rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Сертифікація ISO 9001 для участі в тендері

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Послуга отримання ІСО (Міжнародної організації зі стандартизації) необхідна комерційним організаціям України, які бажають брати участь в міжнародних тендерах. Але при виборі компанії, яка допоможе з сертифікацією, потрібно бути обачним. Звертайте увагу на відгуки, подяки клієнтів, досвід у видачі сертифікатів ISO для участі в тендері. Щоб отримати дозвіл на участь, важливо пройти перевірку легітимності і актуальності документів. Звертаючись в перевірену компанію, ви придбаєте впевненість в тому, що сертифікат ІСО буде дійсним і справжнім. Часто в ході перевірки організатори тендеру безпосередньо звертаються в орган сертифікації, де учасник проходив акредитацію. Є й інші способи, тому не сподівайтеся, що підроблений або неправильно оформлений документ буде допущений до конкурсу. І ви втратите не тільки час і можливість участі, але і вкладені кошти.

Що дає сертифікат ISO 9001 для участі в тендері?

У тендерах вимоги до учасників можуть різнитися, але практично всі вони вимагають сертифікат ISO 9001 для участі в тендері, як гарантію надійності компанії і якості продукції / послуг, яку вона виробляє / надає.

Батьком стандартів ISO 9000 вважається Технічний комітет ТК 176 Міжнародної Організації. Ці стандарти засновані на ідеї і положення теорії загального менеджменту якості. Стандарти можуть застосувати будь-які підприємства, неважливо, вони виробляють товари або надають якісь види послуг для населення. Сертифікація носить необов'язковий, рекомендаційний характер, крім випадків, коли компанія бере участь у тендері, де ця вимога обов'язкова.

Хіба не можна отримати акредитацію своїми силами? Самостійне отримання документа займає багато часу і сил. А якщо тендер вже зовсім скоро, або у вас немає часу на відвідування всіх держустанов? Ми рекомендуємо звернутися до нас в Легал Солюшнз. Наша компанія допомагає оформити сертифікати для тендерів з 2014 року. Ми маємо досвід вирішення найскладніших завдань, аудиту і акредитації компаній.

Як отримати сертифікат ISO 9001 для участі в тендері в Україні швидко і просто?

Отримайте сертифікат для тендерів з найменшими зусиллями! Покажіть, що у вас сучасна система менеджменту, якість продукції відповідає міжнародним стандартам, а Ваш бізнес дає реальну користь суспільству. Сертифікація - ваш бонус на ринку. Її варто замовити, якщо ваша компанія має амбітні плани, хоче розширюватися, привертати увагу інвесторів і завоювати довіру покупців по всьому світу. Сертифікація відкриває багато дверей і дає безліч можливостей для розвитку і масштабування, розширення ринків збуту. Не пропустіть їх!

Залишилися питання? Хочете дізнатися більше? Інформація про те, як отримати сертифікат ISO 9001 для участі в тендері - у наших консультантів:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • в онлайн-чаті.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар