rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Ліквідація фірми (ТОВ) через продаж корпоративних прав

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Експрес-ліквідація ТОВ через продаж корпоративних прав — справа непроста, яка займає чимало часу, якщо ним займатися без допомоги фахівців. Зазвичай ліквідація підприємства здійснюється за рішенням власників чи суду.

Альтернативою може стати експрес-ліквідація. З переваг можна відзначити швидкість процедури. Ми завжди раді запропонувати оптимальні рішення тим, хто бажає змінити напрямок.

Легал Солюшнз працює лише у площині закону. Ми пропонуємо швидко змінити склад керівників компанії, але з реєстру не виключати компанію. Якщо юридична особа мала проблеми, борги, все це переходить новим власникам бізнесу.

Експрес-ліквідація ТОВ. Що потрібно знати про процедуру перед ухваленням рішення?

Популярність такого способу позбавлення проблемного підприємства зростає постійно. Але все ж таки слід знати, як усе відбуватиметься, якщо ви звернетесь до нас у Легал Солюшнз.

Швидка ліквідація підприємства — що мають на увазі під цим поняттям:

 • Аналіз вашої справи нашим фахівцем у галузі корпоративного права, а також усіх наданих документів.
 • Перша консультація: зрозумілою мовою, без складних термінів наші юристи з вами обговорять, що необхідно зробити для успішного завершення угоди.
 • Формування пакета документів.
 • Передача юридичної особи новому власнику з нотаріальним завіренням.
 • Державна реєстрація зміни власника, зміна юрадреси, телефону.
 • Отримання установчої документації з відображеними в ній змінами.
 • Передача штампів та звітності новому власнику з підписанням відповідного акта.

Так виглядає експрес-ліквідація – процедура для тих, хто бажає швидко закінчити участь у юридичній особі. Причиною може бути як збитковість підприємства, проблеми з боргами, так і бажання змінити сферу діяльності або виїхати з країни.

У більшості випадків підійде не стандартна процедура, а експрес-ліквідація ТОВ, ціна якої набагато нижча, а сама процедура значно простіша. Вам не доведеться чекати півроку та більше. Чи зможете вирішити свою проблему за кілька днів. Ми оперативно підберемо нового власника. Ми маємо велику базу бажаючих придбати такі активи.

Експрес-ліквідація ТОВ Київ: детально про послугу

Спочатку йде підготовка документів про припинення участі та вихід із підприємства. Потім іде складання договору купівлі-продажу прав, що засвідчується нотаріусом. Процедура ця швидка, у нас налагоджено всі процеси.

Коли все зроблено, дані вносяться до державного реєстру, повідомляються фіскальні органи, пенсійний фонд. Зазвичай на це йде до 3 днів, якщо немає проблем з кредиторами, відкритих кримінальних проваджень. Необхідно врахувати також час для закриття банківських рахунків, особливо, якщо їх кілька.

Перевага швидкої ліквідації ТОВ у тому, що перевірки контролюючих органів не проводяться. За стандартної процедури вони обов'язкові, що змушує більшість власників ТОВ шукати інший спосіб.

Якщо потрібна експрес-ліквідація ТОВ, ціна на цю послугу буде озвучена на консультації індивідуально. Вона залежить і від терміновості, і від стану, в якому компанія знаходиться на сьогоднішній день.

Який ваш алгоритм дій, якщо потрібна швидка ліквідація ТОВ Київ:

 • зателефонуйте нам або напишіть, ми проаналізуємо ситуацію та всі документи, складемо з вами договір про надання послуг;
 • ви передаєте нам за довіреністю установчі документи та інші папери, які ми зазначимо на першій консультації;
 • разом із вами ми йдемо до нотаріуса, щоб запевнити у нього передачу прав новому власнику;
 • ми змінюємо реєстр;
 • витяг з реєстру та статут видаються новому власнику компанії.

Швидка ліквідація ТОВ недорого

Якщо підприємство не приносить очікуваного доходу, настав час його закрити. Усього за 3 дні ваша проблема буде вирішена. Зателефонуйте нам, напишіть на електронну пошту або зверніться через сайт.

Ліквідація ТОВ швидко від Легал Солюшнз

Наші спеціалісти займаються швидкою ліквідацією фірм по всій Україні. Почитайте відгуки про нашу роботу та ухваліть правильне рішення!

Як закрити ТОВ?

В Україні можливі 3 легальних способу ліквідації проблемного бізнесу:

 • процедура банкрутства;
 • припинення діяльності за загальною процедурою;
 • ліквідація через продаж (експрес-метод).

Перших два варіанти надійніше, але проблематичніше, дорожче і довше за часом. Експрес-процедура легше, але вона не підходить для юросіб з боргами. Який спосіб буде оптимальним у вашому випадку, підкажуть фахівці ЮК «Легал Солюшнз».

Як швидко закрити фірму в Україні?

Найбільш швидкий і безболісний спосіб закриття бізнесу, який фактично не діє або не приносить доходів, - експрес-ліквідація. Даний метод підходить тільки для компаній, у яких відсутні борги або є можливість погасити заборгованість. Процедура передбачає продаж корпоративних прав нового власника - резиденту або нерезиденту. Змінюється склад засновників. Актуальна інформація заноситься У ЄДР. Згодом підприємство закривається в стандартному порядку.

Як позбавиться від ТОВ з боргами?

При наявності у компанії заборгованостей перед контрагентами, податківцями, державними фондами можливі три варіанти припинення діяльності підприємством:

 • за рішенням власника або уповноваженого органу;
 • за рішенням суду;
 • через банкрутство.

У будь-якому з наведених випадків процес може розтягнутися на довгі місяці, потрібно враховувати безліч законодавчих нюансів. По можливості бажано звертатися до юристів, спеціалізірущімся на корпоративному праві і мають досвід в ліквідації юросіб.

Як позбутися від ТОВ без боргів?

Оптимальний спосіб закрити підприємство, яке не приносить прибутку або не функціонує, але не має заборгованості перед контрагентами за договорами - експрес-ліквідація. Ця процедура займає всього кілька днів. Причому юристи компанії «Легал Солюшнз» зможуть переоформити бізнес за мінімальної участі з боку власника і засновників.

Компанія передається новому власнику і згодом закривається за його ініціативою на загальних підставах. Колишній керівник отримує на руки виписку з Єдиного реєстру про передачу корпоративних прав.

Як закрити ТОВ з двома засновниками?

Незалежно від кількості учасників компанії, рішення про припинення діяльності приймається на загальних зборах (в разі закриття за рішенням власника). Порядок проведення ліквідаційної процедури прописується в установчих документах. Якщо у підприємства є борги, в такому випадку доцільно ініціювати банкрутство. При необхідності позбутися проблемного бізнесу в максимально стислі терміни підприємці вибирають експрес-ліквідацію.

Що краще продати або закрити ТОВ?

Вибрати оптимальний варіант для ліквідації підприємства дуже складно людям, які не мають відповідної освіти та досвіду. Українське законодавство не забороняє закривати бізнес:

 • через продаж резиденту або нерезиденту (експрес-ліквідація);
 • за рішенням власника;
 • примусово за рішенням суду;
 • через банкрутство.

Правильне рішення приймається на підставі наявності і відсутності заборгованостей, функціонування філій, представництв, інших факторів. Фахівці компанії «Легал Солюшнз» допоможуть підібрати найбільш підходящий спосіб після ознайомлення з внутрішніми документами і інформацією про ТОВ.

Хто має право приймати рішення про ліквідацію юридичної особи?

У більшості випадків рішення про припинення господарської діяльності приймається акціонерами (засновниками) або власником, що є єдиним учасником підприємства. Як правило, порядок закриття юрособи прописується в установчих документах. Про початок процедури ліквідації в обов'язковому порядку слід повідомити:

 • кредиторів;
 • фіскальну службу;
 • держреєстратора.

У разі наявності непогашених заборгованостей і ініціації процесу банкрутства, задіюється також суд.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Експрес ліквідація в УжгородіЕкспрес-ліквідація – альтернативний спосіб закриття підприємства, яке фактично не діє або не приносить прибутку. Цей метод відомий також під наз...
 • Експрес ліквідація у ЛьвовіЕкспрес-ліквідація юридичної особи фактично не є класичним способом припинення діяльності фірми, оскільки компанія фактично продовжує існування &ndash...
 • Експрес ліквідація в РівномуЕкспрес-ліквідація компанії, по суті, не є ліквідацією з правової точки зору, оскільки юрособа не перестає існувати, припиняється лише зв'язок з нею к...
 • Експрес ліквідація в ДніпріЕкспрес-ліквідація юридичної особи в Дніпрі Потребуєте максимально швидкої ліквідації фірми, яка не приносить прибутку? Немає часу на проходження ста...
 • Експрес ліквідація в ХарковіЛіквідація юридичної особи в Харкові ТОВ, найбільш поширена організаційно-правова форма юридичних осіб, приваблює підприємців тим, що її засновники н...
 • Експрес ліквідація в ХмельницькомуЕкспрес-ліквідація юридичної особи в Хмельницькому Для ТОВ, яке фактично не функціонує або приносить власникові лише збитки, найкращий вихід – ...


Коментарі:
  Додати коментар