ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.4/5

Всього відгуків: 35

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Стягнення заборгованості за господарськими договорами

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Природно, що розбіжності безпосередньо в господарському суді є підсумковим моментом у будь-яких розбіжностях між економічними суб'єктами, і безпосередньо від того, наскільки сильна позиція і правильно оформлені первинні документи у більшості випадків залежить подальший розвиток дій.

Не треба забувати про те, що суми в господарських розбіжностях можуть дорівнювати десятками мільйонів і мають можливість зробити вагому дію по діяльності бізнесу, несучи за собою, у разі програшу в суді величезні збитки і удари по репутації. У зв'язку з цим дуже важливий контроль усього процесу стосунків з партнерами, починаючи від підготовок, закінчуючи оформленням протоколів про наміри, договорів про кваліфікований і ефективний супровід усього судового процесу, якщо знадобиться.

У комплекс послуг, як правило, входить:

 • Детальне дослідження усіх матеріалів справи, опрацювання правової позиції клієнта для того, щоб збудувати найбільш ефективну лінію захисту інтересів;
 • Заходи досудового врегулювання суперечки;
 • Підготовка повного пакетів документації, який потрібний при зверненні в судові органи;
 • Представлення сторони клієнта при судових розглядах;
 • Оформлення і представлення клопотань, відгуків, заперечень, заяв;
 • Контроль виконань вердиктів і постанов судів.

Чому ми?

Здійснити свій захист від вірогідних ризиків і отримати ефективну юридичну діяльність у Вашій організації можливо за допомогою двох способів: прийняти на роботу висококваліфікованого юриста (що нерідко є украй складним завданням), або довірити цю роботу юристам нашої компанії. Беручи за основу свій значний досвід роботи в господарських розбіжностях, ми посприяємо в регулюванні будь-якого важкого завдання.

Наші висококваліфіковані юристи повністю забезпечать Ваш захист в судових органах, проведуть повноцінний аналіз, підготовку і грамотне юридичне оформлення Ваших стосунків з контрагентами і державою.

Юристи нашої компанії застосовують в роботі нестандартні захисні лінії, які спрямовані на успішне вирішення судової суперечки на користь Клієнта.

Послуга:

Однією з підстав виникнення господарських зобов'язань (і найбільш поширеною у сфері економіки) є господарські договори, за допомогою яких опосередкують зв'язки між суб'єктами господарювання, а також між ними і іншими учасниками господарських стосунків.

Господарський договір - це зафіксовані в спеціальному правовому документі на підставі угоди майново-організаційні зобов'язання учасників господарських стосунків (сторін), спрямовані на обслуговування (забезпечення) їх господарської діяльності (господарських потреб) з урахуванням загальногосподарських (публічних) інтересів.

Виділяють багато різних видів господарських договорів, зокрема такі купівлі-продажу товарів, постачання, виконання певних робіт, надання послуг, підряду, оренди та ін.

Процес стягнення заборгованості складається з:

 • Юридичного аналізу документів;
 • Підготовки претензій, листів-вимог, скарг (розрахунокрічних,пені, інфляційних втрат);
 • Підготовки позовних заяв до суду;
 • Представництва інтересів в суді;
 • Отримання рішення, судового наказу (виконавчого документу) і пред'явлення до виконання в органи Державної виконавчої служби;
 • Контролю за діяльністю державних виконавців по розшуку майна боржника, арешту майна і реалізації.
 У спорах по стягненню заборгованості за господарськими договорами законодавством України передбачена додаткова штрафна санкція - нарахування річних до суми основного боргу.

Алгоритм дій юридичної компанії "Легал Солюшнз" по стягненню заборгованості після господарських договорів:

 • Консультування клієнта з питань стягнення заборгованості;
 • Допомога Клієнтові у визначенні порядку дій в процесі стягнення заборгованості;
 • Досудове врегулювання господарських суперечок;
 • Підготовка необхідних документів;
 • Судовий захист (включаючи апеляційну і касаційну судову інстанцію).
 • Представництво інтересів при виконанні судового рішення.
 Що отримає клієнт після надання послуг - рнішення суду, що набрало чинності.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар