ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
  • Головний офіс (Київ): вул.Велика Васильківська, 77
rating
4.2/5

Всього відгуків: 55

Залишити відгук в Google
Powered by Google

Послуга доступна
по всій Україні

Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Також ми працюємо в наступних країнах:

Білорусія, Грузія, Російська Федерація, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Великобританія, Франція, Люксембург, Швейцарія, Швеція, США, Канада, ОАЕ, Сінгапур, Сейшельські острови, Беліз та

Зверніться до нас зараз і отримайте:Юридична консультація по трудових спорах, питань

Ми гарантуємо високу якість послуг за розумну ціну.
Догов.

Виконуємо завдання в найкоротші терміни з гарантією результату.
1

Робочий день


Повсякденне життя кожної дорослої людини нерозривно пов'язане з професійною діяльністю. Але, на жаль, не завжди трудові відносини співробітника і роботодавця складаються добре.

З одного боку, керівництво підприємства може незаконно звільнити працівника, не виплатити винагороду за виконану роботу або незаконно позбавити соціальних виплат – лікарняних, відпускних тощо. З іншого – сам співробітник може виявитися несумлінним і своїми діями завдавати шкоди компанії. У таких випадках часто буває складно розібратися без допомоги фахівця в галузі трудового права.

Юристи компанії Legal Solutions нададуть консультації з трудового права і правову підтримку будь-якій стороні – працівникові й роботодавцю, позивачеві та відповідачеві в судовому розгляді.

Як показує судова практика з трудових спорів, співробітники, чиї права були порушені роботодавцем, при грамотному супроводі адвоката в більшості випадків виграють трудові спори.

Найчастіші питання, які розглядають наші юристи при захисті персоналу:

  • Протиправне звільнення
  • Затримки з оплатою праці або відмови у виплаті
  • Неправильно складений трудовий договір, невірне застосування статті звільнення
  • Стягнення штрафів
  • Недотримання норм безпеки праці, відпочинку

Своєчасна юридична консультація з трудових питань, а також максимально стислі терміни розгляду справи клієнта допоможуть знайти вирішення для проблеми без судового розгляду.

Що стосується підтримки роботодавців, то юридична допомога полягає в консультаціях з приводу законного звільнення співробітників, що завдають шкоду компанії; представленні інтересів підприємств в суді; розробці посадових інструкцій, договорів про матеріальну відповідальність тощо.

Порядок вирішення трудових спорів у суді можна значно спростити, звернувшись по допомогу до фахівця. Замовивши підтримку у юристів компанії Legal Solutions, ви отримаєте первинну консультацію. Подальший супровід клієнта здійснюється за помірну плату.

Чому по консультацію з трудових питань варто звернутися до нас:

  1. Наші юристи в курсі всіх останніх законодавчих змін, знайомі з судовою практикою, що стосується трудових спорів, і допоможуть вам знайти оптимальне рішення.
  2. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити справу в досудовому порядку.
  3. У нас ви можете замовити стільки послуг, скільки вам знадобиться до повного вирішення справи на вашу користь.


ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ

Залиште нам заявку і ми
незабаром
зв'яжемося з Вами!

Також Вам може бути цікаво:Коментарі:

СкасуватиДодати коментар