rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Експрес ліквідація в Ужгороді

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Експрес-ліквідація – альтернативний спосіб закриття підприємства, яке фактично не діє або не приносить прибутку. Цей метод відомий також під назвами «ліквідація через зміну власника» або «через продаж», відрізняється від стандартної процедури більш оперативним вирішенням питання.

На відміну від закриття фірми за рішенням власника або через банкрутство, юридична особа не припиняє існування, дані про нього не виключаються з ЄДР.

Припиняється лише зв'язок його з власниками, засновниками. Термінова ліквідація рекомендується для підприємств, які не мають заборгованості перед контрагентами, державою.

Реєстрація та припинення діяльності ТОВ – один з основних напрямів діяльності компанії «Легал Солюшнз». Наші юристи допоможуть законно закрити бізнес протягом кількох днів.

Переваги експрес-ліквідації підприємства

 1. Короткі терміни – 3–4 дні.
 2. Не потрібні перевірки податківців.
 3. Ціна дешевше, ніж вартість процедури банкрутства.
 4. Фіксована ціна за юридичні послуги з переоформлення бізнесу на іншого власника.
 5. З керівництва, бухгалтерії знімається відповідальність за подальші дії юрособи.

Основні етапи швидкої ліквідації фірми

Щоб законно закрити «проблемне» підприємство, необхідно надіслати по e-mail або передати під час особистої зустрічі нашому представникові в Ужгороді установчі документи, підготувати заяву щодо виходу учасників зі складу засновників та передачі своїх часток іншим особам. Директору ліквідованої компанії потрібно лише раз прийти до нотаріуса для посвідчення заяви.

Алгоритм подальших дій є таким.

 1. Співробітники «Легал Солюшнз» звертаються до держреєстратора, щоб зареєструвати зміни. Реєстратор фіксує зміну керівника, засновників, місцезнаходження (юридичної адреси), контактних даних.
 2. Отримуємо і передаємо вам виписку з ЄДР з підтвердженням призначення нового власника і нового місцезнаходження.

Протягом трьох днів після реєстрації змін в Реєстрі інформація про зміни надходить до фіскальної служби, Пенсійного фонду, органів статистики. Надання цих даних покладається на реєстраторів.

Перелік необхідних документів

 • копії паспортних документів засновників;
 • виписка з Єдиного реєстру;
 • статут юрособи.

Що входить до наших послуг

 1. Консультація щодо вартості і строків здійснення процедури.
 2. Аналіз правового становища компанії.
 3. Підготовка документів.
 4. Виконання необхідних реєстраційних дій.
 5. Отримання витягу з Реєстру з внесеними змінами.

Турботи щодо остаточної ліквідації юридичної особи беремо на себе – компанія надалі буде закрита за спрощеною процедурою.

Немає часу самостійно займатися ліквідаційними процедурами? Замовте послугу під ключ в компанії «Легал Солюшнз». Вам достатньо буде зустрітися один раз з нашим співробітником у нотаріуса.

У разі наявності боргів допоможемо закрити бізнес через процедуру банкрутства. Якщо у вас залишилися запитання щодо припинення роботи юрособи, зверніться до наших юристів, які запропонують оптимальний для вашого випадку вихід.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар