rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Експрес ліквідація в Дніпрі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Експрес-ліквідація юридичної особи в Дніпрі

Потребуєте максимально швидкої ліквідації фірми, яка не приносить прибутку? Немає часу на проходження стандартних ліквідаційних процедур? Хочете якомога швидше розпочати нову діяльність? Скористайтеся послугою експрес-ліквідації «під ключ» (ліквідації через продаж корпоративних прав, зміну власника), що надається юридичною компанією «Легал Солюшнз».

Такий метод підходить для ТОВ, які не мають проблем з податковою. Перед початком процедури бажано погасити заборгованості перед кредиторами і державою, закрити банківські рахунки, за наявності найманих працівників – вирішити питання щодо їх звільнення. Обираючи термінову ліквідацію, слід також пам'ятати, що таким чином юридична особа не перестане існувати і не буде виключена з Єдиного реєстру, припиниться лише зв'язок фірми з власником, засновниками.

У чому переваги ліквідації підприємства через продаж

Багато власників ТОВ віддають перевагу цьому способу з таких причин:

 • тривалість процедури експрес-ліквідації – до тижня, в той час як на повноцінне закриття бізнесу за рішенням власника або через банкрутство знадобляться місяці;
 • відносно невисока ціна;
 • відсутність перевірок контролюючих органів;
 • відсутність відповідальності бухгалтера, керівника, учасників за подальшу діяльність фірми;
 • мінімальна участь учасників (засновників) в процедурі передачі корпоративних прав новим власникам.

З іншого боку, учасники несуть відповідальність за порушення, допущені в період їх перебування в складі учасників.

Крім того, існує ризик укладення фіктивного договору при зверненні до сумнівного посередника. Такий документ згодом може бути визнаний недійсним.

Довіривши супровід процедури юристам компанії «Легал Солюшнз», ви зможете не хвилюватися з приводу подальшої долі підприємства. Юрособа згодом буде закрита за спрощеною процедурою.

Етапи альтернативної ліквідації ТОВ

 1. Внесення змін до статуту. Підготовка нових документів.
 2. Звільнення найманого персоналу – у разі наявності, закриття банківського рахунку.
 3. Оформлення угоди купівлі-продажу корпоративних прав, посвідчення її нотаріусом. Нотаріальне засвідчення підписів протоколу учасників загальних зборів, нової редакції статуту.
 4. Внесення змін до даних про компанію в Єдиному реєстрі.
 5. Видача колишньому директорові, учасникам (засновникам) виписки з ЄДР з оновленою інформацією про власників, місцезнаходження, новими контактними даними.

Крім того, на руках у колишніх учасників залишаються копії протоколу загальних зборів, договору купівлі-продажу корпоративних прав, акт прийому-передачі первинної документації, печатки.

Що включено в наших послуг з швидкої ліквідації компанії

 1. Консультації щодо вибору найбільш підходящого способу припинення діяльності фірми.
 2. Допомога в підготовці документів.
 3. Супровід угоди купівлі-продажу продажу корпоративних прав.
 4. Сприяння у здійсненні реєстраційних дій.
 5. Передання замовникові документів з інформацією про зміну власника бізнесу.

Фахівці компанії «Легал Солюшнз» нададуть юридичну допомогу на будь-якому етапі перереєстрації або за дорученням виконають повний комплекс послуг «під ключ».

Щоб дізнатися докладніше про процес експрес-ліквідації підприємств, домовитися про зустріч з нашим співробітником в офісі в Дніпрі, зв'яжіться з менеджером компанії по телефону або заповніть форму на сайті.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар