ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Київ: вул.Велика Васильківська, 77
rating
4,6/5

Всього відгуків: 64

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація офшору в Гонконзі

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Якщо задаватися питанням щодо відкриття компанії в офшор, то багато бізнесменів не розглядають Гонконг, як можливий варіант, а даремно. Варто відзначити, що оптимізація податків, якщо прибуток отриманий не на території Гонконгу може стати найбільш вигідною для українських бізнесменів.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ В ГОНКОНЗІ

Переваги відкриття компанії в Гонконзі можна розглядати безпосередньо за такими критеріями:

  • Реєстрація компанії здійснюється за спрощеною схемою, і при цьому немає необхідності особистої присутності при здійсненні такої процедури. Достатнім буде направити відповідні документи за допомогою інтернету.
  • Надається вибір будь-якої діяльності, якщо вона не є забороненою законодавством країни. Хоча слід зазначити, що деякі види діяльності передбачає оформлення відповідної ліцензії.
  • І найважливіше, відсутнє оподаткування на отриманий дохід.

Хочеться згадати, що для компаній здійснюють свою підприємницьку діяльність безпосередньо в самому Гонконзі також мають деякі переваги. А саме:

  • вільне пересування капіталу;
  • немає контролю щодо інвестицій направляються з-за кордону;
  • не здійснюється контроль безпосередньо прибутку;
  • можливість відкриття банківського рахунку в будь-якій країні світу.

Щоб мати можливість правильно провести реєстрацію гарантуємо професіоналізм фахівців своєї справи. Надамо комплексний супровід будь-якого бізнесу безпосередньо від відкриття офшорної компанії до надання повного переліку консалтингових, аудиторських та юридичних послуг в Україні.

НЮАНСИ, ЯКІ ВАРТО ВРАХОВУВАТИ

Перед початком процедури реєстрації заявник повинен враховувати деякі нюанси щоб уникнути такої ситуації, як відмова на відкриття компанії. До них відноситься:

Компанія повинна мати назву виключає факт повторення і аналога. Тобто, не можна щоб були якісь збіги назв.

Включення певних слів у назву вимагає оформлення спеціальної ліцензії.

У завершенні неодмінно слід зазначити, що для уникнення подвійного оподаткування Гонконгом укладені відповідні договори. На сьогодні таких країн налічується близько 40. Крім цього, регулярно розширюється мережа податкових угод з іншими країнами.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

    Додати коментар