rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридичні послуги для агентств нерухомості

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Посередництво при купівлі-продажу, оренді нерухомості - прибутковий, але в той же час відповідальний вид бізнесу. Люди, які бажають придбати або продати житло, комерційну площу, нерідко не ризикують самостійно займатися пошуком квадратних метрів, оформленням угоди і вважають за краще довіритися ріелторам. І не дарма, оскільки нерухоме майно коштує чималих грошей, а ризик нарватися на шахраїв досить великий.

Ріелтори займаються пошуком і оцінкою нерухомості, вони повинні вміти дати оцінку нерухомості, оформляти договори та інші документи. Однак існує ряд питань, в яких співробітники агентства некомпетентні. Наприклад, повірити чистоту угоди, розробити складний договір може тільки кваліфікований юрист.

На сьогоднішній день багато комерційні організації-посередники воліють замовляти юридичні послуги по нерухомості, ведення бухгалтерії у аутсорсингових фірм. Це вигідно, особливо якщо фірма невелика і немає можливості утримувати великий штат співробітників.

Компанія «Легал Солюшнз» пропонує широкий спектр послуг агентствам нерухомості на одноразовій або постійній основі. Працюємо з комерційними організаціями з Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Житомира, Сум, Черкас, Бучі, Ірпеня.

Які послуги включає юридичний супровід агентств нерухомості

Наші фахівці (юристи, адвокати):

 • надають консультації з різних питань укладення угод з нерухомістю;
 • моніторять зміни в законах, дають по ним роз'яснення і рекомендації;
 • перевіряють чистоту угоди (об'єкта інвестицій, продавця, покупця);
 • розробляють проекти договорів;
 • здійснюють правовий аналіз документів;
 • оформляють трудові правовідносини з працівниками.

Допоможемо відкрити бізнес (ФОП або юридична особа) з нуля, вибрати систему оподаткування, зареєструвати торгову марку.

У чому переваги роботи юриста по нерухомості на аутсорсингової основі

 • Замовивши юридичне обслуговування в спеціалізованій компанії, ви зможете значно заощадити на виплаті зарплат штатним юристам, сплату податків, обладнанні робочих місць.
 • Робота з професіоналами, неухильне дотримання законодавчих норм забезпечать довіру з боку клієнтів, високу репутацію на ринку.
 • Правова підтримка дозволить ріелторам швидше і якісніше виконувати свою роботу, а відповідно, знаходити нових клієнтів і укладати більше угод.
 • Крім того, у агентств нерідко возникаю труднощі з підбором нотаріуса для оформлення угоди. Компанія «Легал Солюшнз» співпрацює з перевіреними нотаріусами і готова допомогти в цьому питанні. Вартість юридичного супроводу залежить від пакета послуг, що надаються і обговорюється в індивідуальному порядку.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про співпрацю, замовити певний набір послуг, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: через месенджер, форму зворотного зв'язку, по телефону або e-mail.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар