rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридичний супровід фрілансерів

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


На сьогоднішній день в Україні, як і в інших країнах світу, зростає попит на віддалену роботу. Ємність світового freelance-ринку в 2020 році оцінюється в 1,5 трлн доларів. Карантин у зв'язку з коронавірусів зробив послуги фрілансерів ще більш популярними і затребуваними.

В українському законодавстві не закріплено такого поняття, як «фрілансер». Однак за законом самостійна діяльність повинна бути зареєстрована за допомогою відкриття суб'єкта підприємництва - ФОП. Як показує практика, навіть будучи зареєстрованими в якості підприємця, самозайняті особи здійснюють чимало помилок, тим самим порушуючи норми права в сфері оподаткування та валютного контролю. Такі порушення, особливо пов'язані із зовнішньоекономічною діяльністю, часто обертаються негативними наслідками у вигляді штрафних санкцій. Тому робота фрілансерів часто потребує кваліфікованої правової підтримки.

Юридична компанія «Легал Солюшнз» пропонує кваліфіковану юридичну допомогу програмістам, веб-розробникам, дизайнерам, фотографам, іншим фахівцям, що працюють «на себе». Надаємо послуги одноразово і на постійній основі.

Особливості роботи на фрілансі в Україні

Оптимальний спосіб легалізації фрілансерской діяльності - оформлення ФОП. При цьому необхідно правильно вибрати:

 • КВЕД;
 • тип платника податків ( «єдиноподатник» або платник ПДВ);
 • систему оподаткування (найчастіше воліють третю групу).

Ще один спосіб співпраці з замовником - укладення цивільно-правового договору (тільки в межах України). Офіційна угода дозволяє не тільки працювати в рамках закону, а й врегулювати відносини з контрагентом, уникнути правопорушень з боку клієнта. Податок (18% з винагороди за працю + 1,5% військового збору) сплачує роботодавець.

Фахівці, що працюють з замовниками із зарубіжних юрисдикцій, обов'язково повинні бути зареєстровані як ФОП. Платежі здійснюються на карту безпосередньо або на валютний рахунок.

Послуги по юридичному захисті бізнесу на фрілансі

Наші юристи нададуть професійну допомогу в:

 • реєстрації суб'єкта підприємництва;
 • виборі системи оподаткування;
 • підготовці договорів, міжнародних контрактів;
 • захисту прав на інтелектуальну власність, ПО;
 • повернення боргів від українських та іноземних замовників;
 • побудові законної схеми отримання грошових коштів з-за кордону;
 • підготовці та здачі звітів податківцям.

Своєчасний консалтинг, якісні юридичні послуги для ІТ і фахівців із суміжних сфер дозволять уникнути ризиків і проблем, пов'язаних з недобросовісними діями замовників, штрафними санкціями податкових органів.

Щоб проконсультуватися з юристом, зателефонуйте нам по телефону або замовте зворотний дзвінок.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар