rating
4,6/5

Всього відгуків: 50

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Грузія, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Судова практика
Судова практика фото

Юридична компанія «Легал Солюшнз» пропонує широкий спектр професійних послуг по напрямку «судова практика». Висококваліфіковані фахівці нашої фірми мають не тільки профільну освіту, а й колосальний досвід роботи в цій сфері.

Головна роль судів в Україні — вирішення спірних правовідносин з метою захисту прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб. Ми надаємо свої послуги, переважно, юридичних осіб усіх організаційно-правових форм з будь-яких питань, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності, в т. ч. зовнішньоекономічної.

Також нашими клієнтами є фізичні особи, які зіткнулися з проблемами в області міграційного права. Якщо вам потрібна компетентна допомога професійних юристів, які спеціалізуються в будь-якій галузі права і готові надати вам повний комплекс послуг, звертайтеся до нашої юридичної фірми. Для зв'язку вибирайте будь-який зручний спосіб.

Судова практика, як джерело права — думка практиків і теоретиків

Що таке судова практика, напевно, знає кожна людина, навіть не має вищої юридичної освіти. Між практикуючими фахівцями і експертами-теоретиками досі ведуться суперечки щодо ролі судової практики та її місце в правовій системі країни.

Багато юристів беруть за основу постанови Пленуму Верховного Суду. Також такими документами керуються суди всіх інстанцій. У постанові Верховний суд роз'яснив особливості застосування тієї чи іншої норми. І якщо практикуючі фахівці застосовують такі документи, як настільну книгу і пряме керівництво до дії, то експерти і вчені вважають, що цього робити не можна. Таку думку пов'язано з тим, що постанова - це всього лише суб'єктивна думка кількох фахівців, а юридична практика в цілому - це об'єктивний досвід, який створений в результаті застосування норм права при вирішенні конкретних справ.

Так, чи можна розцінювати судову практику, як джерело права? Давайте розбиратися.

Думки фахівців розділилися. Деякі вважають, що судова практика, як джерело права — це величезна система, яка складається не тільки з судових прецедентів і роз'яснень судів вищих інстанцій. Також основу складають рішення судів першої інстанції. Тобто у формуванні правозастосовчої практики бере участь вся судова система України.

Інші вважають, що юридична практика — не джерело права, а всього лише думка про застосування тих чи інших норм матеріального або процесуального права в конкретній ситуації і використовувати аналогію недоречно.

З іншого боку суди першої інстанції застосовують постанови Пленуму ВСУ, як орієнтир. Навіть в рішеннях є посилання на відповідні постанови, як основу вирішення спору. Якщо міркувати виключно з точки зору правової системи і норм законодавства, то судова практика, як джерело права, визнаватися не може, оскільки в нашій країні немає інституту судових прецедентів.

Правом тлумачити положення законів та Конституції України наділений лише Конституційний Суд. Таким чином, документи цього органу можуть бути визнані джерелом права, а що стосується постанов Пленуму ВСУ, то вони носять виключно рекомендаційний характер, але базисом при вирішенні спірної ситуації і винесенні судового рішення вони служити не можуть.

Для того щоб визнати акти судів вищих інстанцій джерелом права, необхідне закріплення на законодавчому рівні. Але фахівці вважають, що такий крок може дезорієнтувати судову систему.

Чому ж юристи продовжують при формуванні правової позиції клієнта брати за основу правозастосовчу практику.

Фахівці нашої юридичної фірми при вивченні обставин спору та складанні обґрунтованої позиції клієнта враховують не тільки чинне законодавство, а й вивчають правозастосовчу практику, оскільки це дозволяє зрозуміти, якою є позиція судів щодо розгляду справ тієї чи іншої категорії.

Україна — правова держава, яка стрімко розвивається. Тому одним із пріоритетних завдань юристів Legal Solutions є своєчасне вивчення змін в нормативних правових актах, а також особливостей їх застосування на практиці. Саме такий компетентний підхід дозволяє клієнту надати висококваліфіковану, ефективну юридичну допомогу, захистити його права та відстояти законні інтереси.

Судова практика фото 1

Судово-юридична практика від провідних юристів компанії «Легал Солюшнз»

Юридичні суперечки в повсякденному житті виникають щодня. І якщо людина дивиться на ситуацію, що склалася з одного боку, то суд її розцінює виключно в розрізі трьох складових — аргумент, доказ, норма права. Тільки висококваліфіковані юристи нашої юридичної фірми матимуть змогу представити ваші інтереси в судовому порядку «в правильному світлі».

Судово-юридична практика — це не просто представництво інтересів в судах. Робота юриста — це величезний комплекс, який вимагає відповідної компетенції та досвіду роботи в цій сфері.

Ми вважаємо, що вирішення будь-якого спору потрібно починати з досудового врегулювання. І тільки в разі безуспішності таких заходів — звертатися до суду.

Всі юристи «Легал Солюшнз» мають багаторічний досвід роботи в сфері судово-юридичної практики. Звернутися до нас слід з наступних причин:

 1. Кваліфікована допомога юриста — це не тільки запорука успішного вирішення спору. Звернувшись в нашу юридичну компанію, ви заощадите час. Вам не доведеться відвідувати судові засідання, вивчати нормативні документи з метою аргументування власної позиції. Ще один момент - це кваліфікація. Вашою справою буде займатися юрист вузького профілю. Ми надаємо комплекс послуг в різних сферах - господарської, податкової, корпоративної, адміністративної, кримінальної та т. п.
 2. Ми розробимо єдино вірну тактику і правову позицію, в основу якої будуть покладені тільки докази і закон. Емоції, припущення, домисли ми не використовуємо. Для складання грамотної позиції клієнта застосовуємо тільки факти.
 3. Юристи знають всі тонкощі процесуального права. Також фахівець зможе відстояти вашу позицію в суді, а при необхідності, оскаржити судове рішення в судах вищих інстанцій. Залучення до справи юриста — запорука успішного вирішення спору.

Судово-юридична практика — одна з наших спеціалізацій. Ми знаємо, що таке змагальність сторін, нам знайомі принципи диспозитивності. Завдяки колосальному досвіду і навичкам, ми забезпечимо комплексний підхід до вирішення будь-якого спору, незалежно від природи його виникнення.

Чи можна обійтися без послуг юриста в суді

Суб'єкти господарювання всіх організаційно-правових форм потребують кваліфікованої юридичної допомоги, особливо, якщо мова йде про розгляд справи в суді. Найчастіше підприємства стають учасниками суперечок з компетентними контролюючими органами, наприклад, податковою службою, і контрагентами. Навіть якщо в штаті вашої компанії є юрист або цілий юридичний відділ, краще вдатися до допомоги фахівців у галузі судово-юридичної практики.

Підкованість фахівців, які регулярно стикаються з такими проблемами набагато вище керівника підприємства або штатного юриста. Суд в більшості випадків підтримує позицію сторони, яка представила неспростовні докази і законодавче обґрунтування. Як показує практика, в 99% випадків самостійна захист інтересів не приносить успіху. Краще на початковій стадії заручитися підтримкою юристів компанії Legal Solutions.

Судова практика фото 2

Чим допоможуть юристи в суді Київ

Юристи ЮК «Легал Солюшнз» надають широкий спектр юридичних послуг, в числі яких:

 • професійні консультації з усіх питань, що стосуються розгляду спору в суді;
 • повний комплекс послуг з вирішення спорів, що виникають між суб'єктом господарювання та компетентним контролюючим органом;
 • представництво інтересів у спорах з банківськими установами;
 • розв'язання податкових спорів;
 • представництво інтересів в господарських спорах (в т. ч. надання послуг професійних арбітражних керуючих);
 • збір доказової бази;
 • складання правової позиції клієнта;
 • участь юриста при розгляді справи по суті;
 • оскарження судових рішень в судах вищих інстанцій;
 • складання процесуальних документів відповідно до вимог законодавства.

Київ — чи не єдине місто України, де ми працюємо. У нас є офіси і представництва в ряді інших міст, в т. Ч. Харкові, Львові, Житомирі, Рівному. Також ми співпрацюємо з клієнтами з-за кордону в будь-якій юрисдикції світу.

Чому нам довіряють клієнти

«Легал Солюшнз» — це команда професіоналів. Ми не просто займаємося рутиною, щоб заробити гонорар, а справді допомагаємо клієнтам, знаходячи для них оптимальні, ефективні рішення проблем.

Звернувшись в нашу ЮК, кожен клієнт гарантовано може розраховувати на:

 • професійний підхід до справи;
 • компетентність юристів;
 • оперативність у вирішенні проблеми;
 • взаємовигідні умови співпраці;
 • високоякісні юридичні послуги.

Юридична допомога у цивільних справах України

Кваліфікована юридична допомога актуальна для всіх підприємств. Представникам середнього і великого бізнесу, в т. Ч. Із залученням іноземного капіталу, ми допомагаємо вирішити масу спірних питань як шляхом претензійного врегулювання спору, так і в судовому порядку.

Наша допомога полягає у вирішенні спорів, пов'язаних з:

 • стягненням заборгованості;
 • відшкодуванням збитків;
 • стягненням страхових виплат;
 • кредитними правовідносинами;
 • якістю послуг, що надаються;
 • захистом ділової репутації і т. д.

Судова практика фото 3

Як працюють юристи Legal Solutions

Ми не вітаємо шаблонні методи, оскільки звикли до вирішення будь-якого спору підходити індивідуально. Наші юристи організують роботу по чітко побудованому алгоритму:

 1. Проведення всебічного, глибокого аналізу питання.
 2. Організація претензійно-досудового врегулювання спору.
 3. Складання необхідних процесуальних документів, а також запитів, скарг, претензій.
 4. Складання позовної заяви.
 5. Представництво інтересів в суді.
 6. Оскарження судового рішення (якщо виникне необхідність).
 7. Супровід на стадії виконавчого провадження.

Що отримує клієнт

В результаті співпраці з нашою юридичною фірмою клієнт отримує:

 • обґрунтовану правову позицію;
 • повний пакет документів і доказів;
 • мінімізацію часових і фінансових витрат;
 • комплексне вирішення проблеми.

Судова практика в адміністративних справах

Під адміністративним справою розуміється не розгляд протоколу про адміністративне правопорушення, а вирішення спору, який регулюється Кодексом адміністративного судочинства. Ми допомагаємо клієнтам вирішити суперечку публічно-правового характеру, який виникає між фізичними особами — підприємцями та юридичними особами, а також органами державної влади.

Судова практика в адміністративних справах в Україні формується з 2005 року, тобто з моменту прийняття КАС. У більшості випадків опонентом суб'єкта господарювання або ФОП виступає орган місцевого самоврядування або представники виконавчої влади.

Судова практика в адміністративних справах ще не досконала і в самих нормативних актах часто зустрічаються прогалини і колізії. Без кваліфікованої юридичної допомоги у вирішенні спорів такої категорії не обійтися, тому ми рекомендуємо звертатися в нашу компанію.

Замовити послугу за доступною ціною ви можете прямо зараз. Все, що вам потрібно — вибрати зручний спосіб для зв'язку. Щоб виграти суперечку в суді, ми скористаємося своїми знаннями і колосальним досвідом.

Що ми пропонуємо клієнтам

Якщо вам потрібні професіонали у сфері судової практики в адміністративних справах, ви звернулися за адресою. Ми допомагаємо оскаржити:

 • рішення податкової служби;
 • відсутність в реєстрі кредиторів ліквідованого банківської установи;
 • санкції податкової служби;
 • порушення митного законодавства;
 • незаконну перереєстрацію прав на колекторські агентства і т. п.

Географія наших послуг поширюється не тільки на Київ. Вся Україна, близьке і далеке зарубіжжя — ось сфера нашого дії. Ми надамо висококласні послуги, пов'язані з судовою практикою, незалежно від того, де знаходиться клієнт.

Замовивши послугу в нашій фірмі, ви отримаєте достовірну, вичерпну інформацію про:

 • Ступінь складності проблеми.
 • Можливі варіанти її вирішення.
 • Орієнтовної вартості.

Судова практика фото 4

Як замовити послуги у сфері судової практики

Хочете стати нашим клієнтом, зробіть кілька кроків.

 

Крок 1

Щоб замовити послугу і отримати повний пакет юридичних послуг від провідних фахівців Києва в області юриспруденції, виберіть для зв'язку один з найзручніших способів:

 • телефонний дзвінок;
 • повідомлення через месенджер;
 • електронного листа;
 • заповнення форми для зворотного зв'язку на сайті з коротким описом проблеми.

Крок 2

Домовтеся про зустріч з юристом і детально розкажіть про проблему

Крок 3

Надайте документи, необхідні юристу для правового аналізу ситуації

Крок 4

Оформіть довіреність на ім'я юриста компанії «Легал Солюшнз» і дочекайтеся результату

Від чого залежить ціна представництва інтересів в суді?

Встановити загальні розцінки на послуги юристів, пов'язані з представництвом інтересів в суді, важко, оскільки для розрахунку беруться до уваги такі чинники:

 1. Складність проблеми.
 2. Обсяг юридичних послуг.
 3. Витрачений час юристом на надання клієнту послуг.
 4. Виконання супутніх робіт, наприклад, нотаріальне завірення документів.
 5. Місцезнаходження клієнта і необхідність виїзду за місцем його перебування (у Києві чи інших містах України).

Ціна обговорюється з кожним клієнтом індивідуально. Залежно від специфіки спору і юридичної допомоги, витрати клієнт може стягнути з відповідача.

У нас гнучка система ціноутворення, тому ціна наших послуг вас приємно здивує.

Щоб отримати якісну допомогу від провідних фахівців в галузі судової практики компанії «Легал Солюшнз», зверніться до нас відразу, як тільки у вас виникли проблеми або спірні ситуації. Ми допоможемо всім без винятку!

Чи представляєте ви інтереси в суді у господарських спорах?

Так, наші юристи спеціалізуються в різних галузях права, в т. ч. і господарському. Якщо ви хочете отримати детальну інформацію та консультацію з питань, пов'язаних з вашим бізнесом, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Як оскаржити дії органу місцевого самоврядування суб'єкту господарювання?

Спори між такими суб'єктами вирішуються в судах відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства.

Скільки коштують ваші послуги в суді?

Вартість послуг визначається індивідуально і залежить від безлічі факторів. Отримати детальну інформацію можна на нашому сайті або зверніться за допомогою до менеджера.

Чи можете ви оскаржити рішення податкової служби?

Звісно. Ми надамо повний комплекс юридичних послуг і допоможемо вам захистити права в рамках чинного законодавства.

У мене підприємство із залученням іноземного капіталу, чи можу я його ліквідувати в судах України?

Так. Зверніться в нашу юридичну компанію і ми проведемо повний супровід процедури ліквідації підприємства.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво:

 • Цивільно-правові спори Цивільно-правові спори — це розбіжності, які виникають між фізичними та юридичними особами в повсякденному житті. Регулювання таких спірних пр...
 • Господарські спориКрім отримання прибутку, розвитку бізнесу підприємницька діяльність дуже часто буває пов'язана з ризиками і укладанням угод з недобросовісними контраг...
 • Трудові спориУ сфері трудових відносин між працівником і роботодавцем головною функцією трудового законодавства буде ефективний захист судового характеру їхніх пра...
 • Адміністративні спориАдміністративні спори відносяться до категорії справ в сфері адміністративних правопорушень і суперечки в області порушення прав та інтересів юридични...
 • Податкові суперечки. Адвокат та юрист з податківСфера оподаткування — динамічно галузь, що стрімко розвивається. Правовідносини між платниками податків та контролюючими державними органами рег...