Останні новини:

07 Березня 2023

Чому вам потрібне абонентське юридичне обслуговуванняЧому вам потрібне абонентське юридичне обслуговування
0/5
Усього голосів: 0

Під час роботи будь-якої зареєстрованої компанії можуть виникнути правові питання, але не в кожній організації є штатний юрист. У разі відмінним виходом є абонентське юридичне обслуговування. Це вільний тип супроводу діяльності компанії, який дозволяє вам, не наймаючи постійного співробітника, уникнути дій, які можуть зашкодити вашій компанії. Про те, які вигоди ви ще можете отримати від цієї послуги, читайте у статті. 

Переваги послуги

Існує помилкова думка, що якщо в штаті вже є юрист, то компанії не потрібне абонентське юридичне обслуговування. Але інколи наявні співробітники обмежені своєю вузькою спеціалізацією, в якій працюють щодня. Часом для свіжого погляду та якісного вирішення завдань потрібен саме тимчасовий співробітник, який розуміється на вашому конкретному питанні. Та й загалом раціонально залучати спеціаліста тоді, коли він потрібний. Зрозуміло, на підставі контракту чи договору, завіреного нотаріально.

Вибір такого способу розбиратися у правових питаннях дозволяє залучити до вирішення проблеми вузькопрофільного юриста. На відміну від юристів, які залучаються разово, абонентське обслуговування дозволяє юристу швидко зрозуміти суть проблеми, адже йому не потрібно заново розумітися на нюансах історії вашої компанії. Крім того, це вигідна інвестиція, оскільки оплата обслуговування дешевша, ніж постійне залучення фахівців. 

Але цей спосіб ведення бізнесу має й інші переваги: 

  • Швидке отримання всієї необхідної інформації. 
  • Можливість обрати найбільш відповідного вам фахівця. 
  • Ви не несете додаткових витрат, передбачених законодавством про працю.

Допомога та консультація досвідченого фахівця дозволяє отримати відповіді на всі ваші питання, створити структуру нормативних правових актів з поставленого питання, перевірити та проаналізувати документацію. Також юрист може бути вашим постійним представником, що дозволить йому замість вас брати участь у переговорах та виконувати судові рішення. Регулярна оплата послуг юриста однозначно варта того, щоб завжди отримувати потрібний результат без втрати часу і сил! 

Коментарі:
    Додати коментар