rating
4,6/5

Всього відгуків: 54

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація фірми (ТОВ) через продаж корпоративних прав

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Припинення діяльності юридичної особи - складний процес, що вимагає залучення кваліфікованих фахівців і чималих часових витрат. Традиційними методами є ліквідація підприємства за рішенням власників або за рішенням суду. Однак, коли стоїть завдання припинити господарську діяльність в максимально стислі терміни, то оптимальним варіантом є експрес-ліквідація. Суть такого виду ліквідації зводиться до швидкої зміни учасників, керівників підприємства, придбання новими власниками прав по управлінню підприємством, код юридичної особи не виключається з реєстру.

Що являє собою послуга з експрес ліквідації:

 • Аналіз ситуації, документів фахівцями нашої компанії, консультування клієнта;
 • Формування повного пакету документів для зміни власника та посадових осіб підприємства;
 • Передача юридичної особи новим власникам шляхом написання заяви або підписання договору купівлі-продажу юридичної особи, нотаріальне посвідчення зазначених дій;
 • Державна реєстрація: на основі попередньо сформованих документів, державним реєстратором проводиться заміна власника і керівника підприємства, при необхідності також можлива зміна виду діяльності підприємства, юридичної адреси підприємства, найменування, телефону;
 • Отримання установчих документів (статут, витяг) з внесеними до них змінами;
 • Супровід передачі печаток, штампів, первинної документації, звітності новому власнику підприємства за актом прийому-передачі.

Чому ми?

 • Фахівці нашої компанії можуть організувати процедуру надання даної послуги таким чином, що з моменту подачі заявки клієнтом і її обробки і до моменту оформлення угоди про передачу підприємства в нотаріуса пройде не більше, ніж день;
 • Оперативний пошук нових власників, як резидентів, так і нерезидентів, причому нові власники характеризуються особливою надійністю;
 • Висока якість надаваних послуг і конкурентоспроможна ціна послуги.

Для кого і навіщо ця послуга?

Послуга експрес ліквідації призначена для власників у яких виникає необхідність терміново закінчити свою участь в юридичній особі з мінімальними втратами для себе і без подальшої відповідальності за діяльність підприємства.

Назва даного виду послуги говорить сама за себе. Не існує більш швидкого законного способу припинити свою участь в юридичній особі для власника або керівництва підприємства. Суть експрес ліквідації зводиться до переходу підприємства і його правосуб’єктності до іншого власника, які разом з новим керівництвом будуть нести відповідальність за діяльність компанії.
Як же відбувається процес експрес ліквідації. Початковим етапом є - підготовка документів про припинення участі і вихід з підприємства (заява про вихід зі складу засновників і передача корпоративних прав), складання договору купівлі-продажу прав по управлінню підприємством. Ці документи підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню. Наступним етапом є внесення даних про нових власників, керівників підприємства (при необхідності адреси, телефону) державним реєстратором. Після зміни власників про зазначені дії повідомляються органи державної фіскальної служби, статистики та пенсійного фонду. Потрібно відзначити, що середня тривалість всіх зазначених дій становить три робочих дні.
Ускладнює процедуру припинення підприємства наявність заборгованості перед бюджетом перед контрагентами, наявність найманих працівників, активна діяльність підприємства за останні три роки, наявність відкритих банківських рахунків, відкритих виконавчих, кримінальних проваджень. Проте, фахівці нашої компанії обов'язково знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Обтяжуючі фактори впливають на ціну послуги.

Також клієнт на вибір може обрати наступним керівництвом резидента або нерезидента, кількість нових засновників, нову адресу, зміна телефону, назви.
Потрібно зауважити, що здійснення експрес ліквідації не супроводжується проведенням перевірок контролюючими органами. Ще раз зазначимо, що відповідальність за майбутню діяльність будуть нести нові керівники і власники підприємства.

ЩО ВІД ВАС ПОТРІБНО?

Документи на підставі яких діє підприємство (виписка або свідоцтво про державну реєстрацію, статут), особисті документи засновників, оригінал довідки статистики, довідка форми 4-ОПП (при її наявності), довідка статистики, свідоцтво платника ПДВ або Єдиного податку.

У разі відсутності часу і коштів на ліквідацію підприємства через процедури банкрутства або за рішенням власників, існування необхідності якнайшвидшої зміни складу засновників і посадових осіб підприємства, оптимальним варіантом є продаж прав на управління юридичною особою іншим власникам, що є 100% легальним процесом і не є порушенням законодавства.

АЛГОРИТМ ДІЙ:

 • Замовник звертається в нашу компанію з повним викладенням обставин ситуації, потім відбувається аналіз наданих матеріалів та укладення договору на надання послуг.
 • Передача Замовником установчих документів, особистих документів засновників, керівника, головного бухгалтера для здійснення процедури зміни учасників підприємства.
 • Здійснення дії засвідчують про передачу корпоративних прав нотаріусом.
 • Подача документів і проведення державним реєстратором змін до реєстру підприємств.
 • Завершальний етап: видача статуту та виписки новим власникам.

Як закрити ТОВ?

В Україні можливі 3 легальних способу ліквідації проблемного бізнесу:

 • процедура банкрутства;
 • припинення діяльності за загальною процедурою;
 • ліквідація через продаж (експрес-метод).

Перших два варіанти надійніше, але проблематичніше, дорожче і довше за часом. Експрес-процедура легше, але вона не підходить для юросіб з боргами. Який спосіб буде оптимальним у вашому випадку, підкажуть фахівці ЮК «Легал Солюшнз».

Як швидко закрити фірму в Україні?

Найбільш швидкий і безболісний спосіб закриття бізнесу, який фактично не діє або не приносить доходів, - експрес-ліквідація. Даний метод підходить тільки для компаній, у яких відсутні борги або є можливість погасити заборгованість. Процедура передбачає продаж корпоративних прав нового власника - резиденту або нерезиденту. Змінюється склад засновників. Актуальна інформація заноситься У ЄДР. Згодом підприємство закривається в стандартному порядку.

Як позбавиться від ТОВ з боргами?

При наявності у компанії заборгованостей перед контрагентами, податківцями, державними фондами можливі три варіанти припинення діяльності підприємством:

 • за рішенням власника або уповноваженого органу;
 • за рішенням суду;
 • через банкрутство.

У будь-якому з наведених випадків процес може розтягнутися на довгі місяці, потрібно враховувати безліч законодавчих нюансів. По можливості бажано звертатися до юристів, спеціалізірущімся на корпоративному праві і мають досвід в ліквідації юросіб.

Як позбутися від ТОВ без боргів?

Оптимальний спосіб закрити підприємство, яке не приносить прибутку або не функціонує, але не має заборгованості перед контрагентами за договорами - експрес-ліквідація. Ця процедура займає всього кілька днів. Причому юристи компанії «Легал Солюшнз» зможуть переоформити бізнес за мінімальної участі з боку власника і засновників.

Компанія передається новому власнику і згодом закривається за його ініціативою на загальних підставах. Колишній керівник отримує на руки виписку з Єдиного реєстру про передачу корпоративних прав.

Як закрити ТОВ з двома засновниками?

Незалежно від кількості учасників компанії, рішення про припинення діяльності приймається на загальних зборах (в разі закриття за рішенням власника). Порядок проведення ліквідаційної процедури прописується в установчих документах. Якщо у підприємства є борги, в такому випадку доцільно ініціювати банкрутство. При необхідності позбутися проблемного бізнесу в максимально стислі терміни підприємці вибирають експрес-ліквідацію.

Що краще продати або закрити ТОВ?

Вибрати оптимальний варіант для ліквідації підприємства дуже складно людям, які не мають відповідної освіти та досвіду. Українське законодавство не забороняє закривати бізнес:

 • через продаж резиденту або нерезиденту (експрес-ліквідація);
 • за рішенням власника;
 • примусово за рішенням суду;
 • через банкрутство.

Правильне рішення приймається на підставі наявності і відсутності заборгованостей, функціонування філій, представництв, інших факторів. Фахівці компанії «Легал Солюшнз» допоможуть підібрати найбільш підходящий спосіб після ознайомлення з внутрішніми документами і інформацією про ТОВ.

Хто має право приймати рішення про ліквідацію юридичної особи?

У більшості випадків рішення про припинення господарської діяльності приймається акціонерами (засновниками) або власником, що є єдиним учасником підприємства. Як правило, порядок закриття юрособи прописується в установчих документах. Про початок процедури ліквідації в обов'язковому порядку слід повідомити:

 • кредиторів;
 • фіскальну службу;
 • держреєстратора.

У разі наявності непогашених заборгованостей і ініціації процесу банкрутства, задіюється також суд.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Експрес ліквідація в УжгородіЕкспрес-ліквідація – альтернативний спосіб закриття підприємства, яке фактично не діє або не приносить прибутку. Цей метод відомий також під наз...
 • Експрес ліквідація у ЛьвовіЕкспрес-ліквідація юридичної особи фактично не є класичним способом припинення діяльності фірми, оскільки компанія фактично продовжує існування &ndash...
 • Експрес ліквідація в РівномуЕкспрес-ліквідація компанії, по суті, не є ліквідацією з правової точки зору, оскільки юрособа не перестає існувати, припиняється лише зв'язок з нею к...
 • Експрес ліквідація в ДніпріЕкспрес-ліквідація юридичної особи в Дніпрі Потребуєте максимально швидкої ліквідації фірми, яка не приносить прибутку? Немає часу на проходження ста...
 • Експрес ліквідація в ХарковіЛіквідація юридичної особи в Харкові ТОВ, найбільш поширена організаційно-правова форма юридичних осіб, приваблює підприємців тим, що її засновники н...
 • Експрес ліквідація в ХмельницькомуЕкспрес-ліквідація юридичної особи в Хмельницькому Для ТОВ, яке фактично не функціонує або приносить власникові лише збитки, найкращий вихід – ...


Коментарі:
  Додати коментар