rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Експрес ліквідація в Харкові

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ліквідація юридичної особи в Харкові

ТОВ, найбільш поширена організаційно-правова форма юридичних осіб, приваблює підприємців тим, що її засновники несуть відповідальність за зобов'язаннями компанії лише в межах своїх часток в статутному капіталі. Тому поряд з традиційними способами ліквідації – через банкрутство і за рішенням власника – можливий альтернативний варіант припинення діяльності – експрес-ліквідація.

Її також називають ліквідацією шляхом зміни власника або через продаж корпоративних прав. Підприємство, по суті, продовжує діяти, обривається лише зв'язок його з попередніми власниками.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» надає послуги з швидкої ліквідації фірми за мінімальної участі учасників. Вам потрібно буде лише один раз прийти до нотаріуса для укладання угоди купівлі-продажу корпоративних прав, інші клопоти візьмуть на себе наші співробітники.

У чому переваги термінової ліквідації

Ліквідація через продаж зручна, якщо власник якнайшвидше хоче відмовитися від неприбуткового бізнесу і зосередитися на новій діяльності. Цей спосіб користується популярністю завдяки:

 • коротким термінам передачі корпоративних прав – від 3–4 днів до тижня, банкрутство і припинення роботи з ініціативи власника займуть кілька місяців;
 • невисокій вартості процедури;
 • відсутності податкових перевірок;
 • мінімальному задіянню учасників в ліквідаційному процесі;
 • відсутності відповідальності колишнього директора, бухгалтера, співзасновників за дії нового керівника та учасників юрособи.

Водночас перед початком процедури альтернативної ліквідації підприємства рекомендується розрахуватися за боргами з кредиторами, податковою, закрити банківські рахунки, вирішити питання зі звільненням співробітників.

Крім того, слід остерігатися посередників, що пропонують послугу закриття підприємств за вкрай низькою ціною. Передавши корпоративні права через фіктивну фірму, ви ризикуєте нести відповідальність за подальше функціонування юридичної особи, якщо угода купівлі-продажу корпоративних прав буде визнана недійсною.

Як здійснюється експрес-ліквідація

Щоб позбутися від непрацюючої або проблемної фірми через зміну власника, необхідно пройти такі етапи.

 1. Прийняття загальними зборами рішення про передачу компанії.
 2. Внесення змін до статуту.
 3. Звільнення найманих працівників, якщо такі є.
 4. Зустріч з новим власником у нотаріуса, укладання угоди, посвідчення установчих документів, передання первинної документації, печатки.
 5. Внесення держреєстратором в ЄДР інформації про зміну директора, учасників, місцезнаходження, контактних даних, інколи також найменування і видів діяльності.
 6. Вручення колишнім власникам, учасникам юридичної особи витягу з Реєстру з внесеними змінами.

Обов'язок щодо повідомлення про зміни пенсійного фонду, органів статистики, фіскальної служби покладається на держреєстратора.

Послуги компанії «Легал Солюшнз» з експрес-ліквідації фірми включають:

 • безкоштовну консультацію щодо вибору способу ліквідації;
 • підготовку документів: протоколу зборів, нової редакції статуту, договору тощо;
 • юридичну допомогу при звільненні персоналу, закритті банківського рахунку;
 • організацію укладення угоди;
 • отримання і вручення замовникові послуги виписку з Єдиного реєстру.

Ми діємо повністю в рамках закону. Надалі ваша фірма буде закрита на загальних підставах.

Мінімальний пакет документів, який надається клієнтом

 1. Копії паспортів та кодів учасників.
 2. Виписка з ЄДР.
 3. Статут.
 4. Первинна документація.

Оформленням інших необхідних документів займуться наші співробітники. Щоб отримати безкоштовну консультацію щодо вибору способу ліквідації, домовитися про зустріч з юристом в офісі компанії в Харкові, замовити послугу під ключ, зателефонуйте за номерами представництва у вашому місті або залиште заявку для зворотного зв'язку.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар