ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 66

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Експрес ліквідація в Хмельницькому

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Експрес-ліквідація юридичної особи в Хмельницькому

Для ТОВ, яке фактично не функціонує або приносить власникові лише збитки, найкращий вихід – добровільне закриття, яке можливе кількома способами:

 • класичним – з ініціативи власника;
 • через процедуру банкрутства;
 • через продаж корпоративних прав (зміну керівника, учасників).

Останній варіант, експрес-ліквідація, порівняно з першими двома не передбачає повного припинення діяльності фірми та виключення її з ЄДР. Компанія продовжує існувати, але вже не має відношення до колишніх власників.

Спосіб, як правило, застосовується для підприємств без заборгованостей, власники яких не хочуть витрачати час на проходження складної ліквідаційної процедури, сконцентрувавшись на новому бізнесі.

Компанія «Легал Солюшнз» готова допомогти закрити проблемну фірму в Хмельницькому за 3–4 дні. Ми надамо підтримку на окремих етапах процедури або виконаємо послугу повністю під ключ.

Плюси та мінуси ліквідації підприємства альтернативним способом

До переваг термінової ліквідації фірми слід віднести:

 • короткі терміни процедури – від 3–4 днів до тижня, в той час як закриття підприємств через банкрутство або за ініціативою власника триває місяці;
 • відсутність податкових перевірок;
 • відносно невисока ціна;
 • перехід відповідальності за подальшу діяльність юрособи до нових власників;
 • мінімальна участь колишніх учасників товариства в процесі експрес-ліквідації.

З іншого боку, колишні учасники несуть відповідальність за порушення, які мали місце до змін, протягом строку позовної давності. Крім того, якщо фірма мала борги і була переоформлена на підставних осіб, така угода може бути визнана недійсною, а борг продовжуватиме накопичуватися. За наявності заборгованості рекомендується закривати бізнес через банкрутство.

Процедура швидкої ліквідації фірми включає такі етапи:

 1. Проведення загальних зборів учасників, складання протоколу, внесення змін до статуту юрособи.
 2. Звільнення співробітників (за винятком керівника).
 3. Закриття поточних рахунків в банках.
 4. Посвідчення нотаріусом підписів на протоколі та нової редакції статуту, укладення договору купівлі-продажу корпоративних прав, передача первинної документації, печатки.
 5. Внесення держреєстратором до Єдиного реєстру зміненої інформації про власника, учасників, місцезнаходження компанії, інколи – відомостей про зміну назви та видів діяльності.
 6. Видача колишньому власникові, засновникам копій виписки з ЄДР, протоколу зборів, договору, акту прийому-передачі печатки, первинної документації.

Протягом трьох днів держреєстратор повідомляє податковій, Пенсійному фонду, органам статистики про зміни, що відбулися.

Що входить до наших послуг

Співробітники юридичної компанії «Легал Солюшнз»:

 • надають безкоштовні консультації щодо вибору способу ліквідації компанії;
 • надають допомогу в процесі звільнення співробітників, закриття банківських рахунків;
 • готують документи, необхідні для передачі корпоративних прав іншим особам (договір купівлі-продажу, протокол загальних зборів, нова редакція статуту);
 • беруть участь в укладенні угоди, внесенні держреєстратором змін до ЄДР;
 • вручають колишньому власникові виписку з Реєстру з даними про нових володільців компанії, місцезнаходження, види діяльності; копії документів, які свідчать про передачу корпоративних прав.

Надаємо повний комплекс послуг під ключ або окремі з них. Щоб дізнатися докладніше про процедуру експрес-ліквідації, домовитися про зустріч з представником «Легал Солюшнз» в Хмельницькому, зв'яжіться з нашим співробітником по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

  Додати коментар