних компаній, які надают...
 • Складання фінансової / податкової звітностіЗгідно з чинним законодавством України своєчасне, регулярне подання фінансової та податкової звітності для більшості суб'єктів господарювання є обов'я...
 • Аудит фінансової звітностіЗ чого складається ця послуга? Перевірка звітності бухгалтерії і фінансової звітності організації, або підприємця згідно з вимогами МСБУ. Головною м...
 • Податковий аудитАудит даних податкового обліку — актуальна та затребувана послуга для представників малого, середнього та великого бізнесу в Україні. Мета такої...
 • Юридичний аудитБізнес — діяльність, нерозривно пов'язана із ризиками. Періодично в кожній компанії, незалежно від виду економічної діяльності, специфіки та мас...


Коментарі:
  Додати коментар