rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерські послуги для рекламного агентства

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Рекламний бізнес, як і будь-який інший, вимагає грамотно організованої системи обліку. Бухгалтера в рекламне агентство можна взяти як в штат, так і передати бухгалтерські послуги на аутсорсинг.

БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ ДЛЯ РЕКЛАМНОГО АГЕНТСТВА В КИЄВІ ТА УКРАЇНІ

У рекламному бізнесі свої особливості, оскільки такі компанії виробляють не матеріальні цінності, а інтелектуальний продукт. Бухгалтеру необхідно знати, як вести облік в цьому випадку. Дуже важливо взяти до себе в агентство такого фахівця, який вже раніше мав справу з творчими продуктами, нематеріальними активами.

Свої нюанси є в розробці самих рекламних матеріалів. Наприклад, до нарахування штрафів може привести реклама, де є порівняння з конкурентами. Також часто йде порушення закону, коли споживача навмисно або випадково вводять в оману про продукт або послугу. Реклама - досить складний продукт для ведення бізнесу в правовому полі. Але тим не менш, "Легал Солюшнз" працює тільки так.

Бухгалтеру рекламного агентства важливо знати не тільки Податковий кодекс, а й Закон України "Про рекламу". Наші фахівці, навіть якщо вони не юристи, мають початкові юридичні знання. При необхідності бухгалтер звертається до штатного юриста за консультацією, ми залучаємо всі свої сили для вирішення вашого завдання. У нас є достатньо можливостей, щоб побудувати облік найкращим чином, здійснити оптимальне податкове планування, знизити ваші витрати.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ БУХГАЛТЕРА КОМЕРЦІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НА АУТСОРСИНГУ?

Вам не доведеться платити бухгалтеру заробітну плату, утримувати з неї податки, обладнати робоче місце в офісі, встановлювати спеціальне програмне забезпечення, тому що у нас все це вже є. Зручність для бізнесу - основний плюс аутсорсингу. Тим більше, що ми працюємо як в Києві, так і по всій Україні. Неважливо, де ви знаходитесь, вся робота може вестися онлайн, але тільки після підписання договору. У ньому ми пропишемо перелік послуг, умови їх надання та відповідальність сторін.

Здійснюємо повний контроль діяльності комерційної організації в сфері реклами, а це більше, ніж бухгалтерські послуги для рекламного агентства:

 • перевіряємо документи на помилки;
 • розраховуємо податки;
 • здаємо звітність до Податкової, Пенсійного фонду, органи статистики;
 • систематизуємо дані і утримуємо документи в порядку;
 • здійснюємо податкове планування, тобто робимо так, щоб система оплати податків, яка буде у вас в компанії, відповідала її фінансовим можливостям;
 • контролюємо касу;
 • списуємо ТМЦ і робимо іншу роботу в сфері нашої компетенції, що може вам знадобитися при веденні рекламного бізнесу.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК У РЕКЛАМНОМУ АГЕНТСТВІ ЗА ПОСЕРЕДНИЦЬКИМИ ДОГОВОРАМИ

Досить часто доводиться стикатися в рекламному бізнесі з посередницькими договорами. Як це працює?

 1. замовник реклами перераховує рекламному агентству кошти на оплату рекламних послуг;
 2. рекламне агентство набуває замовнику рекламні послуги;
 3. рекламне агентство оплачує рекламні послуги після того, як вони надані;
 4. рекламне агентство передає рекламні послуги замовнику реклами;
 5. РА передає звіт замовнику реклами, в якому вказується вартість посередницьких послуг;
 6. замовник реклами виплачує винагороду РА.

Агентський договір належить до посередницьких договорів на надання послуг. На фінансові результати агента впливають лише операції, пов'язані з посередницькими послугами. За цими операціями у рекламного агентства виникають доходи і витрати, пов'язані з наданням послуг.

Свої особливості має і облік податків на рекламу. Тому ми не рекомендуємо зупиняти свій вибір на фахівця без відповідного досвіду.

Щоб замовити бухгалтерський супровід рекламного бізнесу та отримати консультацію щодо того, як розраховувати податок на рекламу, ПДВ, інші податки і збори:

 • зателефонуйте нам;
 • напишіть на електронну пошту;
 • зверніться в онлайн-чат.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар