Останні новини:

07 Вересня 2022

Що таке AML? Цілі його впровадження в компаніїЩо таке AML? Цілі його впровадження в компанії
0/5
Усього голосів: 0

Найчастіше ця абревіатура знайома банківським службовцям. AML (Anti-Money Laundering) включає законодавчі акти, в яких прописані заходи проти відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом. 

Як такі правила впроваджуються у компанії? На словах все просто: впроваджується система контролю над грошима. А насправді все набагато складніше, тому що потрібно все прописати, розробити безліч документів і призначити відповідальну за реалізацію AML особу. У його руках буде легальність, прозорість та законність усіх операцій. 

Для яких бізнесів особливо важливий AML?

Дії, які можуть стати причиною перевірки AML:

  • Бізнес частіше використовує оплату готівкою.
  • Кошти зберігаються на декількох рахунках.
  • Інвестиції у цінні папери йдуть через третіх осіб.

Правила AML та криптовалюти

Безпека та можливість користуватися сучасними фінансовими інструментами йде врозріз із принципом анонімності. Поки що доводиться боротися із невдоволенням ринку криптовалют та блокчейна. Ми пояснюємо, навіщо потрібно відмовитися від повної анонімності, кажемо, що від цього будь-який бізнес лише виграє. Не має значення, він використовує криптовалюту або фіатні гроші.

У компанії Легал працюють юристи з міжнародного фінансового права. Також у нас достатньо фахівців, які займаються питанням захисту персональних даних.

Якщо вас цікавить, як запровадити у своїй компанії Anti-Money Laundering, звертайтесь до наших фахівців з ведення бізнесу в ЄС!. 

Коментарі:
    Додати коментар