ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 67

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Визнання господарських угод недійсними

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
Від 3

робочих днів


Провідними труднощами при визнаннях недійсної договорів вважаються недоведеність вимог, вибір невірного шляху для захисту своїх інтересів і зловживання повноваженнями.

У комплекс послуг, як правило, входить:

 • Правовий аналіз господарського договору, доповнень і інших документів які до нього слідують;
 • Формування правової позиції клієнта з метою захисту його прав;
 • Заходи досудового врегулювання суперечки - розробка і відправка претензій, листів вимог, актів;
 • Підготовка пакету документів для звернення до суду - позовної заяви, додатків до нього, розрахунок судового мита, представлення документів;
 • Захист інтересів клієнта під час судових засідань;
 • Підготовка і представлення клопотань, відгуків, заперечень, заяв;
 • Здійснення контролю за виконанням рішень і постанов судів.

Чому ми

При виникненні питань, стосовно незаконності договору, звернетеся по допомогу до нас. Ми робимо широку лінійку послуг, починаючи складанням процесуальних документів, закінчуючи представленням вашої сторони в судовому органі будь-яких інстанцій, в справах будь-якої складності. Ми зможемо захистити Ваші інтереси!

Послуга:

В першу чергу треба вивчити момент, стосовно недійсної договорів і уміти його виділяти серед припинення і визнання що не відбувся (неув'язненим).

Причиною для недійсного договору може являтися порушення умов якоюсь стороною, які вказані в ГКУ, ХКУ і інших НПА. Неналежне виконання вимог договору, або умов, що прописані в чинному законодавстві, також здатні бути причиною для його припинення. Договір називають неув'язненим, якщо при його укладенні сторони не змогли прийти до угоди яке є обов'язковим для договору, згідно ст. 638 ГКУ, ст. 181 ХКУ.

По рівню недійсної угоди можна поділити на недійсні абсолютно з часу їх здійснення (нікчемні) і відносно недійсні (оспорювані), які можна визнати недійсними при деяких випадках. (наприклад, в судовому розгляді).

Нікчемні, абсолютно недійсні, це угоди, недійсність яких передбачена законодавством. На підставі ч. 2 ст. 215 ГКУ подібна угода не потребує визнання недійсною по судовому рішенню. Сторони, що уклали подібну угоду не повинні дотримуватися умов договору, навіть в ситуаціях, коли не було рішення судового органу. Проте, є ситуації, коли визнання судом недійсної угоди обов'язково.

Як приклад можна привести нотаріально завірений договір, договір, складений з порушенням прав інших осіб і пройшов реєстрацію в інших органах.

Оспорюваними називають ті угоди, що не визнаються цивільними кодексами  в категоричній формі, проте він передбачає можливість того, що виходячи з їх рішення суду подібні угоди можуть визнаватися недійсними, виходячи з клопотання сторін, або інших осіб. До них можна віднести угоди з вольовими вадами і волевиявлення його суб'єктів.

Також в якості основи для недійсної можна використати пункти, прописані в інших законодавчих актах України, до їх числа входять СК, ЗК, Закон, що говорить " Про оренду земельних ресурсів", "Зовнішньоекономічної діяльності", "Відновлення спроможності боржників, або визнання його банкрутства", і інші правові акти.

 Згідно з Українським законодавством угода може бути як абсолютно недійсна (нікчемна) і відносно недійсна (оспорювана).

Алгоритм дій юридичної компанії "Легал Солюшнз" по стягненню заборгованості за господарськими договорами:

 1. Консультування клієнта з питань стягнення заборгованості;
 2. Допомога Клієнтові у визначенні розпорядку дій в процесі стягнення заборгованості;
 3. Досудове врегулювання господарських суперечок;
 4. Підготовка необхідних документів;
 5. Судовий захист (включаючи апеляційну і касаційну судову інстанцію);
 6. Представництво інтересів при виконанні судового рішення.
 Що отримає клієнт після надання послуг - рішення суду, що набрало чинності.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар