ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
 • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 57

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Послуги митного брокера
Митний брокер: дієва допомога в оформленні

Численні сюрпризи і проблеми, що виникають при митних перевірках, стали справжнім каменем спотикання для суб'єктів господарювання, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Як правило, всі ці складності починаються при оформленні документів на розмитнення вантажів, обумовлені індивідуальними особливостями митного законодавства для різних груп товарів. Порушення правил у кращому випадку загрожує сплатою солідних штрафів, ну а в гіршому - повною конфіскацією товару. Розібратися в хитросплетіннях митного законодавства і забезпечити правильну розмитнення допоможе тільки професійний митний брокер.

Строго кажучи, митний брокер це офіційна спеціалізована організація, яка виступає від імені замовника і на його прохання посередником при оформленні вантажів. В даний час ця послуга як не можна актуальна, бо постійні зміни законодавства не залишають інших можливостей швидко і правильно пройти митний огляд і розмитнити товар.

Однією з таких фірм в Києві є компанія Legal Solutions, що надає послуги досвідчених митних брокерів в Києві, а також Київській області, по Україні. У нашій компанії працюють кращі в сфері митного законодавства фахівці, здатні швидко і грамотно провести розмитнення і заощадити замовнику масу тимчасових і фінансових ресурсів. Митний брокер в Києві забезпечить кваліфіковане оформлення будь-яких вантажів і рішення всіх виникаючих питань.

Вартість послуги митного брокера включає в себе:

 • Надання митним органам документів, декларацій, дозволів, які стосуються супроводження товарів.
 • Оплата обов'язкових платежів: митний збір, декларування товару або транспортного засобу та інші, передбачені законодавством.
 • Розрахунок вартості очищення вантажу, складання кошторису витрат по тій, що супроводжується товару.
 • Розмитнення імпортних, експортних і транзитних вантажів.
 • Оформлення всіх необхідних при розмитненні документів.
 • Кваліфіковані консультації з митного оформлення вантажів.
 • Представлення клієнта в будь-яких державних органах і захист його інтересів.

Чому необхідна послуга митного брокера?

Київ - величезний мегаполіс з гігантською мережею митних установ, через які щодня проходить колосальна кількість різних вантажів. Сьогодні митний брокер в Україні - це давно назріла необхідність, що дозволяє полегшити за допомогою професіоналів проходження процедури розмитнення з усіма супутніми документами і діями. Компанія Легал Солюшнз, як митний брокер послуги надає як юридичним, так і фізичним особам на підставі укладеного договору.

Спираючись на чималий досвід і велику практику, Легал Солюшнз приймає на себе відповідальність за вирішення будь-яких митних питань і несе всі ризики в процесі їх оперативного супроводження. За високий професіоналізм в усуненні проблем клієнта на митниці наша компанія як відомий митний брокер ціни встановлює найдемократичніші, доступні широкому колу замовників.

Переваги послуг професійного митного брокера від Legal Solutions:

 • Мінімізація ризику проходження митних процедур.
 • Грамотне і якісне оформлення документів.
 • Величезний досвід у проведенні митних процедур і досконале знання законодавства.
 • Високий професіоналізм митного брокера та дипломатичність при вирішенні питань.
 • Перемикання на фахівця з митних процедур всіх спірних моментів і ведення переговорів від імені замовника з державними структурами.

Завдяки своїм очевидним перевагам компанія Легал Солюшнз знайшла свою прекрасну репутацію в сфері митного законодавства і широко затребувана при контактах з митними органами.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво: