ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз...

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична консультація по розлученню

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
500

грн.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий День


Розірвання шлюбу, як правило, несе в собі не тільки негативні емоції та стрес, пов'язаний з розривом відносин. Процес розлучення в більшості випадків супроводжується збиранням пакета документів, судовими розглядами, поділом майна, спорами щодо зустрічей з дітьми та їх матеріального забезпечення.

Українським законодавством передбачено два способи розірвання шлюбу.

  1. В органах РАЦСу. Цей спосіб найпростіший, але скористатися ним можуть тільки подружжя, які не мають дітей, за взаємною згодою.
  2. Розлучення подружжя через суд. Зазвичай в цьому випадку процес розтягується на 1–3 місяці, а то й більше. Процес розлучення вимагає цілого пакета документів, і його термін збільшується, якщо документи неправильно оформлені, подані не в повному комплекті, один з подружжя не дає згоди на розлучення, не приходить на судові засідання, у подружжя є діти і майнові претензії один до одного.

Припинення шлюбу є неможливим під час вагітності дружини і до досягнення дитиною одного року. Виняток – оспорювання батьківства в суді.

Щоб розлучення було максимально безболісним і не затягувалося на довгі місяці, рекомендуємо звернутися по допомогу до адвоката з розлучення. Юристи компанії Legal Solutions допоможуть вам зібрати необхідні документи, скласти позовну заяву і за необхідності представлятимуть ваші інтереси в суді. Наші клієнти цілком можуть не обмежуватися лише юридичною консультацією. Розлучення, а точніше всі пов'язані з ним процедури, в тому числі відвідування судових засідань, оплату судового збору, нотаріальне посвідчення документів, можна довірити представникові.

В яких випадках потрібна консультація юриста з розлучення

  • Розірвання шлюбу без згоди одного з подружжя
  • Проблеми з поділом майна
  • Врегулювання спорів з приводу спілкування з дитиною
  • Необхідність в прискореному розлученні
  • Визнання шлюбу недійсним

Якщо вас цікавлять такі моменти, як розірвання шлюбу за взаємною згодою, вартість судового збору, як скласти позовну заяву – ви зможете запитати про них у юристів компанії Legal Solutions. Первинна консультація надається безкоштовно. Щоб звернутися до нас за правовою допомогою, достатньо заповнити форму зворотного зв'язку, задати питання по Skype або Viber. Крім того, надаються усні консультації – в телефонному режимі.ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар