rating
4,6/5

Всього відгуків: 53

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерське обслуговування IT-компаній

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Послуги бухгалтера в Києві і по всій Україні для програмістів надає наша компанія "Легал Солюшнз". Аутсорсинг для ІТ компаній з ведення бухгалтерського обліку дозволяє звільнити час власникам бізнесу на розвиток своєї компанії. Оскільки сфера високих технологій постійно вдосконалюється, вона інноваційна, вимагає ретельного підбору професійних виконавців: розробників, тестувальників, менеджерів проектів, то витрачати ресурси компанії ще і на бухгалтерів недоцільно. Досить передати ці функції аутсорсинговій компанії, в штаті якої постійно працюють фінансисти, юристи, економісти, бухгалтери. Вони грамотно і в правовому полі будуть надавати повний пакет бухгалтерських послуг для IT.

ЯКІ ПОСЛУГИ ЩОДО ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В IT МИ ПРОПОНУЄМО?

МИ УКЛАДАЄМО З ВАМИ ДОГОВІР, ВИ ПЕРЕДАЄТЕ НАМ ПО ДОВІРЕННОСТІ ДОКУМЕНТИ, І РОБОТА ПОЧИНАЄТЬСЯ.

НАШІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОЇ ІТ-КОМПАНІЯ:

 • вибір системи оподаткування (загальної, спрощеної);
 • постановка облікової політики;
 • ведення ЗЕД;
 • супровід податкових перевірок;
 • сплата податків і зборів;
 • здача звітності;
 • робота з банківськими рахунками;
 • кадрове діловодство та ін.

Вести Вашу компанію буде бухгалтер, який досконало знає ІТ-сферу. Ви ж в цей час будете займатися розвитком своєї компанії, інноваціями, навчанням і активною мотивацією співробітників. Одним словом, як мінімум на одну турботу стане у Вас менше. Крім бухгалтерських послуг, ми також надаємо юридичні.

Працюємо в рамках закону, але з обов'язковим і максимальним дотриманням інтересів Вашого бізнесу. Ми враховуємо особливості кожної компанії, її розташування в Києві і регіонах. Це дозволяє нам розробляти гнучкі, сучасні стратегії бухгалтерського обліку, полегшити ведення бізнесу, покращити бізнес-модель компаній.

Наша практика показала, що в цій області знайти професійного бухгалтера складно. Такий фахівець повинен розбиратися в сучасних технологіях, розуміти специфіку продукту. Хоча б трохи говорити з розробниками ПЗ на одній мові.

ЩОБ МИ НАДАЛИ ВАМ ДОПОМОГУ З ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТОВ І ФОП В СФЕРІ ІТ:

 • зателефонуйте нам;
 • напишіть на електронну пошту;
 • зверніться в онлайн-чат за короткою консультацією.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар