ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.3/5

Всього відгуків: 55

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:


Юридичні консультації
Якщо ви потребуєте консультації з юридичних питань або у вас є сумніви з приводу адвоката, якому ви хотіли б довірити рішення ваших проблем, звертайтеся за консультацією до фахівців компанії Legal Solutions.

Отримати юридичну консультацію при первинному зверненні в нашій компанії може кожен: ми готові відповісти на ваші запитання в режимі онлайн – по Viber і Skype, по телефону. Однак слід розуміти, що повністю вирішити свої проблеми без грошових витрат не вийде. Ми зі свого боку готові зробити все можливе, щоб ваші фінансові вкладення були оптимальними і не марними.

Після першої консультації з нашими співробітниками ви зможете визначитися з алгоритмом подальших дій, дізнатися приблизну ціну послуг і на яких з них можна заощадити. Консультації надаються виключно з понеділка по п'ятницю в робочий час, що вказаний на нашому сайті.

Юристи компанії Legal Solutions допоможуть вирішити питання в різних галузях права:

  • цивільного;
  • адміністративного;
  • кримінального;
  • господарського;
  • податкового;
  • сімейного;
  • трудового;
  • інших галузей.

Проводимо юридичні консультації в Україні – онлайн і по телефону, в Києві, Львові, Дніпрі, Херсоні – також під час особистої зустрічі. Консультуємо як приватних осіб, так і корпоративних клієнтів.

До платних послуг, що надаються нашою компанією, належать, зокрема, збір і оформлення документів; представництво інтересів клієнтів в державних органах, в тому числі судах.

При наданні послуг ми гарантуємо конфіденційність і лояльне ставлення до наших клієнтів.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!


Також Вам може бути цікаво: