rating
4,6/5

Всього відгуків: 49

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерське обслуговування торгових компаній

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Повне бухгалтерське обслуговування торгових компаній в Києві вигідно для компаній всіх форм власності та видів оподаткування. Передача на аутсорсинг функцій бухгалтера допоможе Вам не думати про виплату зарплати і податків за співробітника, обладнанні робочого місця. Консалтингові агентства ретельно відбирають своїх співробітників, навчають їх. Кожен бухгалтер в нашій компанії має унікальний досвід і свою окрему спеціалізацію. Зокрема, у нас працює кілька фахівців з бухгалтерського обслуговування торгівлі.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД В БУХОБСЛУГОВУВАННІ ТОРГІВЛІ

Ми укладемо з Вами договір про надання бухгалтерських послуг. Обслуговування бізнесу буде відбуватися виключно в рамках чинного законодавства.

ЩО Ж ТАКЕ ПОВНИЙ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ:

 • ведення бухгалтерського обліку, всі перевірки і звітності в контролюючих органах;
 • ведення податкового обліку;
 • ведення бухгалтерського обліку;
 • кадровий облік, нарахування зарплати;
 • складання документів, зберігання та систематизація первинної документації;
 • вибір системи оподаткування;
 • контроль сплати податків;
 • всі питання, пов'язані з веденням зовнішньоекономічної діяльності.

Вам вирішувати, що з цього замовити, а що - ні. Ви можете оформити з нами договір на повний бухгалтерський супровід і обслуговування бізнесу, або лише на деякі послуги, наприклад, тільки на проходження перевірок. Наші можливості гнучкі, а цінова політика - максимально лояльна. Ми цінуємо кожного клієнта і, по суті, стаємо частиною Вашої команди. При цьому всі наші співробітники перевірені і мають обладнане робоче місце, ліцензійне програмне забезпечення, ми виплачуємо їм заробітну плату.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО З ТОРГОВЕЛЬНИМИ КОМПАНІЯМИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ?

Щоб ви переконалися в тому, що всі зобов'язання будуть виконані, ми підпишемо з Вами договір на надання бухгалтерських послуг. Зверніть увагу, що при хворобі або виході закріпленого за Вами фахівця у відпустку, всі функції по обслуговуванню Вашої компанії візьме на себе інший наш співробітник. Тобто, на цей час Ви не залишитесь без підтримки.

БАЖАНО, ЩОБ БУХГАЛТЕР ТОРГОВОЇ КОМПАНІЇ ЗНАВ І МАВ ДОСВІД РОБОТИ В ТАКИХ НАПРЯМАХ:

 • облік придбання товарів;
 • облік реалізації товарів;
 • уцінка;
 • псування товарів.

Вартість бухгалтерських послуг на умовах аутсорсингу залежить як від кількості транзакцій на місяць, так і від популярності імені компанії. Є й інші чинники, які визначають цінову політику. Чим більше послуг одночасно Ви замовляєте, тим вигідніше обслуговуватися на аутсорсингу для Вашого бізнесу.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ БУХГАЛТЕРА ДЛЯ ТОРГОВИХ ПІДПРИЄМСТВ - У НАШОГО КОНСУЛЬТАНТА

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через онлайн-чат в правому нижньому кутку екрану.

Задумайтесь про передачу бухгалтерських функцій на аутсорсинг! Це звільнить ресурси Вашої компанії для інших, більш важливих і насущних завдань. З "Легал Солюшнз" ви отримаєте в своє розпорядження команду досвідчених фахівців в області бухгалтерії і права. Замовте пакет послуг з бухгалтерського супроводу, який ідеально підійде саме Вам!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар