rating
4,6/5

Всього відгуків: 52

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Бухгалтерський облік в туристичній діяльності

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Незважаючи на непросте становище справ в Україні, розвиток туризму все одно відбувається. Послуга бухгалтерського обліку для туроператорів від нашої компанії "Легал Солюшнз" дуже затребувана. У туристичній діяльності є нюанси, тому важливо наймати на роботу бухгалтера з досвідом роботи в цій сфері. Ми надаємо допомогу в комунікаціях з податковою, Пенсійним фондом і органами статистики. Наша сфера - надання як бухгалтерських, так і юридичних послуг. У нас принцип один - робота виключно в правовому полі.

ОСОБЛИВОСТІ ОБЛІКУ В ТУРИСТИЧНІЙ СФЕРІ УКРАЇНИ

Бухгалтерський облік туристичних послуг в Україні регламентується відповідним законодавством. Але бухгалтер - не юрист і не може знати, як застосовувати закони найбільш ефективно. Відповідні навички з'являються в міру набуття досвіду в цій сфері. Тобто, якщо Ви берете бухгалтера в штат, відразу ж уточнюйте, в якій сфері він працював. Вибирайте спеціально того, який займається обліком в туризмі, в туристичному агентстві, який мав раніше такий досвід. Але можна вчинити інакше - просто передати на аутсорсинг бухгалтерське обслуговування. Це спростить Вам всі завдання і значно прискорить розвиток бізнесу.

Ми надаємо допомогу по веденню не тільки бухгалтерського, податкового, фінансового, а й кадрового обліку. Нарахування та виплата заробітної плати, забезпечення навчання та мотивації персоналу, контроль нарахування податків і відрахувань до Пенсійного фонду - всім цим займаються на аутсорсингу наші кадровики.

Наші співробітники регулярно навчаються, підвищують кваліфікацію. Звертаючись до нас, Ви отримуєте повне забезпечення компанії якісними бухгалтерськими послугами. Зверніть увагу, що у нас можна замовити бухгалтерський облік туристичної фірми в Києві і інших містах України. Можливий дистанційний формат роботи. Тобто, навіть при першому спілкуванні з нами, при подачі документів Вам не потрібно нікуди приїжджати. Можна взаємодіяти поштою.

Оформлення договірних відносин відбувається за участю наших юристів. Ми підписуємо з Вами договір, а документи Ви передаєте нам по довіренності. Вам не обов'язково бути в Києві на час нашої співпраці.

Зверніть увагу - ми працюємо як з ФОП, так і з юридичними особами. Правильно задокументуємо доходи від туристичної діяльності. Знаємо, як працює спрощена і загальна система оподаткування. І при необхідності, виконуємо податкове планування, яке в результаті зменшить ваші витрати.

ХОЧЕТЕ ЗНАТИ БІЛЬШЕ? МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ ВИРІШИТИ БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ, СФЕРІ ПОСЛУГ ТУРОПЕРАТОРІВ:

  • Напишіть нам;
  • зателефонуйте;
  • зверніться в онлайн-чат.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар