rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерське обслуговування IT-компаній

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Бізнес у сфері IT — популярний напрямок, який стрімко розвивається в Україні. Такий вид діяльності має свою специфіку, у зв'язку з чим пов'язані складності ведення бухгалтерського обліку. Під час організації та ведення бухобліку в IT-компанії слід враховувати низку нюансів, пов'язаних з урахуванням нематеріальних активів, інтелектуальних прав, проектів тощо.

Знайти штатного бухгалтера, який віртуозно розуміється на всіх тонкощах і нюансах сфери інформаційних технологій, важко. Набагато простіше, вигідніше та доцільніше замовити бухгалтерський супровід IT-компаній на аутсорсингу.

Юридична компанія Legal Solutions пропонує повний комплекс послуг з обслуговування вашого підприємства. У нашій команді працюють висококласні професіонали, які виконують завдання будь-якої складності «під ключ».

Для кожного клієнта, з урахуванням специфіки діяльності та масштабів бізнесу, ми підготуємо унікальну торгову пропозицію та забезпечимо безперебійне, високоякісне та надійне ведення бухобліку.

Бухгалтерське обслуговування IT-компаній: що ми пропонуємо?

Для кожного клієнта ми підготуємо унікальну пропозицію, пакет послуг, необхідних для його бізнесу. Ми надаємо практично необмежений перелік юридичних та бухгалтерських послуг, серед яких:

 1. Організація бухобліку в компанії з нуля.
 2. Комплексне проведення всіх операцій.
 3. Розробка облікової політики фірми.
 4. Розрахунок, нарахування заробітної плати, відпускних, витрат на відрядження, лікарняних, курсів підвищення кваліфікації тощо
 5. Складання первинної документації.
 6. Складання податкових накладних.
 7. Підготовка податкової, фінансової звітності та сучасна подача до компетентних державних органів.
 8. Організація та допомога у проведенні інвентаризації.
 9. Відновлення бухобліку.
 10. Юридичний супровід податкових перевірок.
 11. Аудиторські послуги та багато інших. ін.

Вісти вашу компанію буде бухгалтер, який досконало знає ІТ-сферу. Ви ж у цей час займатиметеся розвитком своєї компанії, інноваціями, навчанням та активною мотивацією співробітників. Одним словом, щонайменше на одну турботу стане у вас менше. Окрім бухгалтерських послуг ми також надаємо юридичні.

Працюємо в рамках закону, але з обов'язковим та максимальним дотриманням інтересів вашого бізнесу. Ми враховуємо особливості кожної компанії. Це дозволяє нам розробляти гнучкі, сучасні стратегії бухгалтерського обліку, полегшувати ведення бізнесу, покращувати бізнес-модель компаній.

Наша практика показала, що у цій галузі знайти професійного бухгалтера складно. Такий фахівець повинен розумітися на сучасних технологіях, розуміти специфіку продукту. Саме такого фахівця ми готові запропонувати для обслуговування вашої фірми.

Бухгалтерські послуги для IT: які завдання ми вирішуємо?

Фахівцям юридичної компанії «Легал Солюшнз» ви можете довірити:

 1. Аналіз бухобліку або його організацію з нуля.
 2. Створення первинних документів.
 3. Ведення фінансових операцій (зокрема зовнішньоекономічна діяльність).
 4. Ведення операційного обліку.
 5. Комунікації з компетентними контролюючими органами.
 6. Складання звітності — податкової та фінансової відповідно до вимог чинного законодавства.

Бухгалтерський облік в IT-компаніях — аутсорсинг чи штатний бухгалтер

Сфера інформаційних технологій — динамічний напрямок, що має свої особливості. Зокрема це стосується розрахунку заробітної плати, оподаткування, фінансових операцій. Знайти хорошого бухгалтера у штат — важке завдання.

Якщо ви хочете мінімізувати фінансові ризики, повністю автоматизувати бухоблік та організувати його ведення на професійному рівні, краще довірити це професіоналам юридичної компанії «Легал Солюшнз». 

Ось кілька ключових переваг бухгалтерського обслуговування компанії в IT в рамках аутсорсингу:

 • відмінне розуміння специфіки галузі, компетентність та експертність фахівців;
 • можливість вирішувати комплексні, нестандартні, складні завдання;
 • повна відповідальність;
 • відсутність лікарняних, відпусток, відряджень.

Ще один величезний плюс — це економія коштів. На утримання одного штатного бухгалтера або цілої бухгалтерії ви витрачатимете більше грошей, ніж на оплату послуг позаштатного фахівця на аутсорсингу.

При цьому ви гарантовано отримуєте професіонала у своє розпорядження. А за необхідності для виконання роботи чи окремих завдань ми залучаємо юристів, вузькопрофільних спеціалістів.

Чому саме ми?

Думаєте довірити нам бухгалтерський та податковий облік в IT-компаніях? Ось кілька аргументів, що свідчать про правильність вашого вибору:

 • високий професіоналізм;
 • індивідуальний, експертний підхід;
 • доступні ціни;
 • бухгалтерське обслуговування 24/7;
 • абсолютна конфіденційність.

Якщо ви бажаєте замовити бухгалтерські послуги в IT-бізнесі, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми працюємо чесно, відкрито та пропонуємо клієнтам взаємовигідні умови співпраці. Надійне, професійне ведення бухгалтерського обліку для компаній у сфері інформаційних технологій — це Legal Solutions. Ми знаємо, що вам потрібно!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар