rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Форс-мажор в бізнесі через коронавірус

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Особливі обставини непереборної сили називають форс-мажором. Під це визначення потрапляє і коронавірус, який лютує з 2019 року і підриває економіку навіть найрозвиненіших країн. Постраждав від епідемії і бізнес в Україні. Якщо ви не можете вести справи, як раніше, найкраще отримати в торгово-промисловій палаті сертифікат про форс-мажорі. За допомогою юристів отримання документа займе мінімум часу. Але спочатку можна спробувати домовитися з контрагентами, що називається, полюбовно. Якщо це не допоможе - тоді стане в нагоді довідка про форс-мажорі, а то і зовсім звернення до суду.

Положення частини 1 статті 617 Цивільного кодексу України вказують на те, що особа, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов'язання, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок непереборної сили.

Можна погодитися з твердженням про те, що поширення вірусу COVID-19 може привести до проблем, пов'язаних з веденням бізнесу. Але багато дуже сильно залежить від керівника підприємства - в цей час співробітники і ділові партнери очікують від вас злагоджених і рішучих дій, прояви лідерських якостей та юридичної грамотності. Тому консультація юриста буде не зайвою. Переговори з контрагентами в присутності юриста також виявляються зазвичай більш результативними. Вам охочіше підуть на поступки.

У будь-якому випадку, щоб зберегти бізнес, доведеться міняти внутрішню політику підприємства. Можливо, доведеться приділити більше уваги навчанню співробітників правилам профілактики COVID-19. Керівники повинні подбати про те, щоб були закуплені в достатній кількості маски, рукавички і антисептики. Кого можливо, переводять на віддалену роботу. Тільки дотримуючись ці правила, можна скоротити кількість випадків, які можна кваліфікувати, як форс-мажор, зберегти здоров'я співробітників і зменшити збитки від пандемії для вашого бізнесу.

Природно, призначення закордонних відряджень в цей період заборонено.

Скільки часу займає оформлення сертифіката про форс-мажорі, і куди звернутися?

Процедура займає 7-21 день. 7 днів термін становить для підприємств, 21 - для фізичних осіб. Однак, в зв'язку з величезною кількістю заявок, зараз видача довідки про форс-мажорі може дещо затягнутися.

За кваліфікованою юридичною допомогою звертайтеся в компанію "Легал Солюшнз". Там працюють юристи, які надають правову підтримку бізнесу з 2014 року. Ваше запитання буде оперативно вирішено. Для консультації:

  • пишіть на електронну пошту;
  • телефонуйте за телефонами, вказаними в розділі "Контакти" на сайті;
  • звертайтеся в онлайн-чат.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
    Додати коментар