rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Галузеві рішення

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Як відомо, автоматизація бізнесу допомагає підприємцям істотно економити час і гроші. Програми 1С: Підприємство дозволяють здійснювати повний контроль над діяльністю підприємства, скорочують тимчасові витрати на створення документів, ведення звітності.

ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ 1С БУВАЮТЬ ДВОХ ВИДІВ:

 • типові - універсальні розробки, призначені для вирішення стандартних завдань (Бухгалтерія, Управління торгівлею, Роздріб);
 • галузеві, функціонал яких «заточений» під конкретний вид діяльності (Готель, СПА-салон, Оренда та управління нерухомістю).

Як правило, галузеві продукти не потребують доопрацювань і містять інструменти, які необхідні підприємствам певної ніші. Використання готових розробок дозволяє оперативно, без витрат впровадити програму в бізнес-процеси. На сьогоднішній день на ринку представлені автоматизовані рішення для 50 галузей.

Фахівці компанії Легал Солюшнз допоможуть підібрати продукт, який відповідає потребам вашого бізнесу. При покупці програми у нас встановимо і налаштуємо її безкоштовно, при необхідності навчимо персонал роботі з ПЗ. Працюємо в Києві.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ГАЛУЗЕВИХ РІШЕНЬ

Для розробки нішевих програмних продуктів використовується досвід, що накопичився в певній сфері діяльності, враховуються вимоги і зміни законодавства особливості ведення податкового та бухобліку. Спеціалізовані конфігурації вигідні, оскільки вони:

 • розробляються з урахуванням специфіки галузі;
 • створюються з урахуванням вимог галузевих законів;
 • містять готові форми документів, звітів;
 • менш затратні в порівнянні з індивідуальними доробками типових рішень.

Організації, що працюють з галузевими програмами, швидше реагують на зміну ситуації на ринку ніж їх конкуренти. Наприклад, вузькоспеціалізовані рішення в поліграфії допомагають уникнути перевитрати матеріалу, в закладах харчування - не допустити псування продуктів, в будівництві - закупити строго необхідну кількість матеріалу.

ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ ДЛЯ РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ

СУЧАСНІ РОЗРОБКИ ДОЗВОЛЯЮТЬ АВТОМАТИЗУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ В:

 • сільському і лісовому господарстві;
 • виробництві (металургія, машинобудування, поліграфія);
 • будівництві, ЖКГ, нерухомості;
 • медицині, охороні здоров'я (поліклініки, санаторії, швидка допомога);
 • готельно-ресторанному бізнесі;
 • сфері транспорту, логістики;
 • фінансовому секторі (кредитування, страхування, лізинг);
 • сервісно-ремонтному напрямку (салони краси, IT послуги, ритуальні бюро).

Перелік галузевих продуктів 1С пропонує власникам бізнесу близько 300 готових рішень. Серед них ви зможете знайти ті, які допоможуть розвиватися вашому підприємству і вивести його на новий рівень. Якщо у вас виникли труднощі, фахівці компанії Легал Солюшнз допоможуть зробити правильний вибір. Для отримання консультації заповніть форму зворотного зв'язку.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:
  Додати коментар