ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.2/5

Всього відгуків: 44

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична консультація по розлученню

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий день


Розірвання шлюбу, як правило, несе в собі не тільки негативні емоції та стрес, пов'язаний з розривом відносин. Процес розлучення в більшості випадків супроводжується збиранням пакета документів, судовими розглядами, поділом майна, спорами щодо зустрічей з дітьми та їх матеріального забезпечення.

Українським законодавством передбачено два способи розірвання шлюбу.

  1. В органах РАЦСу. Цей спосіб найпростіший, але скористатися ним можуть тільки подружжя, які не мають дітей, за взаємною згодою.
  2. Розлучення подружжя через суд. Зазвичай в цьому випадку процес розтягується на 1–3 місяці, а то й більше. Процес розлучення вимагає цілого пакета документів, і його термін збільшується, якщо документи неправильно оформлені, подані не в повному комплекті, один з подружжя не дає згоди на розлучення, не приходить на судові засідання, у подружжя є діти і майнові претензії один до одного.

Припинення шлюбу є неможливим під час вагітності дружини і до досягнення дитиною одного року. Виняток – оспорювання батьківства в суді.

Щоб розлучення було максимально безболісним і не затягувалося на довгі місяці, рекомендуємо звернутися по допомогу до адвоката з розлучення. Юристи компанії Legal Solutions допоможуть вам зібрати необхідні документи, скласти позовну заяву і за необхідності представлятимуть ваші інтереси в суді. Наші клієнти цілком можуть не обмежуватися лише юридичною консультацією. Розлучення, а точніше всі пов'язані з ним процедури, в тому числі відвідування судових засідань, оплату судового збору, нотаріальне посвідчення документів, можна довірити представникові.

В яких випадках потрібна консультація юриста з розлучення

  • Розірвання шлюбу без згоди одного з подружжя
  • Проблеми з поділом майна
  • Врегулювання спорів з приводу спілкування з дитиною
  • Необхідність в прискореному розлученні
  • Визнання шлюбу недійсним

Якщо вас цікавлять такі моменти, як розірвання шлюбу за взаємною згодою, вартість судового збору, як скласти позовну заяву – ви зможете запитати про них у юристів компанії Legal Solutions. Первинна консультація надається. Щоб звернутися до нас за правовою допомогою, достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, задати питання по Skype або Viber. Крім того, надаються усні консультації – в телефонному режимі.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар