Останні новини:

04 Березня 2022

Документи з охорони праці для підприємствДокументи з охорони праці для підприємств
0/5
Усього голосів: 0

Щоб отримати дозвіл на небезпечні роботи, потрібна наявність в обов'язковому порядку декларації з охорони праці.

Прості факти:

  1. Це найпопулярніша адміністративна послуга Держпраці.
  2. Щорічно реєструється понад 27 тис. декларацій.
  3. Тепер цю послугу можна отримати онлайн.
  4. Існують компанії, які кваліфіковано проконсультують із цього питання.

Подавати документи необхідно за місцезнаходженням юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Декларація з охорони праці є важливою для всіх підприємств, де експлуатуються (застосовуються) машини, механізми та обладнання підвищеної небезпеки, а більше інформації дивіться за посиланням.

Чому такий документ, як декларація з охорони праці, став застосовуватися в Україні?

Тому що це є закономірним кроком при розбудові економіки країни у бік європейської інтеграції. Високі вимоги до охорони праці в ЄС пов'язані з тим, що права людини там дотримуються беззаперечно.Її життя та здоров'я цінуються і ставляться на перше місце.

Реєстрацію документа можна зробити під ключ, щоб не перейматися тривалими бюрократичними процедурами, які так часто відбирають у бізнесменів і час, і гроші.

Бажано, щоб усі тонкощі з цього питання пояснив юрист. Наприклад. у компанії Легал Солюшнз є окремі спеціалісти з трудового права. Компанія розпочала свою діяльність у 2014 році. Понад 7 років юристи ЛС стоять на варті спокійного ведення бізнесу своїх клієнтів. Вони знають, де закінчуються законні претензії влади та вміють спілкуватися з представниками контролюючих органів.За що клієнти з Києва та всієї України дуже їм вдячні. Адже можна не боятися заповнити документ неправильно та отримати штраф.

Консультант розповість більше про список документів, вимоги та стандарти охорони праці. Буде розроблено гнучку стратегію персонально для вашого бізнесу, яка дуже швидко призведе до успіху без зайвої бюрократії. Правильно заповніть документи, і це буде більшою частиною успішної організації охорони праці.

Обирайте юридичну компанію із найвищими стандартами обслуговування клієнтів усіх рівнів. Це можуть бути фізичні особи, ФОП, великі юридичні особи з особливими вимогами щодо безпеки умов праці.

Коментарі:
    Додати коментар