rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Форс-мажор для підприємців

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Форс-мажор - це особливі обставини, на які не можна вплинути. Знаковою подією, яке стало для всього світу форс-мажором - це китайський коронавірус, що представляє реальну загрозу для життя і здоров'я людей з грудня 2019 року. У зв'язку з цим влада пішла на введення карантину. Розважальна сфера, туризм, готелі, ресторани, салони краси та перукарні або закрилися, або працюють в режимі онлайн.

Що таке форс-мажор?

Стихійні лиха, масові захворювання і теракти є форс-мажором. Але щоб отримати відстрочку по виплатах, необхідно довести, що епідемія стала прямим перешкодою для ведення бізнесу. Приклад: якщо співробітник підхопив коронавірус і все підприємство закрили на карантин, так, що воно не може виконати контракти, - це форс-мажор.

Форс-мажорні обставини не обнуляють контракти. Наприклад, не завжди можна знизити плату за оренду, а тільки у випадках, коли у вас немає доступу до офісного приміщення. Але ви можете спробувати домовитися з орендодавцем про відстрочку, і найкраще, якщо при цьому буде присутній юрист. Також є варіант, коли орендодавець робить знижку. Налаштуйтеся на переговори. В крайньому випадку, договір можна розірвати в зв'язку зі зміною істотних обставин.

З банками можна також домовитися про відстрочку платежів. І така практика в Україні в зв'язку з пандемією вже є. Вихід є завжди, і закон на вашому боці. Як правило, досягти компромісу мирним шляхом, без суду, можна.

Наприклад, якщо ваш бізнес - концерти, то замість повернення грошей можна перенести захід. Так само роблять і туристичні агентства, вони переносять тури.

Юридична допомога при форс-мажорі

Чим раніше ви звернетеся за консультацією до юриста, тим буде краще. Наприклад, компанія "Легал Солюшнз" працює не перший рік з підприємствами по всій Україні. Там вам завжди допоможуть вирішити будь-які питання, пов'язані з відносинами з контрагентами та їх правовим регулюванням.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар