rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерський облік в туристичній діяльності

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Туристична діяльність в Україні — один із значних сегментів бізнесу на національному ринку. Діяльність туристичних компаній, операторів, агентів здійснюється лише на підставі ліцензії (спеціального дозволу).

Бухгалтерський облік туристичної діяльності через особливості законодавчого регулювання має свої тонкощі і вимагає професійного підходу.

Довіривши ведення бухгалтерського обліку в туристичній фірмі юридичної компанії Legal Solutions, ви зможете зосередитися на виконанні важливіших завдань — створення нових туристичних продуктів, розширення ринку, сфери діяльності, примноження прибутку, залишивши рутину, цифри та паперову тяганину професіоналам.

Бухгалтерський облік у туристичній діяльності: наші пропозиції

Високий професіоналізм наших співробітників, багаторічний досвід роботи, досконале знання нормативно-правової бази та специфіки туристичної діяльності дозволяють нам надавати клієнтам практично безмежний спектр бухгалтерських, податкових та юридичних послуг.

Ми не працюємо за шаблонами або стандартними схемами, а для кожного клієнта розробляємо унікальну торгову пропозицію, ґрунтуючись на її потребах, побажаннях та особливостях економічної діяльності.

Бухгалтерський облік туристичної компанії передбачає такі послуги:

 • організація бухобліку з нуля;
 • відновлення та виправлення бухобліку;
 • автоматизація бухобліку;
 • ведення обліку у програмі 1С;
 • організація та ведення кадрового обліку;
 • складання всіх видів звітності;
 • розрахунок суми податків, що підлягають сплаті;
 • розрахунок заробітної плати;
 • консультації з питань оподаткування;
 • підготовка документів;
 • юридичний супровід туристичної фірми під час перевірок податковими органами;
 • вибір оптимальної системи оподаткування;
 • проведення аудиту;
 • виявлення ризиків та підготовка плану щодо їх запобігання та мінімізації;
 • ведення online бухгалтерії та багато інших. ін.

Бухгалтерський облік у туристичній агенції на аутсорсингу: що ви отримуєте?

Заручившись підтримкою юридичної компанії «Легал Солюшнз», ви отримуєте безліч переваг:

 • економія коштів на утримання штатної бухгалтерії, організацію робочих місць, виплату заробітної плати тощо;
 • економію часу, пов'язану з виконанням функції контролю;
 • ведення бухгалтерського обліку займається висококваліфікований спеціаліст, який чудово розуміється на всіх тонкощах туристичного бізнесу в Україні.

Також ви отримаєте можливість:

 • віддалений доступ до програми 1С;
 • бути на зв'язку з бухгалтером 24/7;
 • отримати високоякісні, експертні послуги.

Бухгалтерський облік у туристичній фірмі: ключові особливості

Бухгалтерський облік туристичних послуг регламентується відповідним законодавством. Але бухгалтер — не юрист, і може знати, як застосовувати закони найефективніше. Відповідні навички з'являються у міру набуття досвіду у цій сфері. Тобто якщо ви берете бухгалтера в штат, відразу ж уточнюйте, в якій сфері він працював. Вибирайте спеціально того, що займається обліком у туризмі, у туристичній агенції, яка мала раніше такий досвід. Але можна зробити інакше — просто передати на аутсорсинг бухгалтерське обслуговування. Це спростить вам усі завдання та значно прискорить розвиток бізнесу.

Ми надаємо допомогу у веденні не лише бухгалтерського, податкового, фінансового, а й кадрового обліку. Нарахування та виплата заробітної плати, забезпечення навчання та мотивації персоналу, контроль нарахування податків та відрахувань до Пенсійного фонду — усім цим займаються на аутсорсингу наші спеціалісти.

Наші співробітники регулярно навчаються, підвищують кваліфікацію. Звертаючись до нас, ви отримуєте повне забезпечення компанії якісними бухгалтерськими послугами. Зверніть увагу, що у нас можна замовити бухгалтерський облік турфірми у Києві та інших містах України. Можливий дистанційний формат роботи. Тобто навіть при першому спілкуванні з нами при подачі документів вам не потрібно нікуди приїжджати. 

Оформлення договірних відносин відбувається за участю наших юристів. Ми підписуємо з вами договір, а документи ви передаєте нам за дорученням.

Бухгалтерська звітність туристичної фірми — запорука вашого спокою

Неточності, помилки у звітних документах спричиняють штрафні санкції. А в деяких випадках допускається позбавлення ліцензії та навіть ліквідація юридичної особи. 

Ось чому так важливо залучити до вашої команди експерта, який віртуозно розуміється на веденні бухобліку. Наші фахівці, які обслуговують вашу фірму в рамках аутсорсингу, несуть персональну відповідальність за виконані дії та прийняті рішення.

Вірогідність помилок та неточностей при співпраці з нами зводиться до нуля, оскільки ми — професіонали своєї справи. Ось кілька причин, чому бухгалтерський облік туристичної фірми слід довірити нам:

 1. Ми працюємо на правовому ринку України понад 10 років. За цей час нам вдалося згуртувати в команду тільки найкращих фахівців з питань оподаткування, фінансів, усіх галузей права.
 2. Комплексний підхід. До виконання будь-якого завдання ми забезпечуємо комплексний підхід, що дозволяє приймати 100% правильні рішення.
 3. Оперативність. Ви не почуєте, що бухгалтер захворів або зібрався у відпустку, ми гарантуємо безперебійність та оперативність виконання поставлених завдань. Ось, у чому головна перевага бухобліку на аутсорсингу.
 4. Доступні ціни. Жодних переплат, зайвих витрат. Ви оплачуєте лише ті послуги, які одержуєте. 

Хочете стати нашим клієнтом, заручитися підтримкою професіоналів, зв'яжіться з менеджером юридичної компанії Legal Solutions будь-яким зручним способом. Почніть із нами співпрацювати сьогодні, щоб уже завтра мінімізувати всілякі ризики у бізнесіЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар