rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Реєстрація громадської організації

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
5800

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Ви займаєтеся своєю справою спільно з іншими громадянами для досягнення своїх поставлених цілей. Настав час розширюватися, удосконалюватись і переходити на якісно новий рівень, залучати більше однодумців. Все це веде до потреби офіційного оформлення Вашої діяльності. Але всі ці паперові справи просто темний ліс для непідготовленої людини. У такій ситуації і необхідно вдатися до нашої допомоги. Ми підкажемо, як зробити все грамотно та без особливих зусиль. Ваша організація зможе відстоювати свої права та інтереси на абсолютно законних підставах лише у тому випадку, якщо офіційно зареєстрована. У всіх труднощах із законодавчими актами, в оформленні юридичної документації та інших підводних каменів, які можуть виникнути, Вам допоможе наша компанія. Ми забезпечимо ефективну роботу щодо взаємодії з державними структурами.

Громадські організації — це неприбуткові суб'єкти, мета діяльності яких – здійснення та захист культурних, соціальних, економічних, суспільних, економічних прав, свобод та інтересів.

Якщо вас цікавить реєстрація громадської організації України, зверніться за допомогою до юридичної компанії Legal Solutions. Наші висококваліфіковані фахівці знають, як провести реєстрацію «під ключ» у мінімальні терміни, якісно, ​​надійно та за доступними цінами.

Реєстрація громадської організації: що ми робимо?

У рамках надання комплексної послуги зі створення та державної реєстрації громадської організації наші юристи:

 • консультують з усіх питань, що стосуються порядку створення, функціонування громадських організацій;
 • готують статут;
 • збирають пакет документів, необхідних для проведення реєстраційної процедури;
 • забезпечують юридичний супровід реєстрації та отримують витяг з Реєстру;
 • виготовляють друк (за потреби);
 • відкривають рахунок у банку тощо.

Якщо вас цікавить реєстрація громадської організації, вартість юридичних послуг, умови співпраці, і ви хочете стати нашим клієнтом, зв'яжіться з менеджером нашої юридичної компанії у будь-який зручний спосіб — по телефону, через електронну пошту або форму для зворотного зв'язку на сайті.

Реєстрація громадської організації в Україні: алгоритм роботи

На початковому етапі фахівці мають виконати низку організаційних заходів, пов'язаних з:

 • визначенням складу учасників (має бути не менше двох);
 • вибором найменування;
 • визначенням юридичної адреси;
 • розробкою статуту;
 • проведення загальних зборів учасників та підготовкою протоколу.

При виборі найменування необхідно враховувати існуючі вимоги. Так обов'язково вказувати вид організації. Назва має бути унікальною. Законом передбачено низку обмежень, наприклад, слова, які не можна використати. З усіх питань вибору найменування вас проконсультують наші спеціалісти.

Без реальної юридичної адреси створити нову організацію не можна. Офіс може бути власністю одного із учасників або орендованим. Також ми пропонуємо послуги з оренди юридичної адреси. Всі адреси перевірені, не масові, легальні та надійні.

Коли всі підготовчі заходи виконано та підготовлено пакет документів, ще не можна говорити про те, що створено громадську організацію. Реєстрація — ось останній етап. Пакет документів подається державному реєстратору, який їх перевіряє та приймає рішення. Після внесення відомостей до Реєстру складається витяг, який і свідчить про створення нового неприбуткового суб'єкта.

Реєстрація громадської організації Київ проводиться юристами компанії «Легал Солюшнз» «під ключ». Ваша участь у цьому процесі є мінімальною. Все, що потрібно — постановка завдання та оформлення довіреності.

Також з нашою допомогою ви можете оформити статус Всеукраїнської організації, але для цього необхідно провести реєстрацію філій (структурних підрозділів) у 14 областях України.

Реєстрація громадських організацій: які документи необхідні?

Для подання державному реєстратору потрібно підготувати наступний пакет документів:

 1. Заповнену реєстраційну картку.
 2. Протокол загальних зборів.
 3. Статут.
 4. Інформацію про керівника, засновників організації.
 5. Заява про внесення відомостей до Реєстру неприбуткових організацій (за потреби).
 6. Довіреність.

Вам не доведеться займатися паперовою тяганиною. Ми візьмемо на себе розробку індивідуального статуту, складання протоколу та підготовку інших документів відповідно до вимог чинного законодавства.

Що отримує клієнт?

В результаті виконання роботи «під ключ» клієнт гарантовано отримує:

 • витяг з ЄДР;
 • статус організації;
 • протокол про створення організації;
 • наказ про призначення керівника;
 • довідку з управління статистики (якщо необхідно);
 • друк;
 • довідку про внесення організації до реєстру неприбуткових.

Як неважко помітити, реєстрація — питання, яке потребує кваліфікованого, компетентного підходу фахівців. Для нас не важко допомогти у цій справі. Ми можемо якісно скласти статутну документацію, обійти всі тонкощі процесу та прискорити реєстрацію установи. 

Етапи роботи з клієнтом

Співпраця з клієнтами відбувається в такій послідовності:

 1. Отримання заявки від клієнта.
 2. Особиста зустріч, розгляд можливих варіантів відкриття організації.
 3. Проводиться передплата 50%.
 4. Після надання необхідних документів готуємо їх на реєстрацію організації.
 5. Негайно сама реєстрація організації в управлінні юстиції, становлення на облік у всіх необхідних органах.
 6. Внесення організації до ЄДР.
 7. Виготовлення друку.
 8. Передача всіх документів та друку клієнтам.
 9. Отримання 50% післяплати.
 10. Підписання документів про неприбутковість.
 11. Реєстрація у податковому статусі неприбуткової організації.
 12. Передача довідки про неприбутковість.

Реєстрація громадської організації в Києві: топ-5 причин звернутися до «Легал Солюшнз»

Самостійна реєстрація або допомога професіоналів — що краще? У першому випадку вам доведеться витратити багато сил та часу для оформлення документів, проходження процедури державної реєстрації. У разі допущення будь-яких помилок державний реєстратор може відмовити та повернути документи на доопрацювання.

Щоб цього не сталося, а весь процес зайняв не більше 7 робочих днів, звертайтесь до юридичної компанії Legal Solutions.

Нам довіряють клієнти з таких причин:

 • Професіоналізм. У команді нашої компанії працюють тільки висококласні співробітники, які знають нормативно-правову базу, алгоритм реєстрації та забезпечують виконання завдання будь-якої складності під ключ.
 • Оперативність. Максимальний термін створення громадської організації з нашою допомогою становитиме 7 робочих днів.
 • Індивідуальний підхід. Ми не приймаємо роботи за шаблонами або стандартними схемами. До кожного клієнта знаходимо персоналізований підхід, орієнтуючись на специфіку громадської діяльності.
 • Економія часу та сил. Вам не доведеться стояти в чергах, займатися паперовою тяганиною, відволікатися від важливіших справ. Всю рутину, пов'язану зі створенням громадської організації з нуля, ми беремо на себе, виконуючи роботу під ключ.
 • Абсолютна конфіденційність. Персональні дані, корпоративна інформація, які стали відомими нам під час співпраці з клієнтом, залишаються суто конфіденційними і не підлягають розголошенню.

Якщо вас зацікавила реєстрація громадської організації, ціна висококласних послуг, і ви хочете все зробити максимально швидко, звертайтесь до юридичної компанії Legal Solutions. Тільки законні рішення, реальна допомога та професіоналізм!ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:

 • Зміна юридичної адреси організаціїПослуги, що надаються нами: Підготовка необхідних документів (протокол / рішення про зміну місцезнаходження, статут нової редакції); Засвідчення...
 • Бухгалтерський супровід (аутсорсинг)Світ бізнесу — українського та міжнародного, змінює стереотипи та на зміну штатним бухгалтерам приходять фахівці профільних компаній, які надают...
 • Реєстрація торгової марки в УкраїніВи розпочали бізнес, вас рекомендують друзям та знайомим? Настав час заявити про себе, створивши торгову марку. Компанія Легал Солюшнз пропонує таку п...


Коментарі:
  Додати коментар