Останні новини:

02 Березня 2022

До уваги платників податків: звільнення від відповідальності за неподання звітностіДо уваги платників податків: звільнення від відповідальності за неподання звітності
0/5
Усього голосів: 0

Події, що відбуваються на території України, Торгово-промислова палата визнала форс-мажором, що передбачає неможливість виконання вимог законів про своєчасне подання податкової звітності через обставини непереборної сили.

У зв'язку з цим платників податків по всій території України звільнили від відповідальності, передбаченої за несвоєчасне подання або ненадання податкової звітності. Цю новину вчора анонсовано голову ДПС під час проведення засідання комітету з фінансів у парламенті.

Платникам податків не загрожує будь-яка відповідальність за неподання декларацій, реєстрацію податкових накладних або сплату податків.

Незважаючи на ситуацію, Державна податкова служба веде активну роботу з юридичними особами щодо дострокової сплати податкових платежів.

Окрім цього, Податкова служба повідомила, що на деякий час будуть надані будь-які податкові перевірки. Заплановані перевірки скасовуються, а розпочаті — зупиняються.

Коментарі:
    Додати коментар