Останні новини:

01 Липня 2022

Дедалі частіше українцям блокують банківські картки.Дедалі частіше українцям блокують банківські картки.
0/5
Усього голосів: 0

У воєнний час громадяни України стали все частіше скаржитися на блокування банком банківських карток. Ситуація виникає при надходженні надомних коштів на картку у розмірі понад 400 тисяч гривень.

Найчастіше скарги надходять на роботу банку ПУМБ. Якщо сума накопичень по карті перевищує 400 тисяч гривень, банк запитує документи, якими можна підтвердити легальність коштів. Таку поведінку банку українці називають свавіллям.

У свою чергу керівництво банку ПУМБ пояснює, що це реакція банку на закон, який набув чинності 17 березня. Таким було прийнято рішення про обмеження зарахування на рахунки суми, що перевищує 400 тисяч гривень, і зазначене обмеження розраховане на весь період дії військового стану на території України.

Виявивши перевищення суми, банк обов'язково передає дані про клієнта до Служби безпеки України. Рахунок буде розблокований тільки після того, як СБУ впевниться і підтвердить банку, що клієнт не перебуває під підозрою у фінансових махінаціях, фінансуванні тероризму та інших злочинних діях. У свою чергу, вгадати в які терміни пройде перевірка і коли картку буде розблоковано – неможливо.

Коментарі:
    Додати коментар